درباره ما

کن اپلای یک شرکت آموشی مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد که در کانادا مستقر است و تمرکز آن حذف مراحل سخت و چالش برانگیز مسیر اپلای دانشگاه ها و کالج ها برای دانشجویان بین المللی است.

رشته خود را پیدا کنید
support

چرا دانشجویان کن‌اپلای را انتخاب می‌کنند

شما میتوانید در پلتفرم کن‌اپلای به صورت مستقیم برای تمامی رشته‌های موجود اپلای کنید
شانس خود را برای اخذ پذیرش افزایش دهید.

پلتفرم جامع نمایش بیشتر
support
دستیار هوشمند نمایش بیشتر
support
سرویس رایگان نمایش بیشتر
support
مشاوران مجرب نمایش بیشتر
support

داﻧﺎ، دﺳﺘﻴﺎر ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻫﻮش ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ

چت بات "دانا" هوشمندترین چت بات در زمینه پذیرش تحصیلی می باشد که توسط تیم هوش مصنوعی کن اپلای توسعه پیدا کرده است و همیشه در دسترس شما می باشد.

support
support

"دانا" یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط کن اپلای توسعه داده تا همیشه در تمام مراحل مهاجرت تحصیلی به شما کمک کند و به هر سوالی در مورد رشته های تحصیلی, دانشگاه ها و آینده تحصیلی شما پاسخ دهد.

© قدرت گرفته از کن‌اپلای

پلتفرم جامع

شانس پذیرش تحصیلی خود را افزایش دهید

شما می توانید در پلتفرم کن اپلای به صورت مستقیم و رایگان برای تمامی رشته های موجود اپلای کنید و شانس خود را برای اخذ پذیرش افزایش دهید.

همین حالا عضو شوید
support
رشته تحصیلی خود را هوشمندانه انتخاب کنید

پلتفرم کن اپلای و سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی آن با توجه به پیش زمینه تحصیلی شما اطلاعات دقیقی از بهترین رشته های تحصیلی در بهترین دانشگاه های کانادا را به شما ارائه می دهد.

support
اپلای کردن با کَن اپلای راحت تر از همیشه

در پلتفرم کن اپلای امکانات بسیاری قرار گرفته تا فرآیند اپلای کردن شما برای دانشگاه های مختلف کمترین پیچیدگی را داشته باشد و از تمامی مراحل هر اپلیکیشن خود با خبر باشید.

همین حالا عضو شوید
support

مشاوران مجرب و متخصص

support

مشاوران متخصص ما همیشه تمام تلاش خود را می کنند تا آنچه که شما شایسته آن هستید را دریافت کنید و رویا های خود را به واقعیت تبدیل کنید. با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

رزرو وقت مشاوره
support
در تمام مراحل پذیرش تحصیلی همراه شما هستیم

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیلی را به شما ارائه دهند.
در صورتی که نیاز به راهنمایی درباره نحوه رزرو وقت مشاوره دارید, با کارشناسان کن اپلای تماس بگیرید.

سرویس رایگان کن اپلای

برخی از سرویس های رایگان کن اپلای

اپلای دانشگاه به صورت رایگان و مستقیم. دسترسی به اطلاعات دانشگاه ها و رشته های تحصیلی. بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما.
support

بسیاری از خدمات کن اپلای رایگان می باشد و می توانید تنها فقط با ایجاد حساب کاربری از این خدمات استفاده کنید. شما در پلتفرم هوشمند کن اپلای به دیتاستی کامل از اطلاعات تمامی رشته های تحصیلی و دانشگاه های کانادا دسترسی دارید و به راحتی می توانید برای هر یک از آن ها اپلای کنید و فرآیند پیشرفت آن را مشاهده کنید.

همین حالا عضو شوید
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیلی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
© 2023 کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.