اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا از صفر تا صد

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که هرساله علاوه بر توریست و گردشگر، دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کند. سطح بالای سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، آرامش و… همه باعث شده‌اند تا افراد بسیاری خواهان زندگی و ادامه تحصیل در کانادا باشند. دانشگاه‌های این کشور از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری ادامه تحصیل در این کشور را به دیگر کشورهای جهان ترجیح دهند.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا آشنا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

مراحل اخذ پذیرش و اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا

برای اخذ پذیرش در رشته کامپیوتر هم مانند هر رشته دیگری باید مراحل مختلفی را با موفقیت بگذرانید. در صورت موفقیت‌آمیز بودن این مراحل می‌توانید نسبت به اخذ پذیرش و اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا اقدام کنید. در ادامه با مراحل اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا بیشتر آشنا خواهید شد.

انتخاب دانشگاه

برای ادامه تحصیل در دیگر کشورها، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین موارد انتخاب دانشگاه است. در واقع تمام دانشگاه‌های کشور کانادا از سطح علمی بالایی برخوردار نیستند، از این رو انتخاب یک دانشگاه خوب و معتبر می‌تواند در پیشرفت تحصیلی شما تاثیر بسیاری بگذارد. سعی کنید دانشگاه‌هایی را انتخاب کنید که علاوه بر معتبر بودن از شهرت بالایی هم برخوردار باشند. ادامه تحصیل در چنین دانشگاه‌هایی می‌تواند زمینه را برای تحصیل در مقاطع بالاتر مهیا کند. در صورتی که دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید می‌توانید نسبت به ارسال درخواست پذیرش خود اقدام کنید.

ارسال مدارک لازم و پرداخت اپلیکیشن فی

برای ادامه تحصیل در این رشته به مدارکی نیاز دارید که در صورت کامل بودن و نداشتن هرگونه عیب و نقصی می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. مدرک شناسایی فرد به همراه کپی، ارائه مدرک زبان انگلیسی، ارائه توصیه نامه، ارائه گواهی سلامت، ارائه نامه پذیرش از دانشگاه، تکمیل فرم‌های سفارت و… ازجمله مدارکی هستند که فرد برای اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا نیاز دارد. بعد از آماده کردن مدارک به همراه اصل و کپی‌های لازمه، باید نسبت به پرداخت هزینه اپلیکیشن فی آن اقدام کنید. در واقع این هزینه به منظور بررسی اطلاعات و مدارک اولیه شما پرداخت می‌شود، در صورتی که آن را پرداخت نکنید مدارک ارسالی شما از جانب دانشگاه بررسی نخواهد شد.

اخذ نامه پذیرش

با در دست داشتن نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر، می‌توانید نسبت به درخواست ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. در واقع تنها با در دست داشتن این نامه می‌توانید ویزای خود را بگیرید. در غیر اینصورت باید از راه دیگری اقدام کنید.

نوشتن انگیزه نامه

همیشه داشتن یک انگیزه نامه خوب و معتبر می‌تواند به پیشرفت تحصیلی فرد کمک بسیاری کند. در واقع دانشجو در انگیزه نامه باید قصد خود را از سفر به کشور کانادا و برنامه‌ای که برای آینده خود دارد با به صورت واضح و روشن شرح دهد. هرچه انگیزه نامه شما از استانداردهای بالاتری برخوردار باشد، شانس پذیرش و قبولی شما هم به مراتب افزایش پیدا می‌کند. نوشتن انگیزه نامه اصول و قواعد خاصی دارد و برای انجام این کار بهتر است از یک راهنما کمک بگیرید.

اخذ ویزای تحصیلی

بعد از اینکه تمام مدارک شما مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش شما موافقت کردند، حال زمان آن فرا رسیده تا به دنبال اخذ ویزای تحصیلی بروید. با همراه داشتن نامه پذیرش دانشگاه و مدارک لازم و کامل می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید.

مدت زمان و شهریه مقاطع مختلف مهندسی کامپیوتر در کانادا

ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر در هر مقطعی با توجه به شرایط تحصیلی، نوع دانشگاه و… متفاوت خواهد بود. در ادامه هر سه مقطع رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های کشور کانادا را با توجه به هزینه‌ها و مدت زمان تحصیل در این رشته مورد بررسی قرار می‌دهیم:

کارشناسی

ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر دانشگاه‌های کشور کانادا، حدود چهار سال طول می‌کشد. برای ادامه تحصیل در این مقطع علاوه بر اینکه باید دیپلم 12 ساله تحصیل خود را اخذ کنید، باید بتوانید در دوره پیش دانشگاهی خود دروس حسابان، فیزیک، شیمی و جبر را با نمره قابل قبولی بگذرانید.
ادامه تحصیل در این مقطع سالانه حدود 29 تا 55 هزار دلار کانادا برای دانشجویان هزینه در بر خواهد داشت.

کارشناسی ارشد

ادامه تحصیل در این مقطع که حدود دو سال طول می‌کشد، برای دانشجویانی امکان پذیر است که مدرک کارشناسی خود را در رشته‌های مرتبط با کامپیوتر چون رشته‌های علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و… اخذ کرده باشند. علاوه بر این موضوع دانشجویانی که مدرک کارشناسی خود را در رشته‌های ریاضی، مهندسی برق، الکترونیک و…اخذ کرده باشند هم اجازه ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کشور کانادا را دارند.
شهریه ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کشور کانادا هم سالانه حدود 9 تا 18 هزار دلار کاناداست.

دکتری

ورود به این مقطع تنها زمانی امکان پذیر است که فرد دانشجو مدرک معتبری از دانشگاه‌های داخل کشور کانادا یا دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور را داشته باشد. ادامه تحصیل در مقطع دکتری این دانشگاه حدود یک سال تا یک سال و نیم طول خواهد کشید. در برخی از دانشگاه‌های کشور کانادا برای پذیرش در مقطع دکتری به مدرک GRE نیاز است.
شهریه ادامه تحصیل در مقطع دکتری کشور کانادا هم سالانه 4 تا 6 هزار دلار است. میزان شهریه با توجه به نوع دانشگاه خصوصی یا دولتی بودن آن و با توجه به امکاناتی که دارد می‌تواند متفاوت باشد.

بررسی شرایط اخذ فاند و بورسیه در رشته مهندسی کامپیوتر کانادا

معمولا دانشجویان بین‌المللی به منظور کاهش هزینه‌های تحصیل خود به دنبال اخذ بورسیه هستند. بدین ترتیب به راحتی می‌توانند با هزینه کمتر تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در این رشته به اتمام برسانند. رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های کشور کانادا به عنوان یک رشته گران شناخته می‌شود. بورسیه‌های کشور کانادا با توجه به نوع دانشگاه و استان مورد نظر متفاوت خواهد بود.
معمولا بورسیه‌ای که به دانشجویان بین‌المللی در کانادا تعلق می‌گیرد، در هر مقطعی متفاوت است. بورسیه دانشجویان کارشناسی ارشد حدود 6 هزار دلار در سال، دانشجویان دکتری هم حدود 12 هزار دلار است.  

 بهترین دانشگاه های مهندسی کامپیوتر کانادا کدامند؟

دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا، از سطح علمی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به جرات می‌توان گفت که بسیاری از این دانشگاه‌ها توانسته‌اند در رنکینگ جهانی رتبه بالایی را کسب کنند. شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که در رشته کامپیوتر، کدام دانشگاه‌ها به عنوان بهترین دانشگاه‌های کشور کانادا شناخته می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بیش از 20 دانشگاه معتبر در کشور کانادا وجود دارد که در رشته کامپیوتر به عنوان بهترین دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند. تدریس رشته کامپیوتر در این دانشگاه‌ها با استانداردهای جهانی سازگار بوده، دانشجو بعد از فارغ‌التحصیلی می‌تواند با توجه به دانش و مهارتی که کسب کرده است در بهترین جایگاه‌های شغلی مشغول به کار شود. از بهترین دانشگاه‌ها می‌توان به لیست دانشگاه های مهندسی کانادا زیر اشاره کرد:

 • دانشگاه مونترال
 • دانشگاه مک مستر
 • دانشگاه سیمون فریزر
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • دانشگاه کوینز
 • دانشگاه کنکوردیا
 • دانشگاه اتاوا
 • دانشگاه آلبرتا
 • دانشگاه مک گیل
 • دانشگاه واترلو
 • دانشگاه تورنتو

بهترین گرایش های مهندسی کامپیوتر کدامند؟

برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته در دانشگاه‌های کشور کانادا، باید گرایش خود را انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید در گرایش مورد نظر خود در مقاطع فوق لیسانس و دکترا ادامه تحصیل دهید. معمولا گرایش‌های رشته کامپیوتر در تمام دانشگاه‌های کشور کانادا یک شکل نیست. از گرایش‌های رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های کشور کانادا می‌توان به مواردی چون: کنترل هوش مصنوعی، استخراج داده، محیط‌های مجازی چند رسانه‌ای و تعاملی، پردازش سیگنال چند بعدی، الگوریتم‌ها، مدیریت و تحلیل بیگ دیتا، بیوانفورماتیک و مهندسی پزشکی، شبکه‌های دارای پهنای باند، فوتونیک، مدیریت اطلاعات، حریم خصوصی و امنیت، مهندسی نرم افزار، رباتیک، الکترومغناطیس، پردازش مکالمه، تئوری محاسبه، شبکه بی سیم و محاسبات تلفن همراه، تحلیل متن و یادگیری ماشین، ارتباطات وایرلس و… اشاره کرد. از میان این گرایش‌ها تنها چند مورد آن‌ها به عنوان بهترین گرایش‌های این رشته به منظور اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا شناخته شده‌ است. مهندسی نرم افزار، مهندسی شبکه، مهندسی سخت افزار، هوش مصنوعی، رباتیک، واقعیت مجازی، امنیت سایبری، بازاریابی دیجیتال، گرافیک کامپیوتر به عنوان بهترین گرایش‌های این رشته تحصیلی شناخته شده‌اند.

بازار کار و آینده شغلی مهندسی کامپیوتر در کانادا

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، قطعا به بازار کار این رشته و آینده شغلی آن هم توجه داشته‌اید. رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های کشور کانادا جزو آن دسته از رشته‌هایی است که متقاضی بسیار زیادی دارد، در مقابل هم دولت کانادا توانسته زیر ساخت‌های مناسب و لازم برای کار در این رشته را فراهم کند. رشته کامپیوتر به عنوان یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی کشور کانادا شناخته شده است. دانشجویان معمولا بعد از فارغ‌التحصیلی می‌توانند در شرکت‌های اینتل، تولید کننده قطعات کامپیوتری، اچ پی و… مشغول به کار شوند. البته استارتاپ‌های بسیاری در کشور کانادا به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند. فارغ‌التحصیلان این رشته علاوه بر این شرکت‌ها می‌توانند در بخش‌های هوا فضا، مخابرات، اتومبیل رانی و… هم مشغول به کار شوند. بسیاری از دانشجویان فارغ‌التحصیل از این رشته هم در حال حاضر به صورت فریلنسری مشغول به کار هستند.

بازار کار رشته کامپیوتر در تمام استان‌های کشور کانادا در یک سطح نیست. در برخی استان‌ها چون انتاریو، آلبرتا، کبک، بریتیش کلمبیا رشته کامپیوتر رشد چشمگیری خواهد کرد. از این رو به عنوان بهترین رشته تحصیلی در دانشگاه‌های این استان‌ها شناخته شده است. با توجه به زیرساخت‌های رشته کامپیوتر، تا 10 سال آینده این رشته رشد و پیشرفت چشمگیری در این کشور خواهد داشت.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله درآمد مهندس کامپیوتر در کانادا از سایت کن اپلای را مطالعه کنید.

کلام آخر

رشته مهندسی کامپیوتر هر ساله دانشجویان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا هستند. در این مقاله سعی کردیم تا علاوه بر آشنایی با رشته کامپیوتر، با شرایط تحصیل در آن، بورسیه، هزینه تحصیل و… آشنا شوید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل داروسازی در کانادا : شرایط و هزینه ها

بسیاری از دانشجویان به دنبال آن هستند تا در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های خارج از کشور ادامه تحصیل دهند. کشور کانادا یکی از مقاصد تحصیلی برای دانشجویان است. دانشگاه‌های این کشور به دلیل سطح بالایی که در سیستم آموزشی دارند، توانسته‌اند در رنکینگ‌های جهانی رتبه‌های بالایی را کسب کنند. به همین دلیل تحصیل پزشکی در کانادا

12 دقیقه
بهنام فارسی
17 اردیبهشت 1401

بهترین دانشگاه های کانادا رشته روانشناسی کدامند؟

همه ما به واسطه حالت روحی و روانی که در شرایط مختلف داشته‌ایم با روانشناس آشنا هستیم. در واقع روانشناس به واسطه علم و دانشی که دارد به دنبال درمان روحی و روانی فرد است. روانشناس سعی می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌های مختلف با صحبت کردن و مشاوره، مشکلات را برطرف کند. یک روانشناس

11 دقیقه
بهنام فارسی
10 شهریور 1400

زمان شروع کالج های کانادا برای مهاجرت تحصیلی

کالج‌های کشور کانادا هم همانند دانشگاه‌های این کشور از سیستم آموزشی بسیار با کیفیتی برخوردار هستند. در واقع تحصیل در کالج‌های کانادا افراد را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. در پایان هر دوره مدرک و گواهینامه معتبری به دانشجو داده می‌شود که می‌تواند با استفاده از آن وارد بازار کار شود. کالج‌ها با

بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل زیر 18 سال در کانادا : ثبت نام، بورسیه،هزینه

کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر جهان، برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند. سطح آموزشی، زندگی و رفاهی در این کشور بالاست. اگر تصمیم به ادامه تحصیل در کشور کانادا دارید، باید بگوییم که بهترین زمان برای اخذ پذیرش دوره‌های پیش از دانشگاه هستند.

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

شرایط کار پس از تحصیل در کانادا و اخذ ویزای کاری

سیستم آموزشی سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا هر ساله عده بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان بین‌المللی، دانشگاه‌ها و مدارس این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. طبق آمار منتشر شده از جانب دولت کانادا سالانه حدود 150 هزار تا 250 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا درخواست

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
27 شهریور 1400

شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت

بهنام فارسی
14 اسفند 1400

بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی

کشور کانادا همواره در زمره کشورهایی قرار گرفته است که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در کانادا ، درخواست پذیرش خود را به دانشگاه‌های آن ارسال می‌کنند. در واقع رفاه اقتصادی، کیفیت سیستم آموزشی، دانشگاه‌های معتبر و… همه باعث شده‌اند که دانشگاه‌های این کشور انتخاب دانشجویان بین‌المللی باشد. در حال حاضر شرایط اخذ

بهنام فارسی
2 آذر 1401

تفاوت کالج با دانشگاه در کانادا و نحوه پذیرش آنها چیست؟

احتمالا شما هم افراد زیادی را می‌شناسید که برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرده‌اند؛ یا همین حالا به فکر مهاجرت تحصیلی به این کشور امریکای شمالی هستند. سفری برای ساختن آینده‌ای موفق و پیمودن مسیر رشد تحصیلی و شغلی. اگر شما هم ابتدای این سفر هیجان‌انگیز هستید و هنوز انتخاب نکرده‌اید برای چه رشته‌ای و

10 دقیقه
بهنام فارسی
18 دی 1400

درآمد رشته هوش مصنوعی در کانادا چقدر است؟

کشور کانادا همواره توانسته با ایجاد زیرساخت‌های لازم در رشته‌های مختلف، دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان جذب کند. بسیاری از رشته‌ها که هنوز در کشورهای دیگر معرفی نشده‌اند در کشور کانادا جایگاه خود را پیدا کرده‌اند. رشته هوش مصنوعی هم یکی از این رشته‌ها بوده که توانسته در کشورهای توسعه یافته چون کانادا، آمریکا،

بهنام فارسی
9 آبان 1400

معرفی بهترین مدارس آنلاین کانادا

اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارید، بی شک کشور کانادا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سیستم آموزشی این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف پیشرفت بسیاری داشته است، از این رو بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در سراسر جهان خواهان اپلای کانادا و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بهنام فارسی
10 مهر 1400

مهمترین دلایل رد شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر شما قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور کانادا سفر کنید، باید ابتدا درخواست پذیرش خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشور ارسال کنید. در صورت پذیرش درخواست می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. همه‌ی افرادی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می‌کنند، نمی‌توانند از جانب سفارت کانادا ویزا

بهنام فارسی
13 دی 1400

درصد قبولی ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

در اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا عوامل بسیار مهمی می‌توانند تاثیرگذار باشند. در ادامه این مطلب با این عوامل بیشتر آشنا خواهید شد.  بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا اپلای کانادا ویزای تحصیلی کانادا سابقه سفرهای خاجی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که مورد توجه افسران اداره مهاجرت کانادا قرار دارد، سابقه سفرهای

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

بهترین شهر های کانادا برای تحصیل کدامند؟

بیشتر افراد برای ادامه تحصیل در کانادا ، دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را انتخاب می‌کنند  که از مهم ترین دلایل آن، می توان از سطح بالای سیستم آموزشی و دانشگاه‌های این کشور در رنکینگ جهانی نام برد. کشور کانادا بیش از 80 دانشگاه و 240 کالج دارد و هر ساله حدود 150 هزار دانشجوی بین‌المللی

بهنام فارسی
8 شهریور 1400

معرفی ارزانترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کالج‌ها یا دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند، می‌دانند که ادامه تحصیل در یک کشور دیگر می‌تواند با هزینه‌‌های بالایی همراه باشد. این هزینه‌ها علاوه بر هزینه‌ی زندگی، شامل هزینه‌ی دانشگاه و کالج است. هزینه دانشگاه و کالج به عوامل مختلفی چون نوع دانشگاه، نوع رشته مورد نظر و…

10 دقیقه
بهنام فارسی
4 شهریور 1401

بهترین دانشگاه های ونکوور کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

اگر قصد تحصیل در کانادا دارید، احتمالا جزیرۀ زیبای ونکوور یکی از انتخاب‌های محل تحصیل و سکونت شما باشد. گفتنی‌ها دربارۀ بهترین کالج ها و دانشگاه های ونکوور کانادا زیاد است. می‌توانیم نکات زیادی راجع‌به ویژگی‌ها، شرایط پذیرش و شهریه‌های هر یک بنویسیم. بیایید با بررسی جامع بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌های ونکوور شروع کنیم. بیشتر

20 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
برای ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر باید چه دروسی را در دوران دبیرستان با موفقیت پاس کرد؟

دروس حسابان، شیمی، فیزیک و جبر را باید با نمره قابل قبولی پاس کرد

آیا رشته مهندسی کامپیوتر هم در کالج‌های کشور کانادا تدریس می‌شود؟

بله، بیشتر کالج‌های این کشور رشته مهندسی کامپیوتر را به عنوان یک رشته ترکیبی با علوم کامپیوتر تدریس می‌کنند

حقوق و درآمد افراد تازه‌کار در رشته مهندسی کامپیوتر در کشور کانادا چقدر است؟

حقوق افرادی که دو سال سابقه کار داشته باشند حدود 31 هزار دلار است و افرادی که بیش از پنج سال سابقه کار داشته باشند حدود 131 هزار دلار است

آیا رشته مهندسی کامپیوتر جزو مشاغل پردرآمد در دانشگاه‌های کشور کانادا است؟

بله، این رشته در مقابل اینکه به عنوان یک رشته گران شناخته می‎شود، یک رشته پردرآمد در کشور کاناداست

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.