بهترین دانشگاه های کانادا برای پزشکی کدامند؟

افراد بسیاری از سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در کانادا هستند. کشور کانادا یکی از بهترین کشورهایی است که می‌تواند به عنوان مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان انتخاب شود. این کشور در رشته‌های پزشکی دارای بهترین دانشگاه‌ها می‌باشد، بهترین امکانات و تجهیزات آموزشی در رشته پزشکی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. از این رو افرادی که از دانشگاه‌های این کشور فارغ‌التحصیل می‌شوند بار علمی و دانش بسیار بالایی دارند. 

در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین دانشگاه های کانادا برای پزشکی و لیست دانشگاه های علوم پزشکی کانادا بیشتر آشنا شوید. 

بیشتر بخوانید:

دانشگاه بریتیش کلمبیا

یکی از بهترین و برترین دانشگاه‌های کشور کانادا در زمینه علوم پزشکی و تحصیل پزشکی در کانادا ، دانشگاه بریتیش کلمبیا بوده که از سال 1827 فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه در شهر ونکوور استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته و تا مرکز اصلی شهر حدود 20 کیلومتر فاصله دارد. دانشگاه بریتیش کلمبیا با وجود اینکه یک دانشگاه دولتی است اما توانسته در رنکینگ جهانی و رتبه‌بندی داخل کشور، جایگاه بسیار خوبی داشته باشد.
اکنون دانشگاه بریتیش کلمبیا به عنوان سومین دانشگاه برتر کشور کانادا و از طرفی نام آن در بین 50 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این دانشگاه دارای دو پردیس است که رشته‌های مختلفی را در خود جای داده و ازجمله این رشته‌ها می‌توان به پرستاری، پزشکی، داروسازی، علوم، معماری، آموزش، جنگلداری و… اشاره کرد. 

این دانشگاه تا به امروز توانسته برنامه‌های بسیاری در زمینه علوم زیستی و بهداشتی در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه دهد. دانشگاه بریتیش کلمبیا یکی از بهترین دانشگاه های کانادا برای پزشکی بوده، از این رو در سال 2017 توانست جوایز بسیار متعددی را در این زمینه دریافت کند. دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی این دانشگاه باید آزمون MCAT را با نمره حداقل 124 پاس کنند. اگر نگران هزینه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه بریتیش کلمبیا هستید، باید بگوییم که هزینه تحصیل در این دانشگاه از 17 هزار دلار آغاز خواهد شد. این هزینه ممکن است در هر ترمی با توجه به واحدهای علمی و تئوری کمی کاهش و افزایش داشته باشند. 

دانشگاه وسترن

این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا شناخته شده است. دانشگاه وسترن در سال 1878 در شهر لندن استان انتاریو تاسیس شد و در حال حاضر بین 13 دانشگاه برتر کشور کانادا قرار دارد. تمامی دروس در 12 دانشکده وسترن به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. متقاضیانی که قصد ورود به رشته پزشکی دانشگاه وسترن را دارند باید برای ورود به دانشگاه مدرک آیلتس و تافل زبان انگلیسی، کارت شهروندی یا اقامت دائم کشور کانادا، واحدهای پیش نیاز برای ورود به رشته پزشکی و… را داشته باشند. دانشگاه وسترن در حال حاضر رتبه 203 را در رنکینگ جهانی از آن خود کرده است. 

دانشگاه کلگری

یکی از دانشگاه‌های دولتی کشور کانادا که در شهر کلگری استان آلبرتا قرار گرفته است، دانشگاه کلگری می‌باشد. این دانشگاه در سال 1996 تاسیس شده و در حال حاضر توانسته در رنکینگ جهانی رتبه 233 را به خود اختصاص دهد. این دانشگاه همواره خلاقیت، استعداد و نوآوری را در راستای اهداف خود قرار داده است و دارای پنج پردیس می‌باشد که مهم‌ترین پردیس آن در شمال غربی مرکز شهر قرار گرفته است. اگر شما هم قصد ورود به رشته پزشکی دانشگاه کلگری را دارید باید بدانید که برای ورود به این دانشگاه لازم است مدرک آیلتس و تافل زبان انگلیسی، واحدهای آماده‌سازی رشته پزشکی، شرکت در مصاحبه MMI و کارت شهروندی و اقامت کانادا را داشته باشید. در حال حاضر این دانشگاه دارای دانشکده هنر، حقوق، پرستاری، پزشکی، علوم، دامپزشکی، پزشکی و… می‌باشد. 

دانشگاه کوئینز

یکی از دانشگاه‌های دولتی شهر کینگستون استان انتاریو است که در سال 1841 تاسیس شده و اکنون به عنوان یکی از دانشگاه‌های جامع و تحقیقاتی کانادا شناخته می‌شود. دانشگاه کوئینز رتبه 246 را در رنکینگ جهانی دارد. در حال حاضر رشته‌های اقتصاد، زیست شناسی، نجوم، هنر، تاریخ، مهندسی، شیمی، تجارت، پزشکی و… را به دانشجویان عرضه کرده است. دانشگاه کوئینز در حال حاضر در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در حال جذب دانشجو می‌باشد. برای ورود به رشته پزشکی یا تحصیل پرستاری در کانادا در این دانشگاه نیاز به مدرک آیلتس و تافل زبان انگلیسی، رزومه مرتبط، انگیزه نامه، توصیه نامه و… دارید. 

دانشگاه ساسکچوان

یکی از دانشگاه‌های دولتی استان ساسکاچوان کشور کانادا، دانشگاه ساسکاچوان است که در سال 1907 تاسیس شده و توانسته در رنکینگ جهانی رتبه 465 را به خود اختصاص دهد. این دانشگاه در بین دانشگاه‌های کشور کانادا در رتبه 16 قرار گرفته است. رشته‌های هنر، مهندسی، حقوق، پرستاری، پزشکی، داروسازی، علوم تغذیه، دندانپزشکی و… در این دانشگاه تدریس می‌شوند. 

دانشگاه تورنتو

این دانشگاه را می‌توان به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین دانشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی در آمریکای شمالی معرفی کرد. سال تاسیس این دانشگاه به سال 1827 میلادی برمی‌گردد، دانشگاه تورنتو اکنون بیش از یک قرن بوده که در حال آموزش و تحقیقات در زمینه پزشکی است. کادر مدیریت دانشگاه تورنتو همواره سعی می‌کند تا بهترین دانشجویان را در رشته‌های مختلف ازجمله رشته پزشکی فارغ‌التحصیل کند. برای ورود به رشته پزشکی این دانشگاه علاوه بر اینکه باید مدرک آیلتس زبان انگلیسی با حداقل نمره 6.5 و مدرک تافل را با نمره 100 داشته باشید، باید دوره‌های آماده‌سازی در زمینه علوم اجتماعی و زیستی را با موفقیت پشت سر بگذارید. دانشجویان این دانشگاه هم باید آزمون mcat را با نمره حداقل 125 پاس کنند. هزینه تحصیل در رشته پزشکی این دانشگاه از 25 هزار دلار شروع می‌شود. 

دانشگاه مک مستر

یکی از دانشگاه‌های دولتی کشور کانادا که در رنکینگ جهانی دارای رتبه 144 بوده و در شهر همیلتون استان انتاریو قرار گرفته است، دانشگاه مک مستر نام دارد. این دانشگاه دارای 6 دانشکده در رشته‌های مختلف است و در حال حاضر بیش از 25 هزار دانشجوی کارشناسی و 4 هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی را فارغ‌التحصیل کرده است. برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه مک مستر باید به چند نکته توجه داشته باشید، در صورت داشتن این شرایط می‌توانید نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام کنید. 

  • داشتن مدرک تافل و آیلتس 
  • شرکت در آزمون MCAT 
  • ارائه دو توصیه نامه 
  • ارائه مدرک کارشناسی از دانشگاه مورد نظر 
  • شرکت در آزمون CASPer

دانشگاه مموریال

یکی از دانشگاه‌های پزشکی که در شهر سینت جانز استان نیوفاندلند قرار دارد، دانشگاه مموریال است. سال ساخت این دانشگاه به سال 1952 بازمی‌گردد و اکنون دارای چهار پردیس در کشور کاناداست. در حال حاضر بیش از 100 رشته پزشکی در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت حضوری و آنلاین به دانشجویان ارائه شده است. این دانشگاه به دلیل سطح بالای سیستم آموزشی و تحقیقات گسترده‌ای که دارد به عنوان یکی از 20 دانشگاه تحقیقاتی کشور کانادا شناخته می‌شود. هر سال دانشجویان بسیاری فرم درخواست پذیرش خود را برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی به این دانشگاه دولتی ارسال می‌کنند.  

دانشگاه مک گیل

یکی از بهترین دانشگاه های کانادا برای پزشکی دانشگاه مک‌ گیل است که در شهر مونترال استان کبک قرار دارد. این دانشگاه که در رنکینگ جهانی دارای رتبه 35 است هر ساله دانشجویان بسیاری را از 150 کشور مختلف جهان پذیرش می‌کند. دانشگاه مک گیل توانسته در بین سایر دانشگاه‌های کشور کانادا بیشترین آمار پذیرش دانشجو در مقطع دکترا را داشته باشد. رشته‌های تحصیلی مختلفی در این دانشگاه به دانشجویان ارائه شده که در این میان رشته پزشکی دانشگاه مک گیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

برای ورود به رشته پزشکی دانشگاه مک گیل باید علاوه بر مدرک آیلتس و تافل زبان انگلیسی، در آزمون‌های CASPer  و MCCQE Part 1 و در دوره آماده‌سازی رشته پزشکی هم شرکت کنید. 

دانشگاه اتاوا

یکی از دانشگاه‌های دوزبانه کشور کانادا که در سال 1848 تاسیس شده دانشگاه اتاوا است. در حال حاضر این دانشگاه در رتبه 279 رنکینگ جهانی قرار گرفته است. دانشگاه اتاوا دارای 10 دانشکده هنر، آموزش، مهندسی، پزشکی، علوم بهداشتی، حقوق، علوم، علوم اجتماعی، مطالعات تکمیلی و فوق دکترا است. در این 10 دانشکده بیش از 450 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف آموزش داده می‌شود.
دانشگاه اتاوا توانسته در رشته‌های تحقیق و پژوهشی در بین 10 دانشگاه برتر کانادا قرار بگیرد.  

کلام آخر

کشور کانادا کشوری است که به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و استاندارد در جهان، به عنوان یکی از بهترین کشورهای مقصد برای دانشجویان شناخته شده است. کانادا دانشگاه‌های بسیاری دارد که از لحاظ سطح آموزشی توانسته‌اند رتبه‌های بالایی را به خود اختصاص دهند. از این رو می‌توان گفت که مدرک فارغ‌التحصیلی دانشگاه‌های معتبر کانادا می‌تواند ارزش بسیار بالایی داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین دانشگاه های دندانپزشکی کانادا  از سایت کن اپلای را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

 

بله، معمولا باید برای ثبت درخواست خود باید هزینه مشخص شده‌ای را بپردازید. به عنوان مثال دانشگاه اتاوا برای ثبت درخواست حدود 110 دلار هزینه دریافت می‌کند.

معمولا رشته پزشکی در کشور کانادا حدود 3 تا 5 سال طول می‌کشد. البته طول دوره رشته پزشکی به نوع دانشگاه هم بستگی دارد.

بله، برای ورود به دانشگاه‌های کشور کانادا در رشته پزشکی باید با نمره حداقل 125 این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت.

میزان حقوق و دستمزد پزشکان به عوامل بسیاری بستگی دارد. اما می‌توان گفت که به طور میانگین 78 دلار در ساعت یا 148 هزار دلار در سال حقوق پزشکان در کشور کاناداست.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
31 اردیبهشت 1401

دانشگاه های ارزان کانادا : معرفی دانشگاه ارزان 2023

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی در تلاش هستند تا برای ادامه تحصیل، پذیرش یکی از دانشگاه‌های کشور کانادا را دریافت کنند. با ورود به دانشگاه‌های این کشور، فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه و اشتغال به کار در کشور کانادا می‌توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. بدیهی است که اگر به فکر مهاجرت هستید، انتخاب رشته

بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

تفاوت فاند و بورسیه چیست؟ معرفی انواع کمک هزینه تحصیلی

بیشتر دانشجویان به دنبال آن هستند تا بتوانند در دانشگاه‌های معتبر ادامه تحصیل دهند، به دنبال آن می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چگونه می‌توان از فاند تحصیلی یا بورسیه تحصیلی استفاده کرد؟ همانطور که می‌دانید هزینه تحصیل و زندگی در کشورهای دیگر با توجه به

بهنام فارسی
11 خرداد 1400

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هر ساله حدود 350 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل به کانادا می‌روند. کیفیت بالای سیستم آموزشی کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشجوها، دانشگاه‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و در بین 10 کشوری است که بیشترین ویزای تحصیلی کانادا برای آن صادر می‌شود.

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

شانس ویزای تحصیلی کانادا را افزایش دهید

برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر، ویزای دانشجویی کانادا نیازی به مصاحبه اجباری ندارد. با این حال اخذ ویزای تحصیلی کانادا آسان نیست و ممکن است به هر دلیلی، هر چند کوچک، ریجکت شوید. صادقانه بگوییم اولویت شما باید اخذ پذیرش از یک دانشگاه خوب و معتبر کانادایی باشد زیرا اخذ ویزای هرچقدر هم سخت باشد

بهنام فارسی
4 شهریور 1401

بهترین دانشگاه های ونکوور کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

اگر قصد تحصیل در کانادا دارید، احتمالا جزیرۀ زیبای ونکوور یکی از انتخاب‌های محل تحصیل و سکونت شما باشد. گفتنی‌ها دربارۀ بهترین کالج ها و دانشگاه های ونکوور کانادا زیاد است. می‌توانیم نکات زیادی راجع‌به ویژگی‌ها، شرایط پذیرش و شهریه‌های هر یک بنویسیم. بیایید با بررسی جامع بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌های ونکوور شروع کنیم. بیشتر

20 دقیقه
بهنام فارسی
10 شهریور 1400

زمان شروع کالج های کانادا برای مهاجرت تحصیلی

کالج‌های کشور کانادا هم همانند دانشگاه‌های این کشور از سیستم آموزشی بسیار با کیفیتی برخوردار هستند. در واقع تحصیل در کالج‌های کانادا افراد را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. در پایان هر دوره مدرک و گواهینامه معتبری به دانشجو داده می‌شود که می‌تواند با استفاده از آن وارد بازار کار شود. کالج‌ها با

بهنام فارسی
30 آبان 1400

مدارس برتر کانادا برای مهاجرت تحصیلی کدامند؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی است. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های برتر جهان در این کشور قرار دارند. علاوه براین، هزینه زندگی و تحصیل در کانادا معقول است. از طرفی تحصیل در کشوری با دانشجویان از کشورهای مختلف فارغ از ملیت، رنگ و نژاد در فضایی دوستانه باعث

بهنام فارسی
21 مرداد 1400

هزینه تحصیل در کانادا چقدر است؟

زندگی در یک کشور دیگر با شرایط اقتصادی و فرهنگی جدید در ابتدا برای هر فردی کمی سخت است. کشور کانادا هم جزو یکی از بهترین مقاصد دانشجویان برای ادامه تحصیل است. این کشور به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی که دارد، هرساله عده بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف جهان را جذب خود می‌کند.

11 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

هزینه زندگی در تورنتو چقدر است؟

یکی از شلوغ‌ترین استان‌های کشور کانادا، استان انتاریو نام دارد. پایتخت این استان شلوغ و پر رفت و آمد شهری به نام تورنتو است یکی از بهترین شهرهای کانادا برای زندگی است . این شهر که در قسمت جنوب شرقی کانادا قرار گرفته به دلیل جمعیت بالایی که دارد(بالغ بر سه میلیون نفر) به عنوان

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

با ارزانترین شهرهای کانادا برای زندگی و تحصیل آشنا شوید

حدود 80 درصد مردمی که در کانادا زندگی می‌کنند از کیفیت زندگی خود در این کشور راضی هستند. این کشور امکانات و خدمات سطح بالایی را در اختیار مردم قرار می‌دهد، به همین دلیل امید به زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. کانادا یکی از زیباترین کشورهای آمریکا شمالی است

بهنام فارسی
8 شهریور 1400

تحصیل دندانپزشکی در کانادا : شرایط و هزینه ها

یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های پزشکی، دندانپزشکی است. هرساله دانشگاه‌های کانادا علاوه بر دانشجویان بومی، دانشجویان بین‌المللی بسیاری را از سراسر جهان برای تحصیل دندانپزشکی در کانادا پذیرش می‌کند. اساس، معیار و تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته با سایر رشته‌های تحصیلی تفاوت بسیاری دارد. اگر قصد تحصیل دندانپزشکی در کانادا را دارید با ما

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
27 شهریور 1401

معرفی کالج لسل کانادا Lasalle College Montreal

سیستم آموزشی کشور کانادا سطح بسیار بالایی دارد، به طوری که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دنبال تحصیل در دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور هستند. یکی از کالج‌هایی که بیش از 30 درصد دانشجویان آن را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده، کالج لسل کانادا Lasalle College Montreal نام دارد. این کالج در استان کبک(استان فرانسوی

بهنام فارسی
21 مهر 1400

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند چه شرایطی دارد؟

یکی از مرفه‌ترین کشورهایی که ادامه تحصیل در آن آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان است، کشور کاناداست. این کشور سیستم آموزشی با کیفیتی دارد و توانسته با دانشگاه‌ها و مدارس معتبر خود در سراسر جهان، سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جذب کند. امروزه بسیاری از خانواده‌ها

بهنام فارسی
9 آذر 1400

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری

یکی از رشته‌های پرطرفدار کشور کانادا، رشته معماری است. ادامه تحصیل در این رشته می‌تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای فرد دانشجو رقم زند. در واقع رشته معماری یک نقطه مشترک بین رشته هنر و مهندسی است. بهترین دانشگاه های کانادا در حال حاضر با بهترین اساتید و سیستم آموزشی در حال ارائه دروس

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
17 آبان 1401

دانشگاه یورک ویل کانادا (Yorkville University) + شرایط اپلای

دو شهر بزرگ و پرجنب‌وجوش کانادا، تورنتو و ونکوور میزبان بسیاری از مهاجران است. دانشگاه یورک‌ویل دارای پردیس‌هایی در این شهرها است. معمولا یورک‌ویل را با مدرک‌ سریع و دوره‌های کوتاه تحصیلی می‌شناسند. دانشجویان می‌توانند در تمام طول سال بدون وقفه درس بخوانند و یک دورۀ کارشناسی را که معمولا چهار ساله است، در کمتر

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
آیا برای درخواست پذیرش در دانشگاه باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟

بله، معمولا باید برای ثبت درخواست خود باید هزینه مشخص شده‌ای را بپردازید. به عنوان مثال دانشگاه اتاوا برای ثبت درخواست حدود 110 دلار هزینه دریافت می‌کند.

طول دوره تحصیل در رشته پزشکی چند سال است؟

معمولا رشته پزشکی در کشور کانادا حدود 3 تا 5 سال طول می‌کشد. البته طول دوره رشته پزشکی به نوع دانشگاه هم بستگی دارد.

آیا برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه‌های کانادا حتما باید آزمون MCAT را شرکت کرد؟

بله، برای ورود به دانشگاه‌های کشور کانادا در رشته پزشکی باید با نمره حداقل 125 این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت.

حقوق پزشکان در کشور کانادا حدودا چقدر است؟

میزان حقوق و دستمزد پزشکان به عوامل بسیاری بستگی دارد. اما می‌توان گفت که به طور میانگین 78 دلار در ساعت یا 148 هزار دلار در سال حقوق پزشکان در کشور کاناداست.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.