درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا چقدر است؟

کشور کانادا همواره توانسته با ایجاد زیرساخت‌های لازم در رشته‌های مختلف، دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان جذب کند. بسیاری از رشته‌ها که هنوز در کشورهای دیگر معرفی نشده‌اند در کشور کانادا جایگاه خود را پیدا کرده‌اند. رشته هوش مصنوعی هم یکی از این رشته‌ها بوده که توانسته در کشورهای توسعه یافته چون کانادا، آمریکا، استرالیا و… جایگاه خود را به دست آورد. در این بخش قصد داریم تا علاوه بر آشنایی بیشتر با رشته هوش مصنوعی، با درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا و تحصیل در کانادا در این رشته هم بیشتر آشنا شوید. 

بیشتر بخوانید:

درباره هوش مصنوعی و موقعیت های شغلی

رشته هوش مصنوعی یکی از معدود رشته‌هایی است که کشورهای در حال توسعه آسیایی، آفریقایی و اروپایی به آن توجه می‌کنند. کشورهای توسعه یافته سعی می‌کنند تا از این حوزه در سیستم‌های کشوری خود استفاده کنند. افراد فعال در حوزه هوش مصنوعی در کشورهای آمریکا، انگلیس و سوئد از جایگاهی بسیار خوبی برخوردار هستند. 

اولین بار در قرن 19 میلادی که بود که ریاضیدانان با توجه به قوانین و نظریه‌های موجود بحث هوش مصنوعی را بیان کردند. این رشته گرایشات مختلفی دارد و دانشجو باید با توجه به علاقه و اطلاعات اولیه خود یکی از این گرایشات را انتخاب کند. برای اینکه یکی از مناسب‌ترین رشته‌ها را انتخاب کنید ابتدا نسبت به آن‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید، سپس با توجه به شرایط خود یکی از آن‌ها را برای یادگیری تخصصی انتخاب کنید. ازجمله گرایشات رشته هوش مصنوعی می‌توان به پردازش زبان طبیعی، رباتیک، فراگیری ماشین، شبکه عصبی، سیستم‌های خبره، بینایی کامپیوتری، سیستم شناسایی صحبت اشاره کرد. 

میانگین حقوق هوش مصنوعی در دنیا

در حال حاضر دانشجویان بسیاری در زمینه هوش مصنوعی در حال آموزش و یادگیری هستند. قطعا تمام این دانشجویان هم نمی‌توانند وظیفه رهبری گروه‌ها و ساخت سیستم هوش مصنوعی را به عهده داشته باشند. هوش مصنوعی در فرآیند کار، بخش‌های مختلف و گسترده‌ای دارد. از این رو فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در بخش‌های مختلفی از آن مشغول به کار شوند. اما میزان حقوق و درآمد هر فردی با توجه به سمتی که دارد متفاوت خواهد بود. در حال حاضر تعداد نیروی کار فعالی در این حوزه زیاد نیست، از این رو میزان حقوق دستمزد بالایی دارند.
شرکت‌های گوگل، اپل، آمازون، فیسبوک و… به دنبال نیروهای خلاق و نخبه در این حوزه هستند. حقوق پیشنهادی این شرکت‌ها به افراد فعال در حوزه هوش مصنوعی بسیار بالاست.

 حقوق ساعتی افراد فعالی در حوزه هوش مصنوعی در دیگر کشورهای جهان به شرح زیر است: 

 • ژاپن: 4.895 ین 
 • مکزیک: 207 پزو
 • سوئد:323 کرون 
 • کره: 30.386 وون 
 • آمریکا: 53 دلار 
 • عربستان: 156 درهم 
 • فرانسه: 36 یورو 
 • کانادا: 59 دلار 
 • چین: 141 یووان
 • استرالیا: 68 دلار 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله درآمد مهندس کامپیوتر در کانادا از سایت کن اپلای را نیز مطالعه کنید.

حدود حقوق هوش مصنوعی در کانادا

در حال حاضر دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت مناسب، زمینه را برای رشد هوش مصنوعی در بازار کار کشور کانادا فراهم کند. این کشور با فراهم کردن امکانات و زیرساخت‌های لازم توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به سمت خود جلب کند. از این رو دولت کانادا افراد نخبه و خبره در این رشته را جذب بازارهای خود می‌کند. میزان حقوق و درآمد این افراد در کشور کانادا به طور میانگین 102 هزار دلار در سال است. 

آینده هوش مصنوعی چگونه است؟بازار کار این رشته چطور است؟

با توجه به گرایشات مختلف این رشته، بازار کار هوش مصنوعی در کشورهای توسعه یافته به مراتب بسیار بهتر از کشورهای در حال توسعه است. همانطور که در ابتدا عنوان کردیم، میزان حقوق و درآمد افراد با توجه به نوع تحصیلات، نوع گرایش و… متفاوت است. اما شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که با توجه به تازه بودن این رشته و گرایش‌های آن، هوش مصنوعی بیشتر در کدام بخش‌ها کاربرد دارد؟ در ادامه بازار کار این رشته را در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • پزشکی: در کنار حوزه مهندسی، از هوش مصنوعی در بخش پزشکی استفاده فراوانی می‌شود. تشخیص تصاویر پزشکی، نظارت و کنترل بر بخش‌های مراقبت ویژه، تشخیص سیستم‌های ویژه و… از دیگر بخش‌هایی هستند که هوش مصنوعی به روی آن‌ها تمرکز کرده است. 
 • فضا: هوش مصنوعی می‌تواند به کنترل از راه دور فضاپیما، ساخت مدل‌های جدید فضاپیما، ارسال آن‌ها به فضا و…. کمک کند. 
 • بازاریابی: هوش مصنوعی در حوزه بازاریابی می‌تواند به فروش بیشتر محصولات، استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های خاص در بازاریابی کمک بسیاری کند. 
 • مهندسی: یکی از پرکاربردترین حوزه‌هایی که از هوش مصنوعی در آن استفاده می‌کنند، بخش مهندسی است. طراحی و ساخت سیستم‌های هوشمند، تشخیص گسل، تولید ابزار و وسایلی که مانع تقلب در فروشگاه‌ها می‌شود و… تنها موارد محدودی از کاربرد هوش مصنوعی در بخش مهندسی است. 
 • رباتیک: ربات‌های شبیه سازی شده می‌توانند در بخش‌های مختلفی کارآمد باشند. به عنوان مثال ربات‌های هوشمندی که وظیفه جاروکشیدن و نظافت را به عهده دارند یکی از موثرترین و کارآمدترین ربات‌هایی هستند که ساخته شده‌اند. 
 • مدیریت اطلاعات: بسیاری از شرکت‌ها برای نظم دادن به سازمان و مجموعه خود از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. در واقع هوش مصنوعی واریز مبلغ، خرید اینترنتی، کنترل موجودی انبار و… را در سازمان انجام می‌دهد. 
 • نظامی: بسیاری از کشورهای جهان از لحاظ بودجه، بسیار غنی هستند. از این رو سعی می‌کنند تا در بخش نظامی و دفاع از کشور خود بودجه بیشتری را صرف کنند. استفاده از هوش مصنوعی در بخش نظامی توانسته از حملات سایبری به پایگاه‌های نظامی این کشورها جلوگیری کند. در مقابل بسیاری از افراد هم با استفاده از هوش مصنوعی حملات تهاجمی به دیگر کشورها انجام می‌دهند. امروزه دیگر جنگ با اسلحه و نبرد تن به تن معنا ندارد. 

آیا هوش مصنوعی جایگزین همه مشاغل خواهد شد؟

به طور کلی هوش مصنوعی به کارآمدتر شدن انسان‌ها کمک خواهد کرد. اما آیا می‌تواند با پیشرفتی که دارد جایگزینی مناسبی برای انسان‌ها در مشاغل مختلف باشد؟ شاید پیشرفت آن و جایگزین کردن هوش مصنوعی به جای انسان بتواند فاجعه بزرگی را رقم بزند. در حال حاضر به دلیل ماشینی شدن کسب و کارها، انسان‌های بسیاری شغل خود را از دست داده‌اند. اگر همین روال ادامه پیدا کند کنترل برخی کارها از دست انسان خارج خواهد شد. البته در این میان مشاغلی هستند که هوش مصنوعی می‌تواند در آن‌ها فعالیت مفیدی داشته باشد، در مقابل هم مشاغلی هستند که هوش مصنوعی نمی‌تواند دخالتی در آن داشته باشد. 

 • مشاغلی که هوش مصنوعی می‌تواند جایگزین انسان شود: راننده تاکسی و اتوبوس، مسئول پذیرش ،پیک، جراحان، سربازان، کارگر کارخانه‌ها، فروش، گارد امنیتی، حسابدار، کشاورز
 • مشاغلی که هوش مصنوعی نمی‌تواند جایگزین انسان شود: توسعه دهندگان نرم افزار، نویسنده، مدیر منابع انسانی، وکیل، روانپزشک، رقصنده، برنامه‌ریز مراسمات

از کجا هوش مصنوعی را شروع کنم؟

یادگیری هوش مصنوعی و کار با آن می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیاری را در زندگی، پیش روی شما قرار دهد. هرچه بیشتر با این حوزه آشنا شوید می‌توانید با خلاقیت و نبوغ خود موجب ساخت محصولات جدید و راه‌اندازی کسب و کار خاصی شوید. در حال حاضر برای آموزش هوش مصنوعی می‌توانید با کمک فضای مجازی و استفاده از برنامه‌های مختلف، به صورت آنلاین و بدون کلاس‌ها حضوری اقدام کنید.
همواره باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هوش مصنوعی حوزه‌ای نیست که بتوانید به راحتی به آن تسلط پیدا کنید. برای یادگیری آن باید وقت و زمان بسیاری صرف کنید و علاوه بر این موضوع از منابع مختلف استفاده کنید. افرادی که علاقه‌مند به این حوزه هستند و قصد یادگیری آن را دارند باید علاوه بر اینکه زمان مناسب را به یادگیری خود اختصاص ‌دهند، نسبت به برخی از مباحث و مطالب تسلط کافی و لازم را داشته باشند. پس برای یادگیری هوش مصنوعی به چند نکته توجه داشته باشید:

تسلط کامل به علم ریاضی

برای یادگیری هوش مصنوعی باید نسبت به مباحث ریاضی شناخت و اشراف کامل داشته باشید. هر بخش هوش مصنوعی با ریاضی در ارتباط است به همین دلیل نمی‌توان بدون داشتن پایه قوی در مبحث ریاضیات اقدام به یادگیری این حوزه کنید. برای یادگیری هوش مصنوعی علاوه بر اینکه باید محاسبات بسیار قوی داشته باشید باید نسبت به مباحث مختلفی چون جبر خطی تسلط و اشراف کامل داشته باشید. یادگیری آمار و احتمالات در ریاضیات، برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و گزارشات استفاده می‌شود. 

روی یک موضوع تمرکز کنید

هوش مصنوعی هم مانند دیگر رشته‌ها دارای بخش‌های مختلفی است. به هیچ عنوان نمی‌توانید همزمان نسبت به یادگیری بخش‌های مختلف اقدام کنید. بهتر است با توجه به علایق و سلایق خود یکی از زیرشاخه‌ها را انتخاب کنید و نسبت به یادگیری آن اقدام کنید.  

مباحث را بشناسید

قبل از اینکه مشغول یادگیری شوید بهتر است برای آشنایی بیشتر مباحث را مورد ارزیابی قرار دهید و بشناسید. با این کار می‌توانید یک راهنمای خوبی در پروسه یادگیری خود داشته باشید. 

دوره‌ها و منابع کارآمد را شناسایی کنید

به هیچ عنوان به یک منبع برای یادگیری اکتفا نکنید. سعی کنید به منابع مختلفی در فضای مجازی، کتاب‌ها، مقالات و… مراجعه کنید. اگر تسلط خوبی به زبان انگلیسی دارید می‌توانید از منابع خارجی هم استفاده کنید، قطعا اطلاعات به روز و کارآمدی را در اختیارتان قرار می‌دهند. 

به زبان برنامه‌نویسی توجه داشته باشید

یکی از مهم‌ترین چالش‌های هوش مصنوعی، زبان برنامه نویسی است. در واقع نوع زبان برنامه نویسی اهمیتی دارد، آنچه اهمیت دارد تسلط به زبان برنامه نویسی می‌باشد. برای انتخاب زبان برنامه نویسی بهتر است به دنبال زبان‌هایی باشید که منابع یادگیری آن‌ها به راحتی در دسترستان باشد. 

کلام آخر

هوش مصنوعی در کشورهای توسعه یافته مورد توجه قرار گرفته است، این کشورها بخشی از بودجه خود را به رشد و توسعه این حوزه اختصاص داده‌اند. در این بخش سعی کردیم تا علاوه بر آشنایی شما با هوش مصنوعی و گرایشات آن با درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا هم آشنا شوید. میزان حقوق و درآمد افراد فعال در این حوزه را در کشورهای مختلف مورد بررسی قرار دادیم. حال اگر قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارید می‌توانید در یکی از گرایشات آن مشغول به کار شوید.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله لیست دانشگاه های مهندسی کانادا  از سایت کن اپلای را نیز مطالعه کنید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
27 شهریور 1400

شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت

بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان : شرایط و هزینه ها

کشور کانادا در شمالی‌ترین نقطه آمریکا قرار گرفته است. این کشور با وسعت زیادی که دارد، جمعیت بسیار کمی را در خود گنجانده است. کشور کانادا دارای 10 استان است که هرکدام از این استان‌ها با چهارچوب و قوانین خاص خود اداره می‌شوند. سیستم آموزشی قوی و سطح بالای این کشور باعث شده تا دانش‌آموزان

11 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی کانادا را بشناسید

همانطور که آگاه هستید ادامه تحصیل در کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته‌ای که دارد می‌تواند آرزوی بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. معمولا والدینی که از لحاظ اقتصادی وضعیت و شرایط مساعدی دارند برای داشتن آینده‌ای درخشان‌تر، فرزند خود را از دوران تحصیلات متوسطه به این کشور می‌فرستند. در اینصورت شانس

10 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

رشته حقوق در کانادا : شرایط ، هزینه و آینده شغلی

کانادا کشوری است که همه ساله تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. برخورداری از بهترین سیستم آموزشی، بهترین دانشگاه‌ها و اساتید، اقتصاد با ثبات و پایدار و… ازجمله مواردی است که باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور انتخاب بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. کشور کانادا در

10 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

معرفی بهترین مدارس آنلاین کانادا

اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارید، بی شک کشور کانادا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سیستم آموزشی این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف پیشرفت بسیاری داشته است، از این رو بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در سراسر جهان خواهان اپلای کانادا و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بهنام فارسی
4 شهریور 1401

ویزای استارتاپ کانادا : بررسی کامل شرایط و هزینه ها

یکی از روش‌های منحصربه‌فرد برای مهاجرت به کانادا ویزای استارتاپی است. گرچه راه‌اندازی استارتاپ در کشور خارجی، با قوانین بین المللی ناآشنا، می‌تواند کمی دلهره‌آور باشد، اما اگر برای هدف‌تان جدی باشید می‌توانید با این روش اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. زندگی در کشور خوش‌آب‌وهوا با طبیعتی چشم‌نواز و فرهنگ مدرن ‌حتما ارزش این

11 دقیقه
بهنام فارسی
19 مهر 1400

مزایای تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی چیست؟

امروزه ادامه تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان به یکی از هدف‌های مهم دانشجویان تبدیل شده است. دانشگاه‌های کانادا هم از این قاعده مستثنی نیستند کشور کانادا از سیستم آموزشی سطح بالایی برخوردار است، به همین دلیل بیش از 67 درصد دانشجویان بین‌المللی ترجیح می‌دهند در دانشگاه‌های این کشور به تحصیلات خود ادامه دهند. در این

بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا

اگر بدنبال تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا هستید، بی شک جایتان اینجاست! کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته روانشناسی است. سطح کیفیت خدمات زندگی، آموزشی و فرهنگی، آن را به یکی از محبوبترین مکان تحصیلی تبدیل کرده است. به دلیل اینکه دولت کانادا بر آگاهی و سلامت روان  شهروندان

12 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

همه چیز درباره تحصیل پرستاری در کانادا از اخذ پذیرش تا ادامه تحصیل

کشور کانادا یک کشور مهاجرپذیر است و هرساله تعداد بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جذب می‌کند. هزینه تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگری چون آمریکا، استرالیا و.. بسیار مقرون به صرفه‌تر است. شاید این موضوع دلیلی بر تعداد بالای دانشجویان دانشگاه‌های کشور کانادا باشد. بی شک یکی از رشته‌های پرتقاضا در

بهنام فارسی
7 دی 1400

دانشگاه های هنر کانادا : لیستی از برترین ها

کشور کانادا می‌تواند یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل دانشجویان رشته هنر باشد. در این کشور برای رشته هنر ارزش بسیاری قائل شده‌اند و زیرساخت‌های لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان را هم فراهم کرده‌اند. در حال حاضر بیش از 300 رشته هنری در دانشگاه‌های این کشور تدریس می‌شود. اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در

15 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل زیر 18 سال در کانادا : ثبت نام، بورسیه،هزینه

کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر جهان، برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند. سطح آموزشی، زندگی و رفاهی در این کشور بالاست. اگر تصمیم به ادامه تحصیل در کشور کانادا دارید، باید بگوییم که بهترین زمان برای اخذ پذیرش دوره‌های پیش از دانشگاه هستند.

10 دقیقه
بهنام فارسی
24 اردیبهشت 1401

تحصیل فیزیوتراپی در کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا شامل استانداردهای بالای آموزشی بوده و این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر جهانی است. اما شغل فیزیوتراپی با کد شغلی NOC 3142 در کشور کانادا شامل برنامه ریزی و ارزیابی بیمارها و اجرای برنامه‌های درمانی مختص هر شخص جهت مراقبت، بهبود یا باز یافتن عملکرد اولیه و حرکات بدنی شخص، التیام درد و پیش

بهنام فارسی
2 تیر 1400

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان

بیش از 7000 موسسه آموزشی، آژانس‌های دولتی و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان نمرات آیلتس را برای تشخیص تسلط فرد به زبان انگلیسی معتبر می‌دانند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید در آزمون‌های زبان مثل آیلتس و تافل شرکت کنید. این آزمون‌ها سطح زبان متقاضی را مشخص می‌کند. متاسفانه همه متقاضیان، حتی کسانی که کاملا

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی ممکن است؟

در سال گذشته(2020) دانشگاه‌های کانادا، نزدیک به دو میلیون دانشجو از سراسر جهان در رشته‌های مختلف پذیرش کردند. این آمار نشان داد که پذیرش دانشجوهای بین‌المللی در مقایسه با سال2019، حدود 20 درصد افزایش داشته است. بالا بودن سطح کیفیت و سیستم آموزشی این کشور باعث شده تا، 21 دانشگاه کشور کانادا در بین 50

بهنام فارسی
30 آبان 1400

مدارس برتر کانادا برای مهاجرت تحصیلی کدامند؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی است. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های برتر جهان در این کشور قرار دارند. علاوه براین، هزینه زندگی و تحصیل در کانادا معقول است. از طرفی تحصیل در کشوری با دانشجویان از کشورهای مختلف فارغ از ملیت، رنگ و نژاد در فضایی دوستانه باعث

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
برای یادگیری هوش مصنوعی به چه مهارت‌هایی نیاز داریم؟

مدیریت داده‌ها، تجزیه تحلیل داده‌ها، بررسی خدمات، تضمین امنیت، بررسی مدل‌، زبان برنامه‌نویسی از مهارت‌هایی است که فرد برای یادگیری هوش مصنوعی باید به آن‌ها تسلط داشته باشد.

کدام زبان‌ها و برنامه‌ها برای هوش مصنوعی لازم و ضروری است؟

java ،Python ،Lisp ،Prolog و C++  از زبان‌های اصلی برنامه‌نویسی هوش مصنوعی می‌باشد.

بهترین دانشگاه کانادا در زمینه آموزش هوش مصنوعی کدام دانشگاه است؟

دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا

درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا چقدر است؟

درآمد افراد فعال در این حوزه با توجه به نوع گرایشی که دارند متفاوت است. اما به طور معمول میزان درآمد افراد حدود 59 دلار در ساعت است.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.