معرفی بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری

یکی از رشته‌های پرطرفدار کشور کانادا، رشته معماری است. ادامه تحصیل در این رشته می‌تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای فرد دانشجو رقم زند. در واقع رشته معماری یک نقطه مشترک بین رشته هنر و مهندسی است. بهترین دانشگاه های کانادا در حال حاضر با بهترین اساتید و سیستم آموزشی در حال ارائه دروس به دانشجویان رشته معماری در کانادا هستند. اگر به دنبال بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری و لیست دانشگاه‌های معماری کشور کانادا هستید در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

لیست دانشگاه های معماری کانادا

کشور کانادا دانشگاه‌های بسیاری دارد اما در این بخش با لیست دانشگاه های معماری برای تحصیل در کانادا بیشتر آشنا خواهید شد:

دانشگاه واترلو

یکی از معدود دانشگاه‌هایی که توانسته علاوه بر رشته معماری، رشته‌های دیگر کارشناسی ارشد معماری را در به دانشجویان ارائه دهد دانشگاه واترلو است. این دانشگاه هر سال در رشته معماری، معماری سبز، معماری و ساختمان و…حدود 500 دانشجو را پذیرش می‌کند. دانشجویان این دانشگاه هم همانند دیگر دانشگاه‌های کشور کانادا می‌توانند با شرکت در برنامه‌های فنی و حرفه‌ای در شرکت‌های بزرگ معماری مشغول به کار شوند.

دانشگاه تورنتو

یکی دیگر از بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری در استان انتاریو قرار گرفته است. رشته‌های ارائه شده و شیوه تدریس در این دانشگاه در رشته معماری باعث شده تا دانشگاه تورنتو را به عنوان دومین دانشگاه معماری در کشور کانادا معرفی کنند. در حال حاضر در این دانشگاه یک رشته کارشناسی معماری و هشت رشته کارشناسی ارشد معماری را به دانشجویان می‌کنند. شیوه تدریس اساتید این دانشگاه بیشتر بر این محور قرار دارد که دانشجویان خودشان بتوانند به صورت آزاد طراحی کنند. استفاده از استعداد و خلاقیت دانشجویان در این دانشگاه حرف اول را می‌زند.

دانشگاه بریتیش کلمبیا

می‌توان گفت که یکی از بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری، دانشگاه بریتیش کلمبیا است که در شهر ونکوور قرار دارد. این دانشگاه همواره یکی از برترین دانشگاه‌های کشور کانادا در رشته معماری می‌باشد، در حال حاضر هم گرایش‌های مختلف رشته معماری را در مقاطع مختلف تحصیلی چون کارشناسی و کارشناسی ارشد در اختیار دانشجویان قرار داده است. در سال گذشته دانشگاه بریتیش کلمبیا توانسته سه گرایش جدید از رشته معماری را وارد دانشگاه کند و همین امر دلیل بر افزایش تقاضا برای ورود به رشته معماری این دانشگاه است.
دانشگاه بریتیش کلمبیا برخلاف دیگر دانشگاه‌های رشته معماری دارای یک رشته دو منظوره می‌باشد که مختص دانشجویان رشته معماری بوده، علاوه بر جنبه معماری و طراحی که دارد سعی می‌کند دانشجویان را از لحاظ فنی و عملی و مهندسی آماده کند. دانشجویان برای اخذ کارشناسی ارشد این دانشگاه باید حدود سه سال در این رشته ادامه تحصیل دهند. البته آن‌ها می‌توانند در کنار تحصیلات خود در شرکت‌های بزرگ معماری کار کنند و یک منبع درآمد مشخصی داشته باشند، این کار تنها با شرکت در برنامه فنی و حرفه‌ای این دانشگاه امکان‌پذیر است.

دانشگاه مک گیل

یکی دیگر از بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری که در شهر مونترال در استان کبک قرار گرفته است. به دلیل سطح علمی بالا و اساتید مجربی که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، دانشگاه مک‌گیل توانسته رتبه سوم در کشور کانادا را از آن خود کند. مدت زمان ادامه تحصیل در این دانشگاه هم حدود سه سال است و دانشجویانی که فارغ‌التحصیل شده‌اند هم می‌توانند در برنامه‌های کارشناسی ارشد تخصصی معماری این دانشگاه مشغول به کار شوند. این برنامه با دو گرایش طراحی شهری، تئوری و تاریخ معماری در سه ترم برگزار می‌شود. این دانشگاه برخلاف دیگر دانشگاه‌ها دارای مقطع دکترا می‌باشد، دانشجویانی که خواهان ادامه تحصیل در مقطع دکترا این دانشگاه هستند باید در طول سه سال به صورت تحقیقات محور ادامه تحصیل دهند. علاوه بر این موضوع دانشجویانی که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند می‌توانند در حین تحصیل خود به عنوان دستیار استاد فعالیت کنند و درآمد مشخصی داشته باشند.
یکی از معروف‌ترین برنامه‌هایی که در دانشگاه مک گیل ارائه شده است، برنامه طراحی دانشجویان معماری است. در این برنامه دانشجویان با اصول طراحی در معماری بیشتر آشنا می‌شوند و می‌توانند مهارت و تجربیات بیشتری در این زمینه کسب کنند. این برنامه به مدت یک هفته در فضای خارج دانشگاه و در یکی از شهرهای مونترال برگزار می‌شود.

دانشگاه کارلتون

یکی از دانشگاه‌های دولتی کشور کانادا که در شهر اتاوا، استان انتاریو قرار گرفته است دانشگاه کارلتون می‌باشد. سال تاسیس این دانشگاه به 1942 باز می‌گردد. دانشگاه کارلتون اکنون در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در حال پذیرش دانشجو می‌باشد.
رشته معماری و شهرسازی در دانشگاه کارلتون دوره‌های مختلفی دارد که دانشجویان با توجه به درخواست پذیرش خود در این دوره‌ها ادامه تحصیل می‌دهند. رشته معماری در دانشگاه کارلتون در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

دانشگاه رایرسون

یکی از دانشگاه‌های معتبری که در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است، دانشگاه رایرسون است. این دانشگاه دولتی از سال 1948 فعالیت خود را آغاز کرده و علاوه بر پذیرش دانشجو در رشته‌های معماری در رشته‌های دیگری چون تغذیه، رسانه‌های دیجیتال، علوم ساختمان، مد، روزنامه‌نگاری و… در حال اخذ پذیرش است. اکنون دانشگاه رایرسون در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد در رشته‌های معماری، توسعه شهری و.. در حال جذب دانشجو است.

دانشگاه لاوال

این دانشگاه به عنوان اولین دانشگاه فرانسوی در کشور کانادا در سال 1852 فعالیت خود را آغاز کرد. افرادی که تسلط کافی به زبان فرانسوی دارند می‌توانند در رشته‌های معماری، هنرهای تجسمی و… ادامه تحصیل دهند. دانشگاه  لاوال که در شهر کبک قرار گرفته است سالانه 8 هزار دانشجوی کارشناسی ارشد و 28 هزار دانشجوی کارشناسی را فارغ‌التحصیل می‌کند.

دانشگاه دالهاوزی

یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی و عمومی که در کشور کانادا قرار دارد، دانشگاه دالهاوزی است. این دانشگاه در شهر نوا اسکاشیا قرار گرفته است و دارای چهار شعبه می‌باشد. دانشگاه دالهاوزی بیش از 4 هزار دوره آموزشی و 180 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف دارد. دانشگاه دالهاوزی در حال حاضر در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد معماری و برنامه ریزی در حال جذب و پذیرش دانشجو است.

شرایط تحصیل در رشته معماری کانادا و آینده کاری این رشته چطور است؟

برای ادامه تحصیل در رشته معماری دانشگاه‌های کانادا ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر درخواست پذیرش خود را دریافت کنید، سپس می‌توانید با توجه به نامه پذیرش و مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور کانادا اقدام کنید. هرچه مدارک و پرونده شما کامل‌تر باشد، شانس پذیرش شما هم افزایش پیدا می‌کند. ادامه تحصیل در رشته کارشناسی دانشگاه‌های کشور کانادا برخلاف دیگر رشته‌ها حدود پنج تا هفت سال طول می‌کشد. در این سال‌ها دانشجویان با تاریخ معماری، مصالح ساختمانی، عناصر ساختمانی، ارتباطات تصویری و… آشنا خواهند شد. بعد از اینکه مقطع کارشناسی را با نمرات و معدل قابل قبولی گذراندید، می‌توانید برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر اقدام کنید. دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید 119 واحد درسی را با نمرات قابل قبول پاس کنند. برای ادامه تحصیل در هر مقطعی از رشته معماری لازم است که تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید.
این رشته در دانشگاه گرایش‌های مختلفی دارد که می‌توانید یکی از این گرایش‌ها را انتخاب کرده و تحصیلات خود را آغاز کنید.

در حال حاضر بازار کار رشته معماری در استان‌های کبک، انتاریو، مانیتوبا و ساسکاچوان بسیار خوب است. اما طبق آمار منتشر شده از اداره آمار کشور کانادا در ده سال آینده میزان تقاضا و عرضه در این شغل برابر می‌شود. اما کشور کانادا به دنبال زیرساخت‌های جدیدی است تا بتواند شغل مناسب برای دانشجویان فارغ‌التحصیل از این رشته را مهیا کند.

هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری چقدر است؟

هزینه تحصیل در رشته معماری دانشگاه‌های کانادا با توجه به گرایش‌های مختلفی که دارد بسیار متفاوت است. علاوه بر گرایش تحصیلی، نوع دانشگاه، دولتی یا خصوص بودن آن و… هم می‌تواند روی هزینه تحصیل دانشگاه تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال در سال 2020-2021 هزینه تحصیل در رشته معماری دانشگاه واترلو حدود 61 هزار دلار، هزینه تحصیل در دانشگاه بریتیش کلمبیا حدود 45 هزار دلار و هزینه تحصیل در دانشگاه دالهاوزی حدود 83 هزار دلار برآورد شد. البته این هزینه‌ها تنها برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی بوده و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هر سال حدود 45 هزار دلار باید هزینه کنید. این هزینه با هم با توجه به نوع دانشگاه و.. می‌تواند کمی افزایش پیدا کند.

کلام آخر

یکی از رشته‌های پرهزینه و و پرطرفدار در کشور کانادا، رشته معماری است. دانشجویان بسیاری خواهان ادامه تحصیل در این رشته هستند اما در این میان تنها افرادی که واجد شرایط باشند می‌توانند نسبت به ثبت نام در این دانشگاه‌ها اقدام کنند. در این بخش سعی کردیم تا شما را با رشته معماری و بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری بیشتر آشنا کنیم.  

پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین دانشگاه های هنر کانادا از سایت کن اپلای را نیز مطالعه کنید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
20 مرداد 1400

دانشگاه های کانادا : لیست بهترین دانشگاه های 2023

سیستم آموزشی سطح بالا، شرایط زندگی و اقتصادی مناسب ازجمله معیارهایی است که دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان، به تحصیل در کشور کانادا تشویق می‌کند. تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا همواره آرزوی بسیاری از دانشجویان است. بیش از 90 درصد کسانی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند اکنون در بهترین سمت‌ها مشغول به

13 دقیقه
بهنام فارسی
8 شهریور 1400

معرفی ارزانترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کالج‌ها یا دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند، می‌دانند که ادامه تحصیل در یک کشور دیگر می‌تواند با هزینه‌‌های بالایی همراه باشد. این هزینه‌ها علاوه بر هزینه‌ی زندگی، شامل هزینه‌ی دانشگاه و کالج است. هزینه دانشگاه و کالج به عوامل مختلفی چون نوع دانشگاه، نوع رشته مورد نظر و…

10 دقیقه
بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
2 تیر 1400

شرایط سنی تحصیل در کانادا چیست؟

هرساله به تعداد دانشجویان بین‌المللی در کانادا اضافه می‌شود. این کشور علاوه بر یک سیستم آموزشی با کیفیت، امکانات بسیاری را برای دانشجو فراهم می‌کند. تحقیقات، کمک به انتشار مقالات علمی و همکاری های بین‌المللی سه مزیت اصلی دانشگاه‌های کانادا نسبت به سایر کشورهاست. همین مزایا باعث شده اکثر دانشجویان بین‌المللی، کانادا را برای تحصیل

بهنام فارسی
3 مرداد 1400

شانس اخذ ویزای کاندیشنال کانادا یا پذیرش مشروط چقدر است؟

هر ساله بسیاری از دانشجویان بین‌المللی موفق به اخذ پذیرش مشروط در کالج ها و دانشگاه های کانادا می‌شوند. اما پذیرش مشروط دقیقاً چیست؟ این نوع پذیرش چه مزایایی دارد؟ در این مقاله نحوه دریافت پذیرش مشروط برای دانشجویان بین المللی را توضیح می دهیم. همچنین تمام نکات مهم درباره شانس اخذ ویزای کاندیشنال و

بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

شرایط تحصیل در کانادا چیست؟

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، مدارس و کالج‌های کشور کانادا را دارید، باید قبل از اقدام به اخذ پذیرش در رابطه با قوانین پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی اطلاعات کاملی داشته باشید. کشور کانادا، کشوری بسیار قانون‌مندی است، همانطور که سطح کیفت آموزش در این کشور بسیار بالاست. این کشور در مورد رعایت قوانین

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان : شرایط و هزینه ها

کشور کانادا در شمالی‌ترین نقطه آمریکا قرار گرفته است. این کشور با وسعت زیادی که دارد، جمعیت بسیار کمی را در خود گنجانده است. کشور کانادا دارای 10 استان است که هرکدام از این استان‌ها با چهارچوب و قوانین خاص خود اداره می‌شوند. سیستم آموزشی قوی و سطح بالای این کشور باعث شده تا دانش‌آموزان

11 دقیقه
بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
1 تیر 1400

کار دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر و سطح بالای دانشگاه‌هایش، آرزوی بسیاری از دانشجویان است. تنها در سال 2019 حدود 400 هزار دانشجو از سراسر کشور برای ادامه تحصیل وارد کشور کانادا شدند، بیشتر این دانشجویان از کشورهایی چون نیجریه، ایران، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، برزیل، هند و آمریکا بودند. دانشجویان

10 دقیقه
بهنام فارسی
7 دی 1401

بهترین دانشگاه های مونترال کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، آرزوی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. این کشور با سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیتی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به خود جلب کند. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم در این امر بی تاثیر نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا در

12 دقیقه
بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

تفاوت فاند و بورسیه چیست؟ معرفی انواع کمک هزینه تحصیلی

بیشتر دانشجویان به دنبال آن هستند تا بتوانند در دانشگاه‌های معتبر ادامه تحصیل دهند، به دنبال آن می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چگونه می‌توان از فاند تحصیلی یا بورسیه تحصیلی استفاده کرد؟ همانطور که می‌دانید هزینه تحصیل و زندگی در کشورهای دیگر با توجه به

بهنام فارسی
10 شهریور 1400

شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کالج کانادا چیست؟

کشور کانادا از لحاظ سیستم آموزشی که دارد، در بین 10 کشور برتر جهان قرار گرفته است. بیشتر دانشجویان بین‌المللی پس از اتمام تحصیلات خود، تصمیم می‌گیرند برای ادامه زندگی اقامت دائم آن را اخذ کنند. اگر شما هم به دنبال اقامت پس از تحصیل در کانادا هستید، بهتر است تا انتهای این مقاله با

بهنام فارسی
17 اردیبهشت 1401

بهترین دانشگاه های کانادا رشته روانشناسی کدامند؟

همه ما به واسطه حالت روحی و روانی که در شرایط مختلف داشته‌ایم با روانشناس آشنا هستیم. در واقع روانشناس به واسطه علم و دانشی که دارد به دنبال درمان روحی و روانی فرد است. روانشناس سعی می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌های مختلف با صحبت کردن و مشاوره، مشکلات را برطرف کند. یک روانشناس

11 دقیقه
بهنام فارسی
30 خرداد 1400

تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هرساله بیش از 200 هزار نفر از سراسر جهان، دانشگاه‌های کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. بسیاری از افرادی که برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کرده‌اند، به دلیل وجود شرایط اقتصادی مطلوب ترجیح می‌دهند که بعد از اتمام تحصیلات خود، اقامت دائم بگیرند. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، حدود 95 درصد

بهنام فارسی
1 آذر 1400

ددلاین دانشگاه های کانادا برای اپلای و اخذ ویزا

کشور کانادا همواره یکی از کشورهای پرمتقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی است. بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هستند. دانشگاه‌های کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی معتبری که دارند در رنکینگ جهانی توانسته‌اند، رتبه‌های خوبی را کسب کنند. در حال حاضر 26 دانشگاه کشور کانادا در رنکینگ

بهنام فارسی
4 شهریور 1401

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2022

گاهی داشتن تخصص و مهارت شما را از سایرین متمایز می‌کند. تخصصی که در تمام دنیا کارآمد باشد، می‌تواند برای‌تان زندگی خوب و بدون دغدغه در کشوری مدرن و با امکانات رفاهی و خدمات اجتماعی عالی بسازد. کانادا کشوری با اقتصاد پویا و فرصت‌های شغلی فراوان است؛ که سالانه متخصصان بین‌ المللی حرفه‌ای را به

12 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
رشته معماری در کشور کانادا دارای چه دوره‌هایی است؟

این دوره‌ها شامل دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره‌های کوتاه مدت است.

آیا دانشگاه‌های معماری کشور کانادا در مقایسه با دانشگاه‌های دیگر کشورها رتبه بالایی دارند؟

بله، دانشگاه‌های معماری این کشور در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته‌اند.

ادامه تحصیل در رشته معماری دانشگاه‌های کانادا نیاز به مدرک زبان دارد؟

بله، ادامه تحصیل در رشته‌های معماری و مقاطع دانشگاهی کشور کانادا، نیاز به مدرک آیلتس زبان انگلیسی دارد.

آیا ادامه تحصیل با زبان انگلیسی یا فرانسوی در دانشگاه‌های کشور کانادا می‌تواند تفاوتی در هزینه ایجاد کند؟

خیر، هزینه تحصیل در رشته معماری دانشگاه‌های کانادا در هر دو زبان یکی است.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.