درباره ما

کن اپلای یک شرکت آموشی مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد که در کانادا مستقر است و تمرکز آن حذف مراحل سخت و چالش برانگیز مسیر اپلای دانشگاه ها و کالج ها برای دانشجویان بین المللی است.

رشته خود را پیدا کنید

چرا دانشجویان کن‌اپلای را انتخاب می‌کنند

شما میتوانید در پلتفرم کن‌اپلای به صورت مستقیم برای تمامی رشته‌های موجود اپلای کنید شانس خود را برای اخذ پذیرش افزایش دهید.

پلتفرم جامع

نمایش بیشتر
Dana talk

دستیار هوشمند

نمایش بیشتر
Dana talk

سرویس رایگان

نمایش بیشتر
Dana talk

مشاوران مجرب

نمایش بیشتر
Dana talk
داﻧﺎ، دﺳﺘﻴﺎر ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻫﻮش ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ

چت بات “دانا” هوشمند‌ترین چت‌بات در زمینه پذیرش تحصیلی می‌باشد که توسط تیم هوش مصنوعی کن‌اپلای توسعه پیدا کرده‌است و همیشه در دسترس شما می‌باشد.

گفت‌و‌گو با دانا
chatbot 1
Dana talk
Dana talk

دانشگاه ها و آینده تحصیلی شما پاسخ دهد.در تمام مراحل مهاجرت تحصیلی به شما کمک کند و به هر سوالی در مورد رشته‌های تحصیلی،"دانا" یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط کن‌اپلای توسعه داده شده تا همیشه

powerd by CanApply Dana talk
پلتفرم جامع

شانس پذیرش تحصیلی خود را افزایش دهید

شما میتوانید در پلتفرم کن‌اپلای به صورت مستقیم و رایگان برای تمامی رشته‌های موجود اپلای کنید و شانس خود را برای اخذ پذیرش افزایش دهید.

همین حالا عضو شوید

رشته تحصیلی خود را هوشمند‌انه انتخاب کنید

پلتفرم کن‌اپلای و سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی آن با توجه به پیش زمینه تحصیلی شما اطلاعات دقیقی از بهترین رشته‌های تحصیلی در بهترین دانشگاه‌های کانادا را به شما ارائه می‌دهد.

اپلای کردن با کَن‌اپلای راحت‌تر از همیشه

در پلتفرم کن‌اپلای امکانات بسیاری قرار گرفته تا فرآیند اپلای کردن شما برای دانشگاه‌های مختلف کمترین پیچیدگی را داشته باشد و از تمامی مراحل هر اپلیکیشن خود با خبر باشید.

همین حالا عضو شوید
مشاوران مجرب و متخصص

مشاوران متخصص ما همیشه تمام تلاش خود را می‌کنند تا آنچه که شما شایسته آن هستید را دریافت کنید و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

در تمام مراحل پذیرش تحصیلی همراه شما هستیم

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیلی را به شما ارائه دهند. در صورتی که نیاز به راهنمایی درباره نحوه رزرو وقت مشاوره دارید، با کارشناسان کن‌اپلای تماس بگیرید.

سرویس رایگان کن‌اپلای

برخی از سرویس های رایگان کن‌اپلای

اپلای دانشگاه به صورت رایگان و مستقیم.

دسترسی به اطلاعات دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما.

بسیاری از خدمات کن‌اپلای رایگان می‌باشد و میتوانید تنها فقط با ایجاد حساب کاربری از این خدمات استفاده کنید. شما در پلتفرم هوشمند کن‌اپلای به دیتاستی کامل از اطلاعات تمامی رشته‌های تحصیلی و دانشگاه‌های کانادا دسترسی دارید و به راحتی میتوانید برای هر یک از آن‌ها اپلای کنید و فرآیند پیشرفت آن را مشاهده کنید.

همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیلی را به شما ارائه دهند.

مشاوران مجرب و حرفه‌ای

مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

CanApply Newsletter Icon

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه "کن‌اپلای" علاوه بر دریافت اخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشورکانادا، از 50 دلار تخفیف ویژه کاربران نیز بهره‌مند شوید
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌ باشد.