قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای دانشجویان بین‌المللی در کشور کانادا مطرح می‌شود کار دانشجویی است. تحصیل در یک کشور خارجی علاوه بر هزینه تحصیلات می‌تواند هزینه‌های دیگری را هم در برداشته باشد. بیشتر دانشجویان برای آشنایی با محیط زندگی، آداب و رسوم مردم کانادا و کسب درآمد تصمیم می‌گیرند که در حین تحصیل به کار دانشجویی پاره وقت یا تمام وقت مشغول شوند.
با توجه به قوانین کار دانشجویی در کانادا، دانشجویان تنها می‌توانند مدت زمان محدودی را در طول هفته به کار دانشجویی اختصاص دهند. کار درحین تحصیل می‌تواند برای دانشجویان بسیار ارزشمند باشد، دانشجو در این زمان می‌تواند مهارت و تجربه کافی را برای کار در محیط خارج از دانشگاه به دست آورد. فرقی نمی‌کند که از کدام کشور هستید و در چه رشته‌ای تحصیل می‌کنید، تنها کافیست ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید و در یکی از دانشگاه‌های معتبر آن مشغول به تحصیل باشد. در این‌صورت می‌توانید با توجه به قوانین کار دانشجویی در کانادا مشغول به کار شوید.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با قوانین کار دانشجویی در کانادا بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

شرایط و قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

شما در هر مقطعی که باشید برای کار کردن در کشور کانادا باید قوانین کار دانشجویی در کانادا را رعایت کنید و به آن پایبند باشید. ازجمله قوانین حین تحصیل در کشور کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن سین نامبرSIN Number

یکی از مهم‌ترین قوانین کار دانشجویی در کانادا داشتن سین نامبر است.  هر فردی که به کشور کانادا مهاجرت می‌کند(اقامت دائمی یا اقامت تحصیلی) دارای سین نامبر یا همان شماره تامین اجتماعی است. کشور کانادا در همان بدو ورود، به هر فردی سین نامبر مخصوصی می‌دهند که نشان می‌دهد، نوع اقامتشان چیست و برای چه مدت زمانی می‌توانند کار کنند.

داشتن مجوز تحصیلی معتبر

کاری که دانشجویان بین‌المللی انجام می‌دهند به دو دسته تقسیم می‌شود:

  • کار درون دانشگاه: دانشجویان می‌توانند داخل محیط دانشگاه مشغول به کار شوند.
  • کار بیرون دانشگاه: دانشجویان برای کار به محیط خارج از دانشگاه چون فروشگاه، کافه و… مراجعه می‌کنند.

معمولا دانشجویانی که برای کار به محیط خارج از دانشگاه می‌روند، برای اینکه بتوانند کار پیدا کنند باید مجوز تحصیلی معتبری ارائه دهند.

محدودیت ساعات کاری

کار دانشجویی با توجه به قوانین کار دانشجویی در کانادا دو نوع پاره وقت و تمام وقت دارد. دانشجویانی که به کار تمام وقت مشغول هستند در طول هفته تنها 20 ساعت مجازند که کار کنند، در مقابل دانشجویانی که به صورت پاره وقت کار می‌کنند در طول هفته مجاز هستند که 40 ساعت مشغول به کار باشند.
این ساعت کار تنها برای دانشجویانی است که در دانشگاه‌های کانادا، مشغول به تحصیل هستند. افرادی که مشغول به آموزش‌های عمومی هستند به هیچ عنوان حق کار در این کشور را ندارند.  

حداقل میزان درآمد

میزان درآمد کار دانشجویی در کشور کانادا به استانی که در آن سکونت دارید و کار می‌کنید بستگی دارد. میزان حقوق در هر استانی در این کشور متفاوت است، از طرفی مالیات هر استان روی میزان حقوق افراد هم بسیار متفاوت خواهد بود. در کشور کانادا از حقوق دریافتی شما دو مالیات استانی و کشوری کسر می‌شود.
درآمد افراد در این کشور معمولا به صورت ماهانه یا سالانه تسویه می‌شود. طبق قوانین کار دانشجویی در کانادا حقوق دانشجویان بین‌المللی در حین تحصیل به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و هر دو هفته یک‌بار با آن‌ها تسویه حساب خواهد شد. میزان حقوق و دستمزد هر دانشجو به میزان فعالیت و مهارت وی بستگی دارد. حداقل حقوقی که یک دانشجو از کارفرما خود دریافت می‌کند حدود 14 دلار است.
در ادامه با جدول میزان حقوق و درآمد دانشجویان در استان‌های مختلف کانادا بیشتر آشنا خواهید شد:

نام استان

حقوق و درآمد (دلار کانادا)

مانیتوبا

12

آلبرتا

15

نیوبرانزویک

12

نیوفاندلند

12

بریتیش کلمبیا

14

نوناووت

13

نوا اسکوشیا

12

قلمرو شمالی

14

اونتاریو

14

کبک

13

ساسکچوان

12

یوان

14

جزیره پرنس ادوارد

13

آیا شرایطی وجود دارد که دانشجو اجازه تحصیل نداشته باشد؟

برای ادامه تحصیل در کشور کانادا باید شرایط پذیرش تحصیل در این کشور را داشته باشید. داشتن نمره زبان خوب، تمکن مالی، شرایط سنی ، نامه پذیرش دانشگاه و… ازجمله مواردی هستند که برای گرفتن اقامت تحصیلی کشور کانادا نیاز است. در صورتی که فرد یکی از این شرایط را نداشته باشد به هیچ عنوان اجازه تحصیل در کشور کانادا به آن داده نخواهد شد.

در موارد دیگری ممکن است استادی پریمیت فرد باطل شود یا به دلایل مختلفی از دانشگاه اخراج شود، در این موارد هم فرصت تحصیل از فرد گرفته می‌شود. در این حالت دیگر نمی‌تواند در دانشگاه‌های دیگر کانادا هم تحصیلات خود را ادامه دهد.  

چرا بهتر است حین تحصیل در کانادا کار دانشجویی داشته باشیم؟

کار دانشجویی (ضمن تحصیل) برای دانشجویان بین‌المللی تنها به منزله نیاز مالی نیست. دانشجویان برای اینکه بتوانند آینده و زندگی کاری خود را در این کشور بسازند، از زمان دانشجویی برای کار کردن و گرفتن اقامت در این کشور اقدام می‌کنند. علاوه بر این دلایل دیگری هستند که موجب می‌شود تا دانشجو بین‌المللی ترجیح دهد که در حین تحصیل کار کند، ازجمله این شرایط عبارتنداز:

تامین هزینه های زندگی

هزینه‌ی زندگی دانشجویی در کانادا تنها شهریه دانشگاه نیست. دانشجو باید بتواند هزینه‌های زندگی، خورد و خوراک، مسکن، پوشاک و لباس، تفریح و گردش و….. را بپردازد تا در حین تحصیل زندگی بی دغدغه‌ای داشته باشد. به همین دلیل بهترین راه برای پرداخت این هزینه‌های گزاف می‌تواند کار درحین تحصیل یا کار دانشجویی باشد.

یافتن دوستان جدید و سازگاری با محیط

ورود به یک محیط جدید همیشه برای افراد یک دغدغه است. برقراری ارتباط با کسانی که هم زبان خودتان نیستند، آداب و رسوم و فرهنگ جدید مردم کشور کانادا می‌تواند روی سازگاری شما با محیط و پیدا کردن دوستان جدید تاثیر بسیاری داشته باشد. معمولا اگر از دانشجویانی که در کشورهای خارجی تحصیل کردند بپرسید که سختی مهاجرت تحصیلی چه می‌تواند باشد، ورود به یه محیط جدید و پیدا کردن راه ارتباط با مردمی که آداب و رسوم متفاوتی دارند را عنوان می‌کنند.

خیلی از آن‌ها نمی‌توانند از این مرحله گذر کنند و به ناچار به کشور بازمی‌گردند. به همین دلیل است که دانشجو درحین تحصیل باید به کار مشغول شود تا بتواند با محیط اطراف خود و مردم ارتباط کلامی بیشتری داشته باشد. با کار دانشجویی به راحتی می‌توانید زبان این کشور را یاد بگیرید و با مردم بسیاری معاشرت داشته باشید.

ساخت رزومه کاری

اگر قصد زندگی در کشور کانادا را دارید بهتر است از زمان تحصیل مشغول به کار شوید، که این امر سبب میشود که دانشجویان بتوانند رزومه خود را بهبود ببخشند. در آینده هرچه رزومه شما قوی‌تر باشد، جایگاه کاری بهتری خواهید داشت.

شانس ورود بیشتر به بازار کار

با کار کردن در حین تحصیل وارد بازار کار کشور کانادا خواهید شد. برای وارد شدن به این بازار باید زیر و بم آن را یاد بگیرید و وسعت ارتباط خود را با اطرافیان و محیط خارجی گسترش دهید.

شانس بیشتر برای اقامت بعد از تحصیل

اگر قصد دارید که برای ادامه زندگی در این کشور بمانید، لازم است که اقامت دائم کانادا را بگیرید. برای همین بهتر است جای پای خود را از همان اول در بازار کسب و کار کانادا محکم کنید. به همین منظور باید وارد بازار کار شوید و تجربه و مهارت کافی کسب کنید. اگر فردی باشید که علاوه بر مدارک معتبر دانشگاهی، مهارت و تجربه بالایی داشته باشید قطعا گذشتن از شما کار آسانی نخواهد بود.

چطور در کانادا کار دانشجویی پیدا کنیم؟

شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌توانم در یک کشور دیگر به عنوان یک دانشجو بین‌المللی کار پیدا کنم؟ پیدا کردن کار در کشور کانادا بسیار راحت و بی دغدغه است. کافیست به یکی از دو سایت immigrant-serving organization   یا Job Bank  مراجعه کنید و درصورتی که وضعیت تحصیلی و نمرات خوبی داشته باشید، به راحتی می‌توانید به آگهی‌های استخدامی دسترسی پیدا کنید.

در بسیاری از مواقع با توجه به قوانین کار دانشجویی در کانادا، حقوق و مزایا برای دانشجو اهمیت چندانی ندارد. دانشجو تنها می‌خواهد علاوه بر آشنایی و سازگاری بیشتر با محیط، مهارت و تجربه کسب کند. اگر این شرایط را دارید به راحتی می‌توانید در ورکشاپ‌ها و کارگاه‌های آموزشی این کشور شرکت کنید.

کلام آخر

اگر دانشجو کشور کانادا هستید یا قصد دارید برای مهاجرت تحصیلی این کشور را انتخاب کنید، با خواندن این مقاله نباید دغدغه کار درحین تحصیل و ادامه تحصیل را داشته باشید. با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار داده شد و قوانین کار دانشجویی در کانادا به راحتی می‌توانید در حین تحصیل خود، در دانشگاه یا محیط خارج از دانشگاه با حقوق و مزایای مناسب مشغول به کار شوید.
تسلط کامل به زبان انگلیسی، فرانسوی و داشتن تجربه و مهارت بالا، خود می‌تواند در پیدا کردن کار بسیار تاثیر گذار باشد. با داشتن این شرایط و توجه به قوانین کار دانشجویی در کانادا، می‌توانید یکی از بهترین شغل های دانشجویی در کانادا با درآمد کافی پیدا کنید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
21 آبان 1400

هزینه تحصیل در کالج های کانادا : بررسی کامل

کانادا یکی از زیباترین و پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی است، این کشور به دلیل تعداد مهاجرین بالایی که دارد از تنوع فرهنگی و ملیتی بسیار بالایی برخوردار است. سالانه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. البته دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های مناسب علاوه

بهنام فارسی
18 دی 1400

درآمد مهندس کامپیوتر در کانادا چقدر است؟

بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا با اخذ اقامت تحصیلی به دیگر کشورهای جهان سفر کنند و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر آن به اتمام برسانند. کشور کانادا هم یکی از بهترین کشورهایی است که مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی می‌باشد. دانشگاه‌های معتبر این کشور به همراه سیستم آموزشی که دارند، توانسته‌اند

بهنام فارسی
24 اردیبهشت 1401

تحصیل فیزیوتراپی در کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا شامل استانداردهای بالای آموزشی بوده و این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر جهانی است. اما شغل فیزیوتراپی با کد شغلی NOC 3142 در کشور کانادا شامل برنامه ریزی و ارزیابی بیمارها و اجرای برنامه‌های درمانی مختص هر شخص جهت مراقبت، بهبود یا باز یافتن عملکرد اولیه و حرکات بدنی شخص، التیام درد و پیش

بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در سال 2022

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین رشته های تحصیلی در کانادا کدام رشته‌ها هستند؟ دانشگاه‌های کشور کانادا از رتبه علمی بسیار بالایی برخودار هستند، از این رو می‌توانند بهترین‌ رشته‌های تحصیلی را ارائه دهند. این کشور توانست در سال 2019

بهنام فارسی
27 شهریور 1400

معرفی بهترین رشته های کالج کانادا

سطح سیستم آموزشی کشور کانادا بسیار بالاست. این موضوع باعث شده تا بسیاری از دانشجویان ایرانی و دانشجویان سایر کشورهای جهان، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در کالج‌‌های کانادا و مهاجرت به این کشور پیشرفته را دارید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهنام فارسی
17 دی 1401

لیست دانشگاه های کانادا بر اساس استان و رنکینگ برای اپلای

شاید مدت ها است که فکر شما درگیر ادامه تحصیل در یک کشور دیگر است. امروز ما قصد داریم یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل را به شما معرفی کنیم. دانشگاه های خوب، تحصیلات عالی، موقعیت شغلی مناسب، سطح فرهنگ بالا و … همه از عواملی است که بسیاری از افراد را در سراسر

14 دقیقه
بهنام فارسی
27 شهریور 1401

هزینه ویزای تحصیلی کانادا به تفکیک مراحل

گاهی یک تصمیم مسیر زندگی فرد یا حتی یک خانواده را به‌کلی تغییر می‌دهد. تحصیل در کانادا چنین فرصت بزرگ و فوق‌العاده‌ای است. اما این تغییر چه مقدار هزینه دارد؟ برای تحصیل در کانادا چه‌قدر سرمایه لازم است؟ برای پاسخ این پرسش‌‌هل باید جزئیات مالی تحصیل دانشجویان بین المللی، از جمله هزینۀ تهیه مدارک لازم

بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا

اگر بدنبال تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا هستید، بی شک جایتان اینجاست! کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته روانشناسی است. سطح کیفیت خدمات زندگی، آموزشی و فرهنگی، آن را به یکی از محبوبترین مکان تحصیلی تبدیل کرده است. به دلیل اینکه دولت کانادا بر آگاهی و سلامت روان  شهروندان

12 دقیقه
بهنام فارسی
10 مهر 1400

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا

اگر شما هم دانشجو هستید یا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید، بی شک یکی از آرزوهای شما ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کاناداست. دانشگاه‌های این کشور از سطح سیستم آموزشی بالایی برخوردار هستند و با امکانات رفاهی و شرایط اقتصادی مناسبی که دارند، دانشجو می‌تواند یک زندگی ایده‌آل را در این کشور تجربه

بهنام فارسی
10 شهریور 1400

زمان شروع کالج های کانادا برای مهاجرت تحصیلی

کالج‌های کشور کانادا هم همانند دانشگاه‌های این کشور از سیستم آموزشی بسیار با کیفیتی برخوردار هستند. در واقع تحصیل در کالج‌های کانادا افراد را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. در پایان هر دوره مدرک و گواهینامه معتبری به دانشجو داده می‌شود که می‌تواند با استفاده از آن وارد بازار کار شود. کالج‌ها با

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی ممکن است؟

در سال گذشته(2020) دانشگاه‌های کانادا، نزدیک به دو میلیون دانشجو از سراسر جهان در رشته‌های مختلف پذیرش کردند. این آمار نشان داد که پذیرش دانشجوهای بین‌المللی در مقایسه با سال2019، حدود 20 درصد افزایش داشته است. بالا بودن سطح کیفیت و سیستم آموزشی این کشور باعث شده تا، 21 دانشگاه کشور کانادا در بین 50

بهنام فارسی
2 بهمن 1400

اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا از صفر تا صد

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که هرساله علاوه بر توریست و گردشگر، دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کند. سطح بالای سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، آرامش و… همه باعث شده‌اند تا افراد بسیاری خواهان زندگی و ادامه تحصیل در کانادا باشند. دانشگاه‌های این کشور از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا

بهنام فارسی
8 شهریور 1400

بهترین شهر کانادا برای زندگی و مهاجرت کدام است؟

بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان، دانشگاه‌های کشور کانادا را به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالا برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. در حال حاضر 6 شهر این کشور مهاجرپذیر، در بین 100 شهر برتر جهان قرار دارد. شاید از خودتان بپرسید کدام شهر کانادا برای زندگی بهتر است؟ 6 شهر برتر

بهنام فارسی
10 مهر 1400

مهمترین دلایل رد شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر شما قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور کانادا سفر کنید، باید ابتدا درخواست پذیرش خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشور ارسال کنید. در صورت پذیرش درخواست می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. همه‌ی افرادی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می‌کنند، نمی‌توانند از جانب سفارت کانادا ویزا

بهنام فارسی
20 مرداد 1400

آیا تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم ممکن است؟

یکی از امن‌ترین و پرطرفدارترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل و زندگی، کشور کاناداست. دولت کانادا برای پذیرش مهاجرین بیشتر، در سال‌2020 و 2021 طرح‌های خوبی را معرفی کرد. به طوری که در چهار ماه ابتدایی سال 2020 برای 74 هزار مهاجر اقامت دائم کانادا صادر شد. سطح بالای سیستم آموزشی این کشور باعث شده

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
1 تیر 1400

کار دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر و سطح بالای دانشگاه‌هایش، آرزوی بسیاری از دانشجویان است. تنها در سال 2019 حدود 400 هزار دانشجو از سراسر کشور برای ادامه تحصیل وارد کشور کانادا شدند، بیشتر این دانشجویان از کشورهایی چون نیجریه، ایران، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، برزیل، هند و آمریکا بودند. دانشجویان

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند چه شرایطی دارد؟

یکی از مرفه‌ترین کشورهایی که ادامه تحصیل در آن آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان است، کشور کاناداست. این کشور سیستم آموزشی با کیفیتی دارد و توانسته با دانشگاه‌ها و مدارس معتبر خود در سراسر جهان، سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جذب کند. امروزه بسیاری از خانواده‌ها

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
در کانادا دانشجویان می‌توانند بیش از ساعت مجاز اضافه کاری داشته و کار کنند؟

خیر، برای ادامه تحصیل و کار در این کشور باید به قوانین کار دانشجویی در کانادا پایبند باشید.

برای کار دانشجویی تسلط به زبان مهم است؟

بله، برای کار در این کشور ازجمله کارهای خارج از دانشگاه، تسلط به زبان انگلیسی یا حتی فرانسوی حائز اهمیت است.

آیا با کار دانشجویی می‌توان هزینه‌های زندگی در کانادا را تامین کرد؟

با کار دانشجویی نمی‌توان تمام هزینه‌ها را تامین کرد، اما می‌تواند کمک خرج خوبی برای ادامه تحصیل باشد.

کار دانشجویی می‌تواند یک رزومه کاری خوبی برای دانشجو باشد؟

بله، این موضوع می‌تواند روی آینده شغلی فرد هم تاثیر بسیاری داشته باشد. تنها کافیست که از هرجایی که در آن مشغول به کار بودید استعلام بگیرید

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.