معرفی بهترین مدارس آنلاین کانادا

اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارید، بی شک کشور کانادا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سیستم آموزشی این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف پیشرفت بسیاری داشته است، از این رو بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در سراسر جهان خواهان اپلای کانادا و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کانادا هستند.
در سال‌های اخیر با توجه به تغییر شیوه زندگی مردم در سراسر جهان، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که تحصیلات خود را به صورت آنلاین ادامه دهند. البته این موضوع می‌تواند مزایای بسیاری چون هزینه تحصیل کمتر، عدم نیاز به پرداخت هزینه زندگی، مناسب بودن شهریه آموزش، اطمینان خاطر والدین، عدم نیاز به ویزا دانش آموزی، اخذ پذیرش در مدرسه بدون مدرک زبان، امکان تحصیل همزمان در ایران و…. را در پی داشته باشد.

در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا شما را با مدارس آنلاین کانادا و مزایای تحصیل در کانادا با این روش بیشتر آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید:

لورل اسپرینگز

این مدرسه یکی از مدارس خصوصی و معتبر برای دانش‌آموزانی است که قصد دارند به صورت آنلاین ادامه تحصیل دهند. لورل اسپرینگز از مهد کودک تا پایه 12 را تحت پوشش خود قرار داده است. برای افزایش سطح کیفیت آموزش در این مدرسه سعی شده تا از بهترین اساتید برای تدریس استفاده شود. این مدرسه از سال 1991 فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه توانسته در بین مدارس آنلاین به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین مدارس معرفی شود. بیش از 4 هزار دانش آموز توانسته‌اند با موفقیت از این مدرسه فارغ‌التحصیل شوند، از طرفی چند ملیتی بودن آن باعث شده تا دانش‌آموزانی با فرهنگ‌ و ملیت مختلف را در خود جای دهد.
طبق برنامه آکادمی مدرسه لورل اسپرینگز تنها دانش آموزان پایه ششم تا 12 می‌توانند در آن شرکت کنند. این مدرسه به عنوان بخشی از برنامه نویسی آکادمی این فرصت را در اختیار دانش آموزان قرار داده است، به این ترتیب دانش آموز می‌تواند با کسانی که مستعد پیشرفت هستند رقابت کند و در تعاملات علمی و اجتماعی شرکت کند. این مدرسه در سال 2021 به عنوان یکی از بهترین مدارس کشور کانادا معرفی شد. برنامه درسی انعطلاف پذیر و با کیفیت آن هر ساله دانش آموزان بسیاری را برای ثبت نام و ادامه تحصیل تشویق می‌کند.

جیمز مدیسون

یکی دیگر از مدارس آنلاین کانادا، جیمز مدیسون است. تاکنون ده‌ها هزار دانش آموز در این مدرسه به صورت آنلاین به تحصیلات خود ادامه داده‌اند. بسیاری از دانش آموزان به دلایل مختلفی نمی‌توانند به صورت حضوری در مدارس کشور کانادا ادامه تحصیل دهند، مدرسه جیمز مدیسون این امکان را فراهم کرده است تا بتوان به صورت آنلاین و غیرحضوری به تحصیلات خود ادامه دهید. مدرک دیپلم کسب شده از این مدرسه دارای اعتبار بالایی است، به طوری که با آن دیپلم همانند دیپلم دیگر مدارس می‌توانید در دانشگاه‌های معتبر کانادا ادامه تحصیل دهید.
این دبیرستان در سال 1996 در کانادا تاسیس شد و توانست با سطح آموزشی بالایی که دارد به عنوان یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین مدارس آنلاین کانادا معرفی شود. فارغ التحصیلان این مدرسه می‌توانند یا به دانشگاه بروند یا به راحتی در کالج اشورت کانادا به تحصیلات خود ادامه دهند. کادر آموزشی این مدرسه تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین آموزش‌ها را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. از مزایای انتخاب این مدرسه آنلاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در هر زمان و در هر مکانی می‌توانید مطالعه کنید و آموزش ببینید.
  • دانش آموزان پشتیبان شخصی دارند که راه ارتباطی آن‌ها با معلمین هستند.
  • کتاب‌های الکترونیکی جذاب و با کیفیتی دارند که از لحاظ بارعلمی و محتوا هم بسیار غنی هستند.

آکادمی هالستروم

یکی دیگر از بهترین مدارس آنلاین کانادا، آکادمی هالستروم است. این آکادمی فعالیت خود را از سال 1985 آغاز کرده و تا به امروز توانسته توجه بسیاری از دانش آموزان بین‌المللی را به سمت خود جلب کند. برای فارغ‌التحصیل شدن از این مدرسه باید حداقل 220 واحد درسی را با نمره قابل قبول بگذرانید، در غیراینصورت اجازه فارغ‌التحصیلی به شما داده نخواهد شد.
در این مدرسه دانش آموزان از هر فرهنگ و مذهبی می‌توانند ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند. این آکادمی هیچگونه وابستگی مذهبی ندارد. میزان شهریه و ورودی این مدرسه در زمان ثبت نام و با توجه به امکانات و خدمات ارائه شده به دانش آموز مشخص خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌های مورد توجه این آکادمی آن است که دانش آموزان در سال آخر باید یک امتحان تایید صلاحیت دهند و در صورت کسب نمره بالای 80 در این آزمون می‌توانند فارغ‌التحصیل شوند.

Northstar

در این مدرسه دانش‌‌آموزانی از ملیت‌های مختلف در حال ادامه تحصیل هستند، این مدرسه تنها مدرسه خصوصی و انگلیسی زبان نورث ثور می‌باشد. این مدرسه که در شهر مونترال کانادا قرار دارد و در حال حاضر تنها دانش آموزان بین 12 تا 17 سال را ثبت نام می‌کند. با بهره‌گیری از روش‌های آموزشی جدید و پیشرفته توانسته یکی از بهترین برنامه‌های آموزشی را برای دانش آموزان خود داشته باشد. دانش آموزان در این مدرسه در یک محیط امن با بهترین شیوه آموزشی تحصیلات خود را ادامه خواهند داد. طبق آنچه در وب سایت مدرسه Northstar عنوان شده است، میزان شهریه دانش آموزان به سه فاکتور خوابگاه، مقطع تحصیلی و سن دانش آموز بستگی دارد. پس از مشخص شدن این سه فاکتور می‌توان میزان شهریه دانش آموزان را مشخص کرد. این مدرسه آنلاین تمام امکانات و خدمات یک مدرسه با کیفیت و خصوصی داراست.

دبیرستان اکسل

امروزه تحصیل آنلاین یکی از دغدغه‌های دانش آموزان بین‌المللی است. دبیرستان اکسل یکی از دبیرستان‌های آنلاین در کشور کاناداست که توسط کمیسیون انجمن مرکزی اداره می‌شود. معمولا شهریه برای دانش‌آموزانی که قصد اخذ دیپلم این دبیرستان را دارند ماهانه 89 دلار برآورد شده است. البته این میزان شهریه با توجه به نوع خدماتی که مدرسه اکسل به دانش‌آموز ارائه می‌کند متفاوت خواهد بود.
پس از اتمام تحصیلاتتان به راحتی می‌توانید با استفاده از مدرک معتبر این مدرسه در دانشگاه‌های کشور کانادا ثبت نام کنید.

Forest Trail

یکی از مد‌ارس دولتی و آنلاین کشور کانادا که در استان انتاریو قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین مدارس استان انتاریو معرفی شده است. در حال حاضر در سال تحصیلی 2021-2022 حدود 513 دانش‌آموز در این مدرسه مشغول به ادامه تحصیل هستند. کادر مجرب مدرسه سعی می‌کند تا با داشتن یک برنامه‌ریزی قوی و اصولی، پتانسیل دانش آموزان را افزایش دهند تا بتواند بهترین سیستم آموزشی را در مدرسه خود داشته باشند. استفاده از بهترین کادر آموزشی و اداری می‌تواند یکی از دلایل انتخاب این مدرسه آنلاین باشد. اگر به دنبال میزان شهریه و ورودی این مدرسه هستید بهتر است به وب سایت مدرسه مراجعه کنید تا علاوه بر هزینه تحصیل، با امکانات و خدمات آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

Keystone

یکی از بهترین مراکز آموزشی در شهر تورنتو کشور کانادا، مدرسه Keystone است. مدرسه کیستون آموزش از دوره مهدکودک تا دبیرستان را تحت پوشش قرار داده است، به طور کلی آموزش در این مدرسه شامل سه بخش کودکستان، جونیور و دبیرستان است. اما بیشتر تمرکز کادر این مدرسه روی پایه‌های ششم تا دوازدهم می‌باشد. کادر مجرب و مربیان حرفه‌ای در این مدرسه سعی می‌کنند تا علاوه بر آموزش دروس در کنار آن آداب اجتماعی، نحوه رفتار با هم سن و سالان، توانایی تجزیه و تحلیل مسائل و… را به دانش آموزان بیاموزند. اگر در شهر تورنتو کانادا زندگی می‌کنید و به دنبال یک مدرسه خوب هستید بی شک کیستون می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. علاوه بر این موضوع، مدرسه کیستون به عنوان یکی از بهترین مدارس آنلاین کانادا شناخته شده است. از این رو با خیال راحت می‌توانید این مدرسه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید. در حال حاضر امکان ادامه تحصیل آنلاین برای دانش‌آموزان بین‌المللی و دانش‌آموزان کانادایی در این مدرسه فراهم شده است. 

همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله هزینه تحصیل در دبیرستان های در کانادا را نیز مطالعه کنید.

کلام آخر

همواره تحصیل از مقطع ابتدایی در کانادا می‌تواند مسیر را برای ورود به دانشگاه‌های این کشور آسان‌تر کند. به همین دلیل است که والدین ترجیح می‌دهند فرزندانشان از دوران دانش‌آموزی برای ادامه تحصیل وارد مدارس این کشور شوند. امروزه علاوه بر تحصیل حضوری، شرایط تحصیل آنلاین هم برای دانش‌آموزان مهیا شده است و یک فرصت عالی است زیرا امکان اخذ فاند تحصیلی کانادا در دوره دبستان و دبیرستان وجود ندارد. به این ترتیب می‌توانید بدون سفر به کشور کانادا و تنها از طریق آموزش از راه دور نسبت به ادامه تحصیل خود در مدارس این کشور و اخذ دیپلم کانادا اقدام کنید.  

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
8 شهریور 1400

بهترین شهر کانادا برای زندگی و مهاجرت کدام است؟

بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان، دانشگاه‌های کشور کانادا را به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالا برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. در حال حاضر 6 شهر این کشور مهاجرپذیر، در بین 100 شهر برتر جهان قرار دارد. شاید از خودتان بپرسید کدام شهر کانادا برای زندگی بهتر است؟ 6 شهر برتر

بهنام فارسی
18 دی 1400

درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا چقدر است؟

کشور کانادا همواره توانسته با ایجاد زیرساخت‌های لازم در رشته‌های مختلف، دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان جذب کند. بسیاری از رشته‌ها که هنوز در کشورهای دیگر معرفی نشده‌اند در کشور کانادا جایگاه خود را پیدا کرده‌اند. رشته هوش مصنوعی هم یکی از این رشته‌ها بوده که توانسته در کشورهای توسعه یافته چون کانادا، آمریکا،

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل زیر 18 سال در کانادا : ثبت نام، بورسیه،هزینه

کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر جهان، برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند. سطح آموزشی، زندگی و رفاهی در این کشور بالاست. اگر تصمیم به ادامه تحصیل در کشور کانادا دارید، باید بگوییم که بهترین زمان برای اخذ پذیرش دوره‌های پیش از دانشگاه هستند.

10 دقیقه
بهنام فارسی
4 مرداد 1400

با ارزانترین شهرهای کانادا برای زندگی و تحصیل آشنا شوید

حدود 80 درصد مردمی که در کانادا زندگی می‌کنند از کیفیت زندگی خود در این کشور راضی هستند. این کشور امکانات و خدمات سطح بالایی را در اختیار مردم قرار می‌دهد، به همین دلیل امید به زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. کانادا یکی از زیباترین کشورهای آمریکا شمالی است

بهنام فارسی
19 مهر 1400

بررسی هزینه تحصیل در مدارس ابتدایی کانادا

کشور کانادا از آن دسته کشورهایی است که هر ساله توجه عده بسیاری از توریست‌ها، گردشگران، دانشجویان، دانش آموزان، سرمایه گذاران و.. را به سمت خود جلب می‌کند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دلیل داشتن سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیت، قصد دارید برای ادامه تحصیل به کانادا

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

بازار کار مهندسی کامپیوتر در کانادا چگونه است؟

رشته مهندسی کامپیوتر که با نام Computer Engineering هم شناخته می‌شود، یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی در کشور کاناداست. بسیاری از اساتید این رشته را ترکیبی از رشته‌ی برق، الکترونیک و علوم کامپیوتر می‌دانند. در واقع این رشته تحصیلی برخلاف دیگر رشته‌های کامپیوتر چون مهندسی نرم افزار، دارای پیش زمینه‌ای در مهندسی الکترونیک و مهندسی

بهنام فارسی
19 مهر 1400

مزایای تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی چیست؟

امروزه ادامه تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان به یکی از هدف‌های مهم دانشجویان تبدیل شده است. دانشگاه‌های کانادا هم از این قاعده مستثنی نیستند کشور کانادا از سیستم آموزشی سطح بالایی برخوردار است، به همین دلیل بیش از 67 درصد دانشجویان بین‌المللی ترجیح می‌دهند در دانشگاه‌های این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند. در این

بهنام فارسی
27 شهریور 1400

شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
17 اردیبهشت 1401

رشته های ارزان در کانادا برای دانشجویان ایرانی

اگر شما هم قصد مهاجرت به کشور دیگری دارید لازم است، ابتدا در رابطه با کشور مقصد اطلاعات لازم را به دست آورید. از این رو راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا کشور مناسبی برای مهاجرت است یا نه. در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر آشنایی مختصری با کانادا، با رشته های ارزان

10 دقیقه
بهنام فارسی
8 شهریور 1400

تحصیل دندانپزشکی در کانادا : شرایط و هزینه ها

یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های پزشکی، دندانپزشکی است. هرساله دانشگاه‌های کانادا علاوه بر دانشجویان بومی، دانشجویان بین‌المللی بسیاری را از سراسر جهان برای تحصیل دندانپزشکی در کانادا پذیرش می‌کند. اساس، معیار و تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته با سایر رشته‌های تحصیلی تفاوت بسیاری دارد. اگر قصد تحصیل دندانپزشکی در کانادا را دارید با ما

بهنام فارسی
1 تیر 1400

کار دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر و سطح بالای دانشگاه‌هایش، آرزوی بسیاری از دانشجویان است. تنها در سال 2019 حدود 400 هزار دانشجو از سراسر کشور برای ادامه تحصیل وارد کشور کانادا شدند، بیشتر این دانشجویان از کشورهایی چون نیجریه، ایران، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، برزیل، هند و آمریکا بودند. دانشجویان

10 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا

اگر بدنبال تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا هستید، بی شک جایتان اینجاست! کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته روانشناسی است. سطح کیفیت خدمات زندگی، آموزشی و فرهنگی، آن را به یکی از محبوبترین مکان تحصیلی تبدیل کرده است. به دلیل اینکه دولت کانادا بر آگاهی و سلامت روان  شهروندان

12 دقیقه
بهنام فارسی
17 آبان 1401

دانشگاه یورک ویل کانادا (Yorkville University) + شرایط اپلای

دو شهر بزرگ و پرجنب‌وجوش کانادا، تورنتو و ونکوور میزبان بسیاری از مهاجران است. دانشگاه یورک‌ویل دارای پردیس‌هایی در این شهرها است. معمولا یورک‌ویل را با مدرک‌ سریع و دوره‌های کوتاه تحصیلی می‌شناسند. دانشجویان می‌توانند در تمام طول سال بدون وقفه درس بخوانند و یک دورۀ کارشناسی را که معمولا چهار ساله است، در کمتر

بهنام فارسی
17 دی 1401

لیست دانشگاه های کانادا بر اساس استان و رنکینگ برای اپلای

شاید مدت ها است که فکر شما درگیر ادامه تحصیل در یک کشور دیگر است. امروز ما قصد داریم یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل را به شما معرفی کنیم. دانشگاه های خوب، تحصیلات عالی، موقعیت شغلی مناسب، سطح فرهنگ بالا و … همه از عواملی است که بسیاری از افراد را در سراسر

14 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

تحصیل در کانادا با سن بالا ممکن است؟

کسانی که خواهان تحصیل کردن در کانادا می باشند، می بایست این مسئله را مورد توجه قرار دهند که بعضی از کالج های این کشور در مقایسه با دانشگاه های دایر در کشور کانادا شرایط پذیرش تحصیلی کم درد سرتر و ساده تری داشته و در برابر سن شخص متقاضی حساسیت زیادی بروز نمی دهند

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
آیا در حین ادامه تحصیل حضوری در ایران می‌توان به صورت آنلاین دیپلم مدارس کانادا را دریافت کرد؟

بله، یکی از مزایای آموزش آنلاین در کشور کانادا آن است که می‌توانید هم‌زمان با ادامه تحصیل خود دیپلم کانادا را هم دریافت کنید.

آیا زمان شروع سال تحصیلی در مدارس آنلاین این کشور با مدارس حضوری متفاوت است؟

خیر، زمان شروع و پایان سال تحصیلی در مدارس آنلاین و حضوری کشور کانادا هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

سال تحصیلی در مدارس کشور کانادا، چه مدت طول می‌کشد؟

سال تحصیلی در تمام استان‌های کشور کانادا حدود 190 روز بوده، اما در استان کبک 180 روز است.

آیا برای ادامه تحصیل به صورت آنلاین در کشور کانادا نیاز به ویزا است؟

در صورتی که قصد ادامه تحصیل به صورت آنلاین و غیرحضوری را در مدارس این کشور دارید، نیازی به اخذ ویزای دانش آموزی نیست.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.