بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی

کشور کانادا همواره در زمره کشورهایی قرار گرفته است که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در کانادا ، درخواست پذیرش خود را به دانشگاه‌های آن ارسال می‌کنند. در واقع رفاه اقتصادی، کیفیت سیستم آموزشی، دانشگاه‌های معتبر و… همه باعث شده‌اند که دانشگاه‌های این کشور انتخاب دانشجویان بین‌المللی باشد. در حال حاضر شرایط اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجویان ایرانی در مقایسه با دیگر کشورها کمی مطلوب‌تر است. کشور ما (ایران) در سال‌های اخیر به عنوان یکی از 10 کشور برتر در زمینه تعداد استادی پریمیت‌های صادر شده، شناخته شده است. در ادامه این مطلب قصد داریم تا ادامه تحصیل و شرایط تحصیل در رشته زبان انگلیسی در دانشگاه‌های کشور کانادا را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

شرایط تحصیل در رشته زبان انگلیسی در کانادا

معمولا به افرادی که در حال تحصیل در رشته زبان انگلیسی هستند ELL  یا English-language learner گفته می‌شود. در واقع این اصطلاح را بیشتر برای افرادی استفاده می‌کنند که علاوه بر زبان مادری خود یا هر زبان دیگری در حال یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاه هستند. این عبارت بیشتر در کشورهای آمریکا و کانادا مورد استفاده قرار می‌گیرد. آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه‌های کشور کانادا بیشتر در حوزه آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی است. ازجمله دوره‌های زبان انگلیسی در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره عمومی زبان انگلیسی

این دوره سطح عمومی زبان انگلیسی شما را افزایش می‌دهد. بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از زبان انگلیسی برای کارهای روزمره خود استفاده می‌کنند.

دوره زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه یا کالج

این دوره آموزشی سعی می‌کند تا سطح زبان انگلیسی افرادی را که قصد دارند در دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنند را بالا ببرد. در واقع دانشجویان را برای ورود به دانشگاه و تحصیل در کالج‌های کانادا آماده می‌کنند. بیشتر دانشگاه‌های کشور کانادا با این موسسات در ارتباط هستند.

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی

 این دوره مختص افرادی است که نیاز به یادگیری سریع زبان انگلیسی دارند. در واقع برای رسیدن به اهداف خود به دنبال راهی کوتاه برای یادگیری این زبان هستند. دوره آموزشی IEP  به صورت کاملا فشرده زبان انگلیسی را به متقاضیان می‌آموزد.

دوره آمادگی آزمون کمبریج

 در این دوره به دانش‌آموزانی که در سطوح عمومی و تخصصی زبان انگلیسی تحصیل می‌کنند، مدرک معتبری ارائه می‎شود. معمولا دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از مدرک معتبری که در زمینه بزرگسالان، تافل و تسول به آن‌ها اعطا می‎شود به آموزش این زبان بپردازند. در واقع مدرک آموزشی این زبان در سطح بین‌المللی شناخته شده است و از اعتبار بالایی برخوردار می‎باشد.   

دوره زبان انگلیسی تجاری

 در این دوره افراد می‌توانند در کارگاه‌های آموزشی، مفاهیم بازرگانی و تجاری را به صورت جهانی بیاموزند. معمولا دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های بازرگانی و اقتصاد را دارند در این دوره شرکت می‌کنند.
این دوره‌ها بسیار فشرده هستند و در هر زمانی که متقاضی بخواهد برگزار می‌‎شود. این دوره‌های در دانشگاه‌ها و موسسات خصوصی زبان برگزار می‌شود.

دوره آموزش زبان انگلیسی پزشکی

 این دوره‌ها مختص افرادی است که قصد دارند در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های کشور کانادا ادامه تحصیل دهند.

اگر شما به دنبال ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی دانشگاه‌های کشور کانادا هستید، لازم است که به چند نکته توجه داشته باشید.

 • اگر به دنبال آن هستید تا در دوره‌های آموزشی 6 ماهه شرکت کنید، لازم نیست که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید. می‌توانید با ویزای توریستی هم راهی کشور کانادا شوید.
 • مدارک لازم برای ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی دانشگاه‌های کشور کانادا با دیگر رشته‌های این کشور مشابه است.
 • اگر قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته را دارید، سعی کنید که یک سال قبل از اتمام مقطع تحصیلی خود برای ثبت نام در مقاطع بالاتر اقدام کنید.
 • تسلط به زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه‌های این کشور الزامی است.
 • به هیچ عنوان از داشتن یک رزومه کاری خوب، اثبات تمکن مالی و… غافل نشوید.
 • داشتن مقالات علمی، دستاوردهای مختلف، کتاب‌های نوشته شده و… می‌تواند به روی پذیرش تحصیلی شما تاثیر بسیاری داشته باشد.

به طور کلی مراحل پذیرش دانشجویان در رشته زبان انگلیسی دانشگاه‌های کشور کانادا عبارتنداز:

 1. تحقیق در رابطه با دانشگاه مورد نظر و انتخاب آن
 2. انتخاب مقطع تحصیلی و تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آن مقطع
 3. آپلود کردن مدارک مورد نیاز در وب‌سایت دانشگاه مربوطه
 4. واریز هزینه‌ها به منظور بررسی مدارک متقاضی
 5. انتظار برای پاسخ از جانب دانشگاه و تایید مدارک

اقدام به اخذ ویزای تحصیلی در صورت مثبت بودن پاسخ

بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی

همانطور که می‌دانید هر ساله کشور کانادا به عنوان یکی از مقاصد مهم دانشجویان بین‌المللی انتخاب می‌شود. تنها دلیل آن هم می‌تواند سیستم آموزشی با کیفیت و دانشگاه‌های معتبر آن باشد. در رشته زبان انگلیسی هم مانند دیگر رشته‌ها دانشگاه‌های معتبر بسیاری وجود دارد. در ادامه این مطلب ما قصد داریم تا شما را با بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی آشنا کنیم.

دانشگاه مک گیل

 این دانشگاه در بزرگترین شهر استان کبک، شهر مونترال قرار گرفته است. کیفیت آموزشی و سیستم آموزشی این دانشگاه به قدری بالا است که این دانشگاه توانسته در رشته زبان انگلیسی در میان 20 دانشگاه برتر جهان قرار بگیرد. این دانشگاه در این چند سال اخیر توانسته به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های کشور کانادا شناخته شود. از این رو در پذیرش دانشجویان بسیاری سخت‌گیرانه عمل می‌کند.

دانشگاه تورنتو

 این دانشگاه در مرکز استان انتاریو واقع شده است، در این دانشگاه دانشجویان می‌توانند در بخش‌های آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی بپردازند. این دانشگاه توانسته در بین دانشگاه‌های کشور کانادا به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی شناخته شود. این موضوع تنها محدود به کشور کانادا نیست و در بین دانشگاه‌های جهان هم از رتبه بالایی برخوردار است.

دانشگاه بریتیش کلمبیا

 این دانشگاه یکی از دانشگاه‌هایی است که توانسته در کشور کانادا یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین برنامه‌های تحصیلی در رشته زبان انگلیسی را ارائه دهد. یکی از بهترین و محبوب‌ترین برنامه‌های تحصیلی در این دانشگاه برای افرادی مناسب است که به تدریس زبان انگلیسی علاقه دارند. از دیگر برنامه‌های پرمتقاضی این دانشگاه می‌توان به نقد و تحلیل آثار ادبی اشاره کرد.

دانشگاه آلبرتا

 این دانشگاه توانسته با به دلیل ساختاری که در رشته زبان انگلیسی دارد، دانشجویان بسیاری را به سمت خود جذب کند. در این دانشگاه اکنون امکان تحصیل در رشته زبان انگلیسی با پایان نامه و بدون پایان نامه میسر است. این دانشگاه هم مانند دیگر دانشگاه‌های کشور کانادا توانسته به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر، توجه بسیاری از دانشجویان بسیاری را به خود جلب کند.  

دانشگاه کویینز

 این دانشگاه از اعتبار بسیار بالایی در رشته زبان انگلیسی برخوردار است. از این رو فارغ‌التحصیلان از این دانشگاه می‌توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. در این دانشگاه هرساله کنفرانس‌ها و همایش‌های بسیاری در حوزه زبان انگلیسی برگزار می‌شود.

دانشگاه ویندزور

 یکی از دانشگاه‌های دولتی استان انتاریو که در شهر ویندزور قرار گرفته است، دانشگاه ویندزور است. این دانشگاه در رنکینگ دانشگاه‌های کانادا توانسته رتبه 28 را به خود اختصاص دهد، از طرفی شهرت بسیاری در زمینه تحصیل در رشته زبان انگلیسی پیدا کرده است. برای ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی در این دانشگاه باید به طبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید.

دانشگاه سنت توماس

 یکی از دانشگاه‌های استان نیوبرانزویک که در آن به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شود. این دانشگاه دولتی در شهر فردریکتون قرار دارد، بیش از 99 درصد اساتیدی که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند دارای مدرک دکتری می‌باشند. از این رو این دانشگاه از سطح علمی بسیاری بالایی برخوردار است. در کنار رشته‌های ارائه شده در این دانشگاه، رشته زبان انگلیسی همواره به عنوان یکی از بهترین رشته‌های دانشگاهی شناخته شده است.

کلام آخر

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی را دارید بهتر است، با آگاهی کامل نسبت به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظرتان اقدام کنید. در این مقاله سعی کردیم تا علاوه بر آشنایی بیشتر شما با شرایط ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی در دانشگاه‌های کشور کانادا، شما را با دانشگاه‌های این کشور بیشتر آشنا کنیم.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

همه چیز درباره تحصیل در کالج های کانادا از مراحل پذیرش تا هزینه ها

کشور کانادا تا سال گذشته(2020) هر ماه میزبان 25 تا 35 هزار مهاجر از کشورهای مختلف جهان بوده، اما از ماه مارس سال 2020 این آمار کاهش چشمگیری پیدا کرده است. از طرفی سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس این کشور گزینه انتخابی

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

بهترین زمان اپلای دانشگاه های کانادا چه موقع است؟

کشور کانادا یکی از کشورهای محبوب دانشجویان در سراسر جهان است. سیستم آموزشی با کیفیت و بار علمی بالای دانشگاه‌ها و موسسات این کشور، باعث شده تا نام آن در بین پنج کشور برتر جهان از لحاظ سطح علمی قرار بگیرد. این کشور تا به امروز توانسته پذیرش بیش از 642 هزار دانشجوی بین‌المللی را

بهنام فارسی
18 دی 1400

درآمد مهندس کامپیوتر در کانادا چقدر است؟

بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا با اخذ اقامت تحصیلی به دیگر کشورهای جهان سفر کنند و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر آن به اتمام برسانند. کشور کانادا هم یکی از بهترین کشورهایی است که مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی می‌باشد. دانشگاه‌های معتبر این کشور به همراه سیستم آموزشی که دارند، توانسته‌اند

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای دانشجویان بین‌المللی در کشور کانادا مطرح می‌شود کار دانشجویی است. تحصیل در یک کشور خارجی علاوه بر هزینه تحصیلات می‌تواند هزینه‌های دیگری را هم در برداشته باشد. بیشتر دانشجویان برای آشنایی با محیط زندگی، آداب و رسوم مردم کانادا و کسب درآمد تصمیم می‌گیرند که در حین تحصیل به

بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان : شرایط و هزینه ها

کشور کانادا در شمالی‌ترین نقطه آمریکا قرار گرفته است. این کشور با وسعت زیادی که دارد، جمعیت بسیار کمی را در خود گنجانده است. کشور کانادا دارای 10 استان است که هرکدام از این استان‌ها با چهارچوب و قوانین خاص خود اداره می‌شوند. سیستم آموزشی قوی و سطح بالای این کشور باعث شده تا دانش‌آموزان

11 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل زیر 18 سال در کانادا : ثبت نام، بورسیه،هزینه

کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر جهان، برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند. سطح آموزشی، زندگی و رفاهی در این کشور بالاست. اگر تصمیم به ادامه تحصیل در کشور کانادا دارید، باید بگوییم که بهترین زمان برای اخذ پذیرش دوره‌های پیش از دانشگاه هستند.

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

رشته حقوق در کانادا : شرایط ، هزینه و آینده شغلی

کانادا کشوری است که همه ساله تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. برخورداری از بهترین سیستم آموزشی، بهترین دانشگاه‌ها و اساتید، اقتصاد با ثبات و پایدار و… ازجمله مواردی است که باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور انتخاب بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. کشور کانادا در

10 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1400

مدارس برتر کانادا برای مهاجرت تحصیلی کدامند؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی است. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های برتر جهان در این کشور قرار دارند. علاوه براین، هزینه زندگی و تحصیل در کانادا معقول است. از طرفی تحصیل در کشوری با دانشجویان از کشورهای مختلف فارغ از ملیت، رنگ و نژاد در فضایی دوستانه باعث

بهنام فارسی
24 اردیبهشت 1401

تحصیل فیزیوتراپی در کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا شامل استانداردهای بالای آموزشی بوده و این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر جهانی است. اما شغل فیزیوتراپی با کد شغلی NOC 3142 در کشور کانادا شامل برنامه ریزی و ارزیابی بیمارها و اجرای برنامه‌های درمانی مختص هر شخص جهت مراقبت، بهبود یا باز یافتن عملکرد اولیه و حرکات بدنی شخص، التیام درد و پیش

بهنام فارسی
2 بهمن 1400

بهترین کشور ها برای تحصیل در رشته کامپیوتر

همواره انتخاب مقصد برای دانشجویان بین‌المللی با توجه به نوع رشته، یکی از سخت‌ترین تصمیمات است. برای انتخاب کشور و دانشگاه مورد نظر بهتر است با تحقیقات و آگاهی کامل پیش بروید. در این مقاله شما را با بهترین کشور ها برای تحصیل در رشته کامپیوتر آشنا خواهیم کرد، پس تا انتهای این مقاله با

بهنام فارسی
21 آبان 1400

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی کانادا را بشناسید

همانطور که آگاه هستید ادامه تحصیل در کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته‌ای که دارد می‌تواند آرزوی بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. معمولا والدینی که از لحاظ اقتصادی وضعیت و شرایط مساعدی دارند برای داشتن آینده‌ای درخشان‌تر، فرزند خود را از دوران تحصیلات متوسطه به این کشور می‌فرستند. در اینصورت شانس

10 دقیقه
بهنام فارسی
27 شهریور 1400

با انواع مدرسه در کانادا آشنا شوید

کیفیت بالا سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، امکانات آموزشی جدید و مدرن و… همگی از عواملی هستند که باعث شده دانش‌آموزان بسیاری در سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در مدارس این کشور باشند. بسیاری از دانش‌آموزان تمایل دارند که در مدارس این کشور تحصیل کنند، اما با انواع مدرسه در کانادا آشنایی لازم و کافی ندارند.

بهنام فارسی
21 آبان 1400

هزینه تحصیل در کالج های کانادا : بررسی کامل

کانادا یکی از زیباترین و پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی است، این کشور به دلیل تعداد مهاجرین بالایی که دارد از تنوع فرهنگی و ملیتی بسیار بالایی برخوردار است. سالانه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. البته دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های مناسب علاوه

بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا

اگر بدنبال تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا هستید، بی شک جایتان اینجاست! کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته روانشناسی است. سطح کیفیت خدمات زندگی، آموزشی و فرهنگی، آن را به یکی از محبوبترین مکان تحصیلی تبدیل کرده است. به دلیل اینکه دولت کانادا بر آگاهی و سلامت روان  شهروندان

12 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

بررسی رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا از تحصیل تا اشتغال

کشور کانادا یکی از معدود کشورهای جهان بوده که همواره به دنبال جذب نیروی متخصص در بخش پزشکی و پیراپزشکی است. جمعیت سالمند در این کشور رو به افزایش است و همین موضوع می‌تواند امنیت شغلی در حوزه پزشکی را برای افراد فراهم آورد. یکی از رشته‌هایی که تقاضا برای آن در کشور کانادا به

بهنام فارسی
17 مهر 1401

معرفی کالج سنتنیال کانادا Centennial college Toronto

کانادا یکی از کشورهای پیشرفته است که توانسته از نظر جایگاه علمی رتبه بالایی را کسب کند. همچنین این کشور در بین دیگر کشورهای جهان در بخش آموزش و پرورش جایگاه بالایی دارد. بسیاری از دانشجویان به دلیل سیستم آموزشی قوی و سطح بالایی که دارند این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب

بهنام فارسی
25 تیر 1401

آموزش نگارش استادی پلن کانادا + نمونه Study Plan

نمونه استادی پلن کانادا یکی از نیازها و دغدغۀ بیشتر افرادی است که به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند. چرا که مهم‌ترین مدرک برای دریافت ویزای تحصیلی از سوی سفارت کانادا استادی پلن است. پس شما باید متنی حرفه‌ای، جذاب و متقاعدکننده بنویسید که شانس پذیرش‌تان را افزایش دهد. اما استادی پلن چیست؟ در

14 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
بهترین زمان برای اخذ ویزای تحصیلی چه زمانی است؟

در واقع پس از دریافت پاسخ مثبت از دانشگاه مورد نظرتان می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید.

آیا افرادی که سن آن‌ها قانونی نشده است هم نیاز به استادی پریمیت دارند؟

بله، در واقع تمام افراد برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، کالج و مدارس کشور کانادا نیاز به استادی پریمیت دارند.

مقدار پولی که باید در حساب بانکی فرد برای اثبات تمکن مالی باشد چقدر است؟

میزان حساب بانکی باید به گونه‌ای باشد که به دولت کانادا ثابت شود که فرد متقاضی توان پرداخت هزینه زندگی در کشور کانادا را دارد.

آیا دانشجویان از بیمه درمانی برخوردار هستند؟

بله، تمام دانشجویان بین‌المللی باید برای ادامه تحصیل در کشور کانادا و اخذ ویزا تحت پوشش بیمه درمانی باشند.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.