شرایط تحصیل در کانادا چیست؟

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، مدارس و کالج‌های کشور کانادا را دارید، باید قبل از اقدام به اخذ پذیرش در رابطه با قوانین پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی اطلاعات کاملی داشته باشید. کشور کانادا، کشوری بسیار قانون‌مندی است، همانطور که سطح کیفت آموزش در این کشور بسیار بالاست. این کشور در مورد رعایت قوانین و چهارچوب‌های لحاظ شده هم سطح بسیار بالایی دارد. برای پذیرش در هر مقطع تحصیلی باید مدارک و شرایط لازم را با توجه به همان مقطع داشته باشید.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با شرایط تحصیل در کانادا بیشتر آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

شرایط تحصیل در کانادا چیست؟

برای ادامه تحصیل در کشور کانادا همانند سایر کشورهای جهان شرایط و مدارکی لازم است که قبل از درخواست ویزا باید نسبت به اخذ آن‌ها اقدام کنید. این شرایط عبارتنداز:

تمکن مالی

برای ادامه تحصیل در کشور کانادا باید مدارک مربوط به تمکن مالی خود را ارائه دهید. از طریق تمکن مالی می‌توانید به دولت کانادا ثابت کنید که علاوه بر هزینه‌های تحصیل، توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی در این کشور را دارید. در واقع فرد متقاضی باید مدارکی را ارائه دهد تا به دولت کانادا ثابت شود که توانایی پرداخت سالانه 10 هزار دلار را به ازای هر نفر دارد.

سن مناسب

برای پذیرش در مدارس، کالج و دانشگاه‌های کشور کانادا شرط سنی وجود دارد. شرط سنی برای مقاطع مختلف تحصیلی عبارتنداز:

  • مقطع دبیرستان: حداکثر سن 17 سال
  • کالج: متقاضیان برای ورود به کالج محدودیت سنی خاصی ندارند اما، معمولا سفارت کانادا درخواست پذیرش افرادی را که سن آن‌ها بین 17 تا 35 سال است را بیشتر بررسی می‌کند.
  • مقطع کارشناسی: حداکثر سن 27 سال
  • مقطع کارشناسی ارشد: حداکثر سن 31 سال
  • مقطع دکترا: حداکثر سن 40 سال

دلیل مناسب برای گپ تحصیلی

اگر دانشجو برای وقفه تحصیلی پیش آمده دلیل موجهی نداشته باشد، از ادامه تحصیل در آن دانشگاه محروم خواهد شد. ممکن است سفارت این موضوع را دلیل ریجکت ویزای متقاضی عنوان کند. سفارت‌های بسیاری از کشورها چون کانادا، آلمان، ایتالیا و … روی گپ تحصیلی متقاضیان بسیار حساس هستند. پس باید دلیل موجهی برای این وقفه داشته باشید.

مدرک زبان با نمره قابل قبول

یکی از شرایط تحصیل در کانادا، داشتن مدرک زبان انگلیسی است. بسیاری از دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا، داشتن مدرک زبان(آیلتس) با حداقل نمره 6 را شرط اصلی ورود به دانشگاه قرار داده‌اند.

کامل بودن مدارک

یکی از مهم‌ترین شرایط تحصیل در کانادا کامل بودن مدارک است. اگر در مدارک نقص یا کم و کاستی وجود داشته باشد به راحتی از جانب دانشگاه رد می‌شود و این موضوع می‌تواند دلیلی بر عدم پذیرش ویزای تحصیلی کانادا فرد متقاضی باشد.

شرایط تحصیل در کانادا در مقاطع مختلف چیست؟

معمولا در هر مقطع تحصیلی شرایط برای دانش آموزان و دانشجویان متفاوت‌تر از قبل خواهد بود. به عنوان مثال شرایط ورود و پذیرش در کالج‌ها و مدارس کشور کانادا با شرایط پذیرش در دانشگاه‌های این کشور بسیار متفاوت است. در ادامه شرایط مقاطع تحصیلی مختلف کشور کانادا را بررسی خواهیم کرد:

شرایط تحصیل در دبیرستان

در کشور کانادا مقطع دبیرستان را با نام دوره دوم متوسطه می‌شناسند، معمولا چهار تا شش سال پایانی تحصیلات دانش‌آموزان در این مقطع سپری خواهد شد. سال تحصیلی دبیرستان‌ها از ماه سپتامبر آغاز می‌شود و تا ماه ژوئن ادامه دارد. افرادی که در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستند همگی حداکثر 17 یا 18سال سن دارند.
هزینه تحصیل دانش‌آموزان در مقطع دبیرستان با توجه به نوع مدرسه و ایالتی که در آن قرار دارند، بین 14 هزار دلار تا 20 هزار دلار در سال است. از طرفی ادامه تحصیل در دبیرستان‌های کانادا به مدرک زبان نیاز ندارد. طول ترم این مقطع تحصیلی حدود 10 ماه است که به دو ترم پنج ماهه تقسیم می‌شود.

شرایط تحصیل کالج های کانادا

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کالج را دارند باید دوره تحصیلی 12 ساله خود را طی کرده باشند. تمام افراد با حداکثر 35 سال سن می‌توانند نسبت به اخذ ویزای تحصیلی از طریق ثبت نام در کالج‌های کانادا اقدام کنند. هدف از ورود به کالج‌های کشور کانادا تقویت خلاقیت و مهارت فرد است، دوره‌های کالج معمولا دو تا سه ساله هستند.
متقاضیانی که حداکثر 18 سال سن داشته باشند، می‌توانند بدون نیاز به مدرک زبان وارد کالج‌های کانادا شوند. اما متقاضیانی که بالای 18 سال سن دارند برای ادامه تحصیل در کالج‌های کانادا نیاز به مدرک بین‌المللی زبان انگلیسی دارند.

شرایط تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس

برای ورود به این دوره متقاضی باید حداقل معدل 14 داشته باشد، از طرفی مدرک زبان با حداقل نمره 6 برای ثبت نام در این مقطع اجباری است. درصورتی که دانشجو مدرک زبان معتبر نداشته باشند و دانشگاه آن را تایید نکند، باید یک دوره آموزشی 6 ماهه زبان انگلیسی را در کانادا بگذارند. بعد از آن با تایید دانشگاه می‌تواند در مقطع کارشناسی تحصیلات خود را ادامه دهد.
رشته‌های تحصیلی در دانشگاه‌های کشور کانادا در مقطع کارشناسی تنوع بسیار زیادی دارند، طول دوره این مقطع معمولا چهار سال است. پس از چهار سال دانشجو می‌تواند برای پیدا کردن کار مرتبط با رشته تحصیلی خود، در کشور کانادا اقدام کند یا درصورت تمایل ادامه تحصیل بدهد. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند از بورسیه تحصیلی هم استفاده کنند، اما اخذ بورسیه تحصیلی کانادا دارای شرایط و ضوابط بسیار خاصی است.

شرایط تحصیل در کانادا فوق لیسانس 

یکی از مقاطع تحصیلی مورد علاقه‌ی دانشجویان در کشور کانادا، مقطع فوق لیسانس(ارشد) است. این دوره حدود یک تا سه سال با توجه به نوع رشته به طول می‌انجامد. برای ورود به این دوره علاوه بر اینکه باید دوره کارشناسی را با موفقیت طی کرده باشید، باید دارای مدرک تافل با نمره بالای 80 ویا مدرک آیلتس با نمره بالای 6.5 باشید.
میزان هزینه در این مقطع تحصیلی با توجه به نوع رشته و نوع دانشگاه بسیار متغیر خواهد بود. به طور میانگین هزینه‌ی این دوره 13 تا 26 هزار دلار کانادا در سال عنوان شده است.

شرایط تحصیل در کانادا در مقطع دکترا

سطح بالای دانشگاه‌های کشور کانادا در مقطع دکترا، باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای تحصیل دانشگاه‌های این کشور را انتخاب کنند. در حال حاضر 6 دانشگاه مطرح کشور کانادا در بین 100 دانشگاه برتر جهان در مقطع دکترا قرار دارند. تحصیل در این مقطع حدود 3 تا 6 سال طول می‌کشد. ازجمله شرایط تحصیل در مقطع دکترا علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی ارشد با نمره قابل قبول، مدرک معتبر زبان انگلیسی یا فرانسه و مدرک GRE  است. یکی از مزایای ادامه تحصیل در این در کشور کانادا، هزینه‌های پایین آن است. معمولا هزینه تحصیل در این مقطع هر سال حدود 10هزار دلار تا 21 هزار دلار کانادا است.

شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان چیست؟

بسیاری از کالج‌های کشور کانادا هستند که بدون مدرک زبان، اقدام به پذیرش و ثبت نام می‌کنند. این نوع پذیرش در کالج‌های کشور کانادا به عنوان پذیرش مشروط(Conditional Offer) معرفی شده است. طبق قوانین مهاجرت تحصیلی بدون مدرک زبان، پذیرش فرد متقاضی باید تا قبل از شروع سال تحصیلی، یک دوره آموزشی شش ماه تا یک سال را در مراکز آموزش زبان انگلیسی کشور کانادا بگذارند.

شرایط تحصیل در کانادا با معدل پایین دیپلم چگونه است؟

در صورت داشتن معدل پایین هم می‌توانید در دانشگاه‌ها و کالج‌های کشور کانادا ادامه تحصیل بدهید. اما همواره به این موضوع هم توجه داشته باشید که دانشگاه‌های تراز اول و سطح بالا، معمولا پذیرش دانشجویانی را انجام می‌دهند که معدل بالاتری داشته باشند. این مورد در ارتباط با کالج‌های این کشور هم صدق می‌کند. علاوه بر این موضوع افرادی که معدل پایینی دارند در اخذ پذیرش از جانب دانشگاه هم شانس بسیار کمتری دارند.

بررسی شرایط تحصیل در کانادا زیر 18 سال

سال تحصیلی برای هر فردی در کشور کانادا از سن 5 سالگی آغاز می‌شود و تا 18 سالگی هم ادامه پیدا می‌کند. اما اگر قصد دارید فرزند خود را برای ادامه تحصیل به این کشور بفرستید، بهتر است در سن 10 سالگی این کار را انجام دهید. در این سن دولت کانادا بسیار راحت‌تر به کودکتان ویزا می‌دهد. از طرفی اقامت دائم فرزندتان در این سن تنها با داشتن قیم امکان‌پذیر است.
ادامه تحصیل فرزندتان تا پایه 11 و 12 ادامه خواهد داشت، بعد از آن فرد می‌تواند تصمیم بگیرند که وارد کالج یا دانشگاه شود. معمولا افراد زیر 18 سال درصورتی که وارد کالج شوند می‌توانند همزمان با تحصیل کار کنند.

کلام آخر

هر مقطع تحصیلی در کشور کانادا دارای شرایط و ضوابط متفاوتی است. برای پذیرش و اخذ اقامت در هر دوره تحصیلی باید مدارک مورد نیاز همان دوره را ارائه دهید، در غیر اینصورت این موضوع می‌تواند دلیلی برای ریجکت شدن پذیرش شما از جانب دانشگاه یا کالج باشد. به همین منظور بهتر است قبل از هر اقدامی به سایت دانشگاه یا کالج مورد نظرتان مراجعه کنید و مدارک و شرایط لازم را مورد بررسی قرار دهید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
10 مهر 1400

مهمترین دلایل رد شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر شما قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور کانادا سفر کنید، باید ابتدا درخواست پذیرش خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشور ارسال کنید. در صورت پذیرش درخواست می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. همه‌ی افرادی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می‌کنند، نمی‌توانند از جانب سفارت کانادا ویزا

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

بهترین شهر های کانادا برای تحصیل کدامند؟

بیشتر افراد برای ادامه تحصیل در کانادا ، دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را انتخاب می‌کنند  که از مهم ترین دلایل آن، می توان از سطح بالای سیستم آموزشی و دانشگاه‌های این کشور در رنکینگ جهانی نام برد. کشور کانادا بیش از 80 دانشگاه و 240 کالج دارد و هر ساله حدود 150 هزار دانشجوی بین‌المللی

بهنام فارسی
7 دی 1401

بهترین دانشگاه های مونترال کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، آرزوی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. این کشور با سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیتی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به خود جلب کند. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم در این امر بی تاثیر نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا در

12 دقیقه
بهنام فارسی
17 مهر 1401

معرفی کالج سنتنیال کانادا Centennial college Toronto

کانادا یکی از کشورهای پیشرفته است که توانسته از نظر جایگاه علمی رتبه بالایی را کسب کند. همچنین این کشور در بین دیگر کشورهای جهان در بخش آموزش و پرورش جایگاه بالایی دارد. بسیاری از دانشجویان به دلیل سیستم آموزشی قوی و سطح بالایی که دارند این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب

بهنام فارسی
27 شهریور 1401

معرفی کالج لسل کانادا Lasalle College Montreal

سیستم آموزشی کشور کانادا سطح بسیار بالایی دارد، به طوری که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دنبال تحصیل در دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور هستند. یکی از کالج‌هایی که بیش از 30 درصد دانشجویان آن را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده، کالج لسل کانادا Lasalle College Montreal نام دارد. این کالج در استان کبک(استان فرانسوی

بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
بهنام فارسی
10 شهریور 1400

زمان شروع کالج های کانادا برای مهاجرت تحصیلی

کالج‌های کشور کانادا هم همانند دانشگاه‌های این کشور از سیستم آموزشی بسیار با کیفیتی برخوردار هستند. در واقع تحصیل در کالج‌های کانادا افراد را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. در پایان هر دوره مدرک و گواهینامه معتبری به دانشجو داده می‌شود که می‌تواند با استفاده از آن وارد بازار کار شود. کالج‌ها با

بهنام فارسی
30 خرداد 1400

تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هرساله بیش از 200 هزار نفر از سراسر جهان، دانشگاه‌های کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. بسیاری از افرادی که برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کرده‌اند، به دلیل وجود شرایط اقتصادی مطلوب ترجیح می‌دهند که بعد از اتمام تحصیلات خود، اقامت دائم بگیرند. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، حدود 95 درصد

بهنام فارسی
1 آذر 1400

ددلاین دانشگاه های کانادا برای اپلای و اخذ ویزا

کشور کانادا همواره یکی از کشورهای پرمتقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی است. بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور هستند. دانشگاه‌های کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی معتبری که دارند در رنکینگ جهانی توانسته‌اند، رتبه‌های خوبی را کسب کنند. در حال حاضر 26 دانشگاه کشور کانادا در رنکینگ

بهنام فارسی
21 آبان 1400

رشته حقوق در کانادا : شرایط ، هزینه و آینده شغلی

کانادا کشوری است که همه ساله تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. برخورداری از بهترین سیستم آموزشی، بهترین دانشگاه‌ها و اساتید، اقتصاد با ثبات و پایدار و… ازجمله مواردی است که باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور انتخاب بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. کشور کانادا در

10 دقیقه
بهنام فارسی
11 مرداد 1401

معرفی فرم های ویزای تحصیلی کانادا + آموزش پر کردن آنها

در زمان اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا، یکی از مهم‌ترین اموری که باید در رابطه با تکمیل آن دقت داشت فرم های ویزای تحصیلی کانادا می‌باشد. در واقع تکمیل درست و به موقع فرم های ویزای تحصیلی کانادا می‌تواند روی شانس پذیرش دانشجو تاثیرگذار باشد. در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با فرم

بهنام فارسی
13 آذر 1400

معرفی رشته های هنری پردرآمد در کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل و ادامه زندگی است. دانشگاه‌های معتبر، سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالا، رفاه اقتصادی و… همگی دلیل بر آن شده تا بسیاری از دانشجویان و دانش‌آموزان ادامه تحصیل در کانادا  را انتخاب کنند. رشته هنر هم یکی از رشته‌های پرطرفداری است که هرسال متقاضی

بهنام فارسی
22 مهر 1400

بررسی تحصیل در رشته معماری در کانادا و آینده کاری

یکی از رشته‌های پرطرفدار و پرمتقاضی در دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته معماری است. این رشته در بین رشته‌های مهندسی جایگاه و رتبه خود را پیدا کرده و از لحاظ کسب درآمد هم می‌تواند یک شغل پربازده و ایده‌آل باشد. کشور کانادا از آن دسته کشورهایی است که به این رشته بها و جایگاه بالایی داده

10 دقیقه
بهنام فارسی
17 مهر 1401

دانشگاه کنکوردیا کانادا Concordia University

کانادا سرزمین فرصت‌هاست. بسیاری از دانشجویان آرزوی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را در سر دارند. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته و پیشرفته کمتر می‌باشد. از طرفی مدارک این دانشگاه‌ها هم از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو رقابت بر سر پذیرش در دانشگاه‌های کشور

بهنام فارسی
27 شهریور 1400

با انواع مدرسه در کانادا آشنا شوید

کیفیت بالا سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، امکانات آموزشی جدید و مدرن و… همگی از عواملی هستند که باعث شده دانش‌آموزان بسیاری در سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در مدارس این کشور باشند. بسیاری از دانش‌آموزان تمایل دارند که در مدارس این کشور تحصیل کنند، اما با انواع مدرسه در کانادا آشنایی لازم و کافی ندارند.

بهنام فارسی
3 شهریور 1401

نمونه پروپوزال انگلیسی برای اپلای مستر +آموزش نگارش

آیا تا به حال اسم پروپوزال را شنیده‌اید؟ دانشجویانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند قطعا با این نام آشنایی دارند. هر دانشجویی در زمان مواجهه با پروپوزال با این سوالات روبه رو خواهد بود که چگونه باید یک پروپوزال خوب بنویسیم؟ چند درصد می‌تواند در اپلای تحصیلی تاثیرگذار باشد؟ هدف از نوشتن

بهنام فارسی
10 مهر 1400

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا

اگر شما هم دانشجو هستید یا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید، بی شک یکی از آرزوهای شما ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کاناداست. دانشگاه‌های این کشور از سطح سیستم آموزشی بالایی برخوردار هستند و با امکانات رفاهی و شرایط اقتصادی مناسبی که دارند، دانشجو می‌تواند یک زندگی ایده‌آل را در این کشور تجربه

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

با ارزانترین شهرهای کانادا برای زندگی و تحصیل آشنا شوید

حدود 80 درصد مردمی که در کانادا زندگی می‌کنند از کیفیت زندگی خود در این کشور راضی هستند. این کشور امکانات و خدمات سطح بالایی را در اختیار مردم قرار می‌دهد، به همین دلیل امید به زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. کانادا یکی از زیباترین کشورهای آمریکا شمالی است

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
آیا بدون مدرک زبان می‌توانم برای پذیرش کارشناسی اقدام کنم؟

خیر، برای پذیرش در این دوره داشتن مدرک زبان الزامی است.

آیا ادامه تحصیل برای افراد زیر 18 سال در کانادا رایگان است؟

خیر، تنها درصورتی رایگان خواهد بود که اقامت دائم کانادا را داشته باشید.

آیا دانش‌آموز می‌تواند همراه با پدر و کادر در کانادا کار کند؟

دانش‌آموزان تنها در زمان تعطیلات تابستانی و تعطیلات کریسمس می‌توانند در خارج از خانه کار کنند.

آیا امکان اخذ پذیرش تحصیلی برای فرد 20 ساله بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

خیر، این قانون تنها در مورد افراد زیر 18 سال صدق می‌کند.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.