همه کن‌اپلای را دوست دارند ❤️

چند ماه پس از اینکه با تیم CanApply آشنا شدم و ماه گذشته پرونده خود را به آنها تحویل دادم، تیم CanApply با کادر حرفه ای و تجربه عالی خود باعث شد که نامه پذیرش خود را خیلی سریع از دانشگاه دریافت کنم. به همه توصیه می کنم از این تیم کمک بگیرند تا یک تیم حرفه‌ای در این مسیر پراسترس را همراه خود داشته باشند.

مینا پورحسین

پذیرش دانشگاه کنکوردیا مونترال

من امسال از طریق دوستانم با تیم CanApply آشنا شدم و با اینکه تازه کارشان را شروع کرده بودند، به آنها اعتماد کردم و مراحل پذیرش تحصیلی و یافتن سرپرست برای اپلیکیشن را به آنها واگذار کردم. تیم کن‌اپلای بسیار متعهد و حرفه‌ای هستند و حضورشان باعث شد استرس و سختی این مسیر برایم کمتر شود.

علیرضا لورستانی

پذیرش دانشگاه کنکوردیا مونترال

تیم CanApply یک تیم قابل اعتماد که با کادر حرفه ای خود بهترین نتایج را در کوتاه ترین زمان و برای من کسب کردند. همه انتخاب ها بر اساس سلیقه و شرایط خودم بود، اگرچه پذیرش مشروط داشتم، اما فکر نمی کردم که یک پذیرش کامل بگیرم و پروسه ویزا برای من بسیار آسان شد.

آیسا سامره

پذیرش دانشگاه Laurentian

به نظر من نقطه قوت این تیم در دسترس بودن و مسئولیت‌پذیری اونهاست. در هر زمانی به من کمک کردن که بهترین تصمیم رو بگیرم. همراهی در این مسیر پر استرس مهم‌ترین چیزیه که هر دانشجو به اون احتیاج داره. از انتخاب خودم بسیار خوشحال هستم.

نسیم فانی

پذیرش دانشگاه وسترن

کن‌اپلای به من کمک کردن که نامه پذیرشم رو سریع و آسون بگیرم. همچنین وکیل مهاجرت این تیم در اولین اقدام موفق به دریافت ویزای دانشجویی برای من شد. برای هر دانشجوی بین المللی کار کردن با کن‌اپلای یک الزامه و میتونه به موفقیت‌های بیشتری برسه.

Ehab Ghanghana

پذیرش کالج سنتنیال Centennial

کار با CanApply بهترین تصمیم زندگی من بود. از ابتدای اپلیکیشن تا نتیجه نهایی، این تیم به خوبی از من حمایت کردند و به من کمک کردند تا به آرزویم برسم. خیلی خوشحالم که با این تیم آشنا شدم و به نتیجه و رشته و دانشگاهی که دوست داشتم رسیدم.

فاطمه رحمانی

دانشگاه کنکوردیا مونترال

فرم رزرو وقت مشاوره رایگان کن‌اپلای:

هدف از تکمیل فرم زیر ارائه مشاوره‌ تحصیلی مناسبی برای شما می‌باشد، با تکمیل فرم زیر همکاران ما در کمتر از ۴۸ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا شماره خود را بدون صفر وارد نمایید
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌ باشد.