چطور برای اساتید خارجی ایمیل رسمی بنویسیم؟

بسیاری از افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند، باید با پروسه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌ها آشنایی داشته باشند. یکی از مراحل این پروسه، دریافت ایمیل با پاسخ مثبت از اساتید خارجی است.

یکی از موارد مهم در اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های خارج از کشور ایمیل به اساتید خارجی است. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که محتوای ایمیل شما باید چه باشد؟ در ایمیل باید به چه نکاتی توجه کنید؟ زبان نوشتاری باید چه زبانی باشد؟ عنوان ایمیل باید چه باشد؟ و …. این سوالات در هنگام ارسال ایمیل به اساتید خارجی برای هر فردی ممکن است پیش بیاید.

اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.  

بیشتر بخوانید:

نکات مهم در ارسال ایمیل به استاد خارجی برای اپلای

ایمیل زدن به استاد برای اپلای یکی از مهمترین مراحل اخذ پذیرش است. برای ارسال ایمیل به اساتید خارجی باید نکات مهمی را رعایت کنید، رعایت این اصول و نکات علاوه بر دیده شدن ایمیل شما، تاثیر زیادی روی مخاطب دارد. این نکات مهم عبارتنداز:

عنوان ایمیل به استاد باید مناسب باشد

 یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ایمیل به اساتید خارجی عنوان ایمیل است، آنچه در ایمیل به اساتید خارجی در وهله اول به چشم می‌آید، عنوان ایمیل شما است. معمولا اساتید دانشگاه به دلیل شغلی که دارند ایمیل‌های بسیاری از جانب دانشجویان دریافت می‌کنند. بسیاری از ایمیل‌ها به هیچ عنوان باز نمی‌شوند و همین موضوع می‌تواند دلیل بر عدم پاسخ اساتید به ایمیل دانشجویان باشد. سعی کنید عنوانی را انتخاب کنید که در حین برخورد با ایمیل توجه استاد را جلب کند. اگر برای اولین بار است که به استاد خود ایمیل می‌زنید و هدف از ایمیل شما پذیرش تحصیلی است، حتما از عبارت PROSPECTIVE STUDENT(دانشجو آینده) در ایمیل خود استفاده کنید. در اینصورت شانس بیشتری برای دیده شدن ایمیل شما وجود دارد.

نکات نگارشی را رعایت کنید

 شما در حال ارسال یک نامه رسمی به یک شخص هستید، پس بهتر است تمام نکات مربوط به نگارش را رعایت کنید. عدم رعایت نکات نگارشی در نامه ارسال شده نشان‌دهنده آن است که نویسندهی این نامه مهارت و تبحر لازم در نوشتن را ندارد.
بسیاری از اساتید رعایت نکات نگارشی و فرم رسمی نامه برایشان بسیار اهمیت دارد. از این رو به هیچ عنوان پاسخ نامه‌هایی را که از نظر نگارشی صحیح نباشند را نمی‌دهند.

از عبارت های مناسب برای پایان ایمیل استفاده کنید

 برای اینکه ایمیل شما پایان خوبی داشته باشد و بتواند تاثیر خوبی روی خواننده بگذارد، لازم است در پایان ایمیل خود از عبارت‌های مناسب استفاده کنید. در ادامه با چند نمونه این عبارات(انگلیسی)آشنا خواهید شد:

 • I look forward to hearing back from you (soon). (I’m) looking forward to hearing from you (soon).

 • Please let me know if that’s okay/ if that is acceptable with you/ if that sounds okay/ if you could/ if you could help/ if you need an extension/ if you need to reschedule/ if…
   
 • if you have any (more) questions (about…)do not hesitate to ask
  …/ Any more Qs…

 

 • I would be appreciated if you could review my documents

زمان مناسبی برای ارسال ایمیل در نظر داشته باشید

 برای ارسال ایمیل به اساتید خارجی بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن ماه فروردین(ماه مارچ) و اواخر مرداد ماه(ماه آگوست) است. اگر می‌خواهید در ترم پاییز مشغول به تحصیل شوید، بهترین زمان برای ارسال ایمیل فروردین ماه است و درصورتی که برای ترم زمستان قصد ادامه تحصیل دارید بهترین زمان برای ارسال ایمیل به اساتید خارجی اواخر مرداد ماه است.
برای ارسال ایمیل به اساتید خارجی توجه داشته باشید که وقت و زمان کافی را برای آن اختصاص دهید.

سایر نکات مهم

 • به هیچ عنوان در روزهای تعطیل و غیر ساعات اداری ایمیل به اساتید خارجی نفرستید.
 • بهترین ساعات برای ارسال ایمیل، ساعات ابتدایی روز است. بیشتر اساتید در این ساعات ایمیل خود را چک می‌کنند.
 • در حین ارسال ایمیل به اساتید خارجی حتما به ساعت شهری که مقصد ایمیل شماست توجه کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر میخواهید ویزای تحصیلی کانادا ریجکت نشود باید مدارک کاملی داشته باشید. در این مقاله چک لیست کاملی از مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا آماده کرده ایم.

چطور درخواست پذیرش خود را در ایمیل بیان کنیم؟

برای نوشتن یک ایمیل رسمی و محترمانه به یک استاد خارجی بهتر است تمام نکات مربوطه را رعایت کنید. در اینصورت می‌توانید شانس بیشتری برای پذیرش داشته باشید. برای بیان درخواست پذیرش در دانشگاه مربوطه، لازم است به چند نکته توجه بیشتری کنید. نکاتی چون:

آغاز ایمیل با کلمات مودبانه

 توجه داشته باشید که در ابتدای ایمیل خود از کلمات مودبانه و محترمانه‌‌ای استفاده کنید. معمولا در ساختار ایمیل‌های رسمی از عباراتی مودبانه چون Dear Dr، Dear Prof، Respected Prof برای ابتدای و شروع ایمیل استفاده می‌کنند. در جملات آغازین و ابتدای ایمیل خود به چند نکته توجه داشته باشید:

 • به هیچ عنوان از عبارات صبح بخیر، عصر بخیر و… استفاده نکنید.
 • به هیچ عنوان فرد مخاطب خود را MR، MS، MSC خطاب نکنید.
 • استفاده از عبارت‌های I hope you are having a great week، I hope you are doing well، I hope this email finds you well می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
 • معرفی خود و توانایی‌هایتان

  بهتر است در پاراگراف اول ایمیل خودتان را معرفی کنید. در این بخش باید بیوگرافی خود را بنویسید و اینکه از کدام شهر و کشور ایمیل ارسال می‌کنید. برای جلب رضایت و توجه استاد، از توانایی‌ها و تجربیات خود به صورت کاملا خلاصه مطالبی را بیان کنید. سعی کنید پاراگراف اول خیلی طولانی و خسته کننده نباشد، در صورتی که مخاطب از خواندن پاراگراف اول خسته و نا امید شود به هیچ عنوان ایمیل شما را تا انتها نمی‌خواند.
  در پاراگراف اول و در بخش معرفی خود تمام نام مقالات و افتخاراتی که در سال‌های تحصیلی خود کسب کرده‌اید را به صورت خلاصه بیان کنید.
  برای شروع معرفی می‌توانید از جملات ساده‌ای چون:
  My name is …. And I am about to graduate with a Masters degree from university of استفاده کنید.

اشاره به تحقیقات و اطلاعات مربوط به استاد

 در پاراگراف دوم ایمیل خود باید بتوانید از توانایی‌ها و تحقیقات استاد صحبت کنید. دلایل انتخاب این استاد را به وضوح بیان کنید، این موضوع می‌تواند تاثیرگذاری بالایی داشته باشد. سعی کنید در این بخش ارتباط بین توانایی خودتان و استاد را به طور واضح بیان کنید، باید نشان دهید که درمورد این استاد قبلا تحقیق کرده‌اید و با مطالعات آن آشنایی دارید. می‌توانید این پارگراف را با جملاتی چون :
Your recent work and publication in … is really exiting or inspiring for me آغاز کنید.

پاسخ به ایمیل استاد خارجی باید چگونه باشد؟

بسیاری از اساتید خارجی فرصت مطالعه همه‌ی ایمیل‌های دریافتی را ندارند. پس اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارید، بهتر است تنها به یک بار ارسال ایمیل بسنده نکنید. دانشجویانی بوده‌اند که بیش از 500 ایمیل به اساتید خارجی ارسال کرده‌اند اما تنها درصد کمی از آن‌ها پاسخ درست و مثبت گرفتند. پس بهتر است در این راه سخت‌کوشانه تلاش کنید و جا نزنید. معمولا زمانی که به استاد ایمیل می‌زنید با چند جواب متفاوت مواجه می‌شوید، این شرایط عبارتنداز:

عدم موافقت با پذیرش

 در دریافت جواب ایمیل، باید منتظر دریافت هرگونه پاسخی باشید. در بیشتر مواقع به دلیل کامل نبودن مدارک، پر بودن ظرفیت به دلیل شروع ترم تحصیلی در کانادا یا دیده نشدن ایمیل شما ممکن است از جانب استاد مربوطه پاسخ منفی دریافت کنید.
در اینصورت نا امید نشوید و برای ارسال پذیرش خود به یک استاد دیگر مراجعه کنید.

تقاضای اطلاعات بیشتر از شما

 گاهی ممکن است در بخشی از ایمیل ابهاماتی وجود داشته باشد، یا گاهی ممکن است استاد تمایل بیشتری برای آشنایی با دانشجو داشته باشد. در اینصورت می‌توان گفت که جواب استاد به ایمیل پذیرش شما مثبت است. بهتر است برای از دست ندادن موقعیت، با احترام اطلاعات خواسته شده را در اختیار استاد مربوطه قرار دهید.

درخواست مصاحبه

 درصورتی که استاد با ایمیل پذیرش شما موافقت کرده باشد، از شما درخواست یک مصاحبه آنلاین می‌کند. این موضوع می‌تواند برای فرد دانشجو کمی خوشحال کننده باشد.
تقریبا بیشتر اساتید خارجی برای پذیرش دانشجو، یک مصاحبه آنلاین خواهند داشت.

در صورت دریافت جواب مبهم

 درصورتی که از جانب استاد مربوطه جواب نامفهوم و مبهمی را دریافت کردید، بهتر است به یک استاد دیگری ایمیل خود را ارسال کنید. سعی کنید زمان را از دست ندهید، جواب مبهم نمی‌تواند نشان دهنده پاسخ مثبت استاد باشد.

چند نمونه متن ایمیل رسمی به اساتید دانشگاهی

در ادامه چند نمونه ایمیل به استاد برای پذیرش به زبان انگلیسی جهت گرفتن ایده را بررسی میکنیم.

Subject: Request for MS or PhD Supervision or Request for MS or PhD Research Assistantship

Dear Professor______,

My name is (write your name) and I have completed (your degree title) from (Full university name) with (your CGPA, don’t mention CGPA if it’s low). Mention I got medals, certificates, and achievements if any.

(Write about Projects, internships, research or thesis) During my undergraduate or Masters’s studies, I have been engaged in a research project or have written any thesis (relevant to my expertise), include that. Moreover, I have done internships, research publications, current or previous work experience, or online courses.

I have visited your research articles and found my field of interest in your research area. I am very enthusiastic to conduct and pursue your research along with him. (Do mention the name of the Research Lab Name or website, Also mention the research topic or fields in which you are interested)

I have attached my CV /other required documents and I would be glad to hearing from you soon.

I am very thankful and looking forward to your positive response.

Best Regards,

Your name

Dear Professor

I successfully concluded my undergraduate studies in December 2015. I am applying to the PhD program in Computer Science at Carnegie Mellon University for Fall 2017.

I have already read your webpage and found my academic background and interests especially Databases close to your research activities. Thus, I am really eager to join your research group.

I have attached a copy of my CV for your consideration. I am very much appreciative for your time. Hope to hear from you as soon as possible.

Sincerely,

Dear Dr

I am a M.Sc. student of ** from **. I am pleased to say that I have visited your homepage and got some information about your interests especially **. Because of similar research interests I am encouraged to apply for the Graduate Program of ** University; indeed, it will be an honor for me to be associated with your team. 

I have attached a copy of my CV for your consideration. I would appreciate your kind reply about the possibility of further communication.

Best of Luck

کلام آخر

در این مقاله با نحوه ایمیل به اساتید خارجی آشنا شدید. نحوه ارسال ایمیل، محتوای ایمیل، رعایت اصول نگارشی و … می‌تواند به روی نتیجه نهایی و دیده شدن ایمیل شما تاثیر بسیاری داشته باشد. اگر خواهان ادامه تحصیل در کانادا هستید، بخش ایمیل به اساتید خارجی را به هیچ عنوان دست کم نگیرید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
21 مرداد 1400

هزینه اپلای تحصیلی کانادا چقدر است؟

مهاجرت به یک کشور خارجی می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد. کشور کانادا یکی از بهترین و برترین کشورهای مقصد برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری دارند. دانشگاه‌های این کشور هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی را پذیرش می‌کند، تنها دلیل آن هم می‌تواند رنکینگ بالای

بهنام فارسی
19 مهر 1400

چطور دیپلم آنلاین کانادا بگیریم؟

در حال حاضر بسیاری از خانواده‌ها که از لحاظ اقتصادی در شرایط مناسبی قرار دارند، خواهان آن هستند تا فرزندشان در مدارس معتبر کشورهای دیگر ازجمله کانادا تحصیل کنند. کشور کانادا از لحاظ سیستم آموزشی سطح بسیار بالایی دارد. از این رو بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که این کشور را برای ادامه تحصیل در هر

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای دانشجویان بین‌المللی در کشور کانادا مطرح می‌شود کار دانشجویی است. تحصیل در یک کشور خارجی علاوه بر هزینه تحصیلات می‌تواند هزینه‌های دیگری را هم در برداشته باشد. بیشتر دانشجویان برای آشنایی با محیط زندگی، آداب و رسوم مردم کانادا و کسب درآمد تصمیم می‌گیرند که در حین تحصیل به

بهنام فارسی
10 مهر 1400

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا

اگر شما هم دانشجو هستید یا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید، بی شک یکی از آرزوهای شما ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کاناداست. دانشگاه‌های این کشور از سطح سیستم آموزشی بالایی برخوردار هستند و با امکانات رفاهی و شرایط اقتصادی مناسبی که دارند، دانشجو می‌تواند یک زندگی ایده‌آل را در این کشور تجربه

بهنام فارسی
11 خرداد 1400

بررسی زمان شروع و پایان سال تحصیلی در کانادا

کانادا با ۶۴۲ هزار دانشجوی خارجی، سومین مقصد برتر برای دانشجویان بین‌المللی در جهان است. سالانه صدها دانشجوی خارجی با هدف یک آینده بهتر، به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند تا در دانشگاه‌های برتر این کشور تحصیل کنند. دانشگاه‌های کانادا از محبوب‌ترین دانشگاه‌های جهان شناخته می‌شوند که علاوه بر سطح علمی و دانش به‌روز، از استانداردهای

بهنام فارسی
24 اردیبهشت 1401

تحصیل فیزیوتراپی در کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا شامل استانداردهای بالای آموزشی بوده و این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر جهانی است. اما شغل فیزیوتراپی با کد شغلی NOC 3142 در کشور کانادا شامل برنامه ریزی و ارزیابی بیمارها و اجرای برنامه‌های درمانی مختص هر شخص جهت مراقبت، بهبود یا باز یافتن عملکرد اولیه و حرکات بدنی شخص، التیام درد و پیش

بهنام فارسی
21 مهر 1400

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند چه شرایطی دارد؟

یکی از مرفه‌ترین کشورهایی که ادامه تحصیل در آن آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان است، کشور کاناداست. این کشور سیستم آموزشی با کیفیتی دارد و توانسته با دانشگاه‌ها و مدارس معتبر خود در سراسر جهان، سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جذب کند. امروزه بسیاری از خانواده‌ها

بهنام فارسی
9 آبان 1400

همه چیز درباره تحصیل پرستاری در کانادا از اخذ پذیرش تا ادامه تحصیل

کشور کانادا یک کشور مهاجرپذیر است و هرساله تعداد بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جذب می‌کند. هزینه تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگری چون آمریکا، استرالیا و.. بسیار مقرون به صرفه‌تر است. شاید این موضوع دلیلی بر تعداد بالای دانشجویان دانشگاه‌های کشور کانادا باشد. بی شک یکی از رشته‌های پرتقاضا در

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

با ارزانترین شهرهای کانادا برای زندگی و تحصیل آشنا شوید

حدود 80 درصد مردمی که در کانادا زندگی می‌کنند از کیفیت زندگی خود در این کشور راضی هستند. این کشور امکانات و خدمات سطح بالایی را در اختیار مردم قرار می‌دهد، به همین دلیل امید به زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. کانادا یکی از زیباترین کشورهای آمریکا شمالی است

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

همه چیز درباره تحصیل در کالج های کانادا از مراحل پذیرش تا هزینه ها

کشور کانادا تا سال گذشته(2020) هر ماه میزبان 25 تا 35 هزار مهاجر از کشورهای مختلف جهان بوده، اما از ماه مارس سال 2020 این آمار کاهش چشمگیری پیدا کرده است. از طرفی سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس این کشور گزینه انتخابی

بهنام فارسی
20 مرداد 1400

دانشگاه های کانادا : لیست بهترین دانشگاه های 2022

سیستم آموزشی سطح بالا، شرایط زندگی و اقتصادی مناسب ازجمله معیارهایی است که دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان، به تحصیل در کشور کانادا تشویق می‌کند. تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا همواره آرزوی بسیاری از دانشجویان است. بیش از 90 درصد کسانی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند اکنون در بهترین سمت‌ها مشغول به

11 دقیقه
بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
10 مهر 1400

مهمترین دلایل رد شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر شما قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور کانادا سفر کنید، باید ابتدا درخواست پذیرش خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشور ارسال کنید. در صورت پذیرش درخواست می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. همه‌ی افرادی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می‌کنند، نمی‌توانند از جانب سفارت کانادا ویزا

بهنام فارسی
17 خرداد 1401

پذیرش دانشگاه کانادا از صفر تا صد

خوشبختانه برای ایرانی ها شرایط ویزای تحصیلی کانادا اخیرا در مقایسه با بقیه کشورها مطلوب بوده است. مدرسه ها و دانشگاه های کانادا با در نظر گرفتن  مقطع تحصیلی منتخب محصل شرایط مختلفی را برای او لحاظ می کنند.  بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا اپلای کانادا ویزای تحصیلی کانادا مراحل کلی

11 دقیقه
بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در سال 2022

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین رشته های تحصیلی در کانادا کدام رشته‌ها هستند؟ دانشگاه‌های کشور کانادا از رتبه علمی بسیار بالایی برخودار هستند، از این رو می‌توانند بهترین‌ رشته‌های تحصیلی را ارائه دهند. این کشور توانست در سال 2019

بهنام فارسی
1 تیر 1400

کار دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر و سطح بالای دانشگاه‌هایش، آرزوی بسیاری از دانشجویان است. تنها در سال 2019 حدود 400 هزار دانشجو از سراسر کشور برای ادامه تحصیل وارد کشور کانادا شدند، بیشتر این دانشجویان از کشورهایی چون نیجریه، ایران، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، برزیل، هند و آمریکا بودند. دانشجویان

10 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
محتوای ایمیل به اساتید خارجی باید چند کلمه باشد؟

محتوا استاندارد این ایمیل‌‌ها معمولا 250 کلمه است.

اگر ایمیل استاد مورد نظر رو نداشته باشم، چگونه می‌توانم درخواست پذیرش خود را ارسال کنم؟

به وب سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید. می‌توانید ایمیل استاد مورد نظر را پیدا کنید.

آیا داشتن مدرک زبان برای ایمیل به اساتید خارجی نیاز است؟

برای ایمیل به اساتید خارجی نیازی به مدرک زبان نیست. اما برای اخذ پذیرش تحصیلی باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشید، تا بتوانید به تحصیلات خود ادامه دهید. البته امکان اخذ ویزای کاندیشنال وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال ایمیل به اساتید خارجی چیست؟

با مراجعه به سایت دانشگاه مربوطه می‌توانید از مدارک مورد نیاز در ارسال ایمیل به اساتید خارجی آگاه شوید.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

دیدگاه شراره فلاح:

سلام به نظرتون بهترین زمان برای ایمیل زدن به اساتید خارجی کانادا کی هست؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه بهروز بهمنش:

نحوه نوشتن ایمیل انگلیسی به دانشگاه چجوریه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه shayan:

میشه راهنمایی کنید چطور ایمیل استاد هارو برای اپلای بدست بیاریم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه parvahan:

ممنون از مقاله خوبتون

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه هلما بخشی:

سلام میشه لطفا نمونه های بیشتر و کاملتری بذارید؟

پاسخ به این دیدگاه
ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.