بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت کدامند؟

همواره یکی از پولسازترین و بهترین رشته‌های تحصیلی در بهترین دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته مدیریت است. درآمد افراد شاغل در این حوزه در کشورهای پیشرفته در مقایسه با دیگر کشورها کمی بالاتر است. دانشگاه‌های کشور کانادا توانسته‌اند خود را به بالاترین نقطه در موفقیت و آموزش عالی رشته‌های مدیریتی برسانند.
در ادامه این مطلب قصد داریم، شما را با رشته مدیریت و شرایط تحصیل در این رشته در دانشگاه‌های کشور کانادا بیشتر آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید:

شرایط تحصیل در دانشگاه های مدیریت کانادا

اکنون کشور کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های لازم، امکان ادامه تحصیل در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در رشته مدیریت فراهم کند. برای ادامه تحصیل در هر مقطعی به شرایط و مدارک متفاوتی نیاز دارید که در ادامه بیشتر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

مقطع کارشناسی

طول دوره این مقطع حدود 2 تا 4 سال است و دانشجویان برای ادامه تحصیل به مدارک زیر نیاز خواهند داشت:

مقطع کارشناسی ارشد

دوره کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های کشور کانادا حدود 1.5 تا 2 سال طول می‌کشد. از دیگر مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • معرفی نامه قابل قبول از اساتید
  • داشتن رزومه قوی
  • تسلط کافی به زبان انگلیسی
  • داشتن مدرک لیسانس معتبر

مقطع دکتری

ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته مدیریت حدود سه تا پنج سال طول می‌کشد. ادامه تحصیل در این مقطع در مقایسه با مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کمی سخت‌تر خواهد بود. ازجمله مدارک لازم برای ادامه تحصیل در این رشته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه معرفی نامه از اساتید معتبر
  • نمره آیلتس معتبر و تسلط کافی به زبان انگلیسی
  • داشتن معدل بالا در مدرک کارشناسی ارشد
  • داشتن سه تا پنج سال سابقه کاری

بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت

دانشگاه‌های کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی که دارد توانسته‌اند در میان دانشگاه‌های سراسر جهان حرفی برای گفتن داشته باشند. اساتید مجرب، سیستم آموزشی مناسب، استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی و… همه باعث شده‌اند تا دانشگاه‌های این کشور در میان بهترین دانشگاه‌های جهان قرار بگیرند. علاوه بر این موضوع دولت کانادا توانسته زیرساخت‌های اصولی و مناسبی را برای برخی از رشته‌ها ایجاد کند. این زیرساخت‌های اصولی در رشته‌هایی چون مدیریت باعث شده تا بسیاری از افراد دانشگاه‌های این کشور را به عنوان بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت بشناسند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین دانشگاه های کانادا در رشته مدیریت آشنا شوید.

دانشگاه کلگری

این دانشگاه در سال 1966 در شهر کلگری استان آلبرتا فعالیت خود را آغاز کرد. دانشجویان بسیاری هر ساله از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در این دانشگاه درخواست پذیرش خود را ارسال می‌کنند. تمامی دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شوند. اکنون دانشگاه کلگری توانسته رتبه هشتم در کشور کانادا به خود اختصاص دهد.

دانشگاه کویینز

یکی از دانشگاه‌های جامع و تحقیقاتی کشور کانادا که توانسته در بخش مدیریت و بازرگانی هم به خوبی عمل کند، دانشگاه کویینز است. رشته‌های مختلفی در این دانشگاه تدریس می‌شوند که از میان آن‌ها می‌توان به هنر و علم، زیست شناسی، نجوم، بیوشیمی، کسب و کار، محاسبات پزشکی، مهندسی، شیمی و… اشاره کرد.

دانشگاه رایرسون

یکی دیگر از بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت دانشگاه رایرسون است که در شهر تورنتو استان انتاریو قرار گرفته است. این دانشگاه توانسته رتبه 25 کشور کانادا و رتبه 900 جهانی را به خود اختصاص دهد. در این دانشگاه که از سال 1948 فعالیت خود را آغاز کرده است تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. یکی از معروف‌ترین دانشکده‌های این دانشگاه، دانشکده مدیریت آن است. علاوه بر دانشکده مدیریت دانشکده‌های بسیاری چون هنر، مهندسی، معماری، علوم پایه و.. تدریس می‌شوند.

دانشگاه یورک

این دانشگاه با عنوان سومین دانشگاه بزرگ کشور کانادا شناخته شده است. این دانشگاه در تورنتو قرار دارد و توانسته رتبه 148 در جهان را به خود اختصاص دهد. برای ورود به این دانشگاه نیاز به نمره آیلتس 7 و نمره آیلتس 100 دارید.

دانشگاه آلبرتا
این دانشگاه خصوصی که از سال 1916 فعالیت خود را از شهر ادمونتون آغاز کرده است، توانسته در میان بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت رتبه 6 را در کشور کانادا به خود اختصاص دهد. تمامی دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌شود و با پیشرفتی که داشته‌اند، توانسته‌اند از دپارتمان‌های تحقیقاتی و آموزشی بسیاری برخوردار شود. این دانشگاه تمام مقاطع آموزشی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

دانشکده مدیریت و بازرگانی سوبی

این دانشکده در سال 1934 در شهر هلیفکس کانادا فعالیت خود را آغاز کرد. بیشتر اساتید این دانشکده را به عنوان قدیمی‌ترین و اولین دانشکده رشته مدیریت می‌شناسند. این دانشکده دولتی توانسته در میان دانشکده‌های کشور کانادا رتبه 10 را به خود اختصاص دهد. تا به امروز بیش از 52 درصد دانشجویان این دانشکده از کشورها و ملیت‌های مختلف بوده‌اند. در این دانشکده رشته‌های مختلفی تدریس می‌شود که از بهترین رشته‌ها می‌توان به ارشد اقتصاد کاربردی، لیسانس تجارت، ارشد نوآوری و کارآفرینی، دکترای مدیریت، ارشد مدیریت اجرایی، ارشد مدیریت مالی، آموزش مدیریت کدآپ و…. اشاره کرد.

دانشکده اچ ای سی مونترال

این دانشکده به عنوان یکی از دانشکده‌های دانشگاه مونترال شناخته می‎شود اما در حال حاضر به صورت یک واحد مجزا در حال فعالیت است. دانشکده اچ ای سی مونترال از سال 1970 فعالیت خود را آغاز کرده است، تا به امروز توانسته در دوره‌های مدیریت و بازرگانی، در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا فعال باشد. از این رو به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت شناخته شده است.
در این دانشگاه دولتی اکنون به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‎شود، حدود 64 درصد دانشجویان این دانشکده را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده‌اند. دانشکده اچ ای سی مونترال که به عنوان بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت شناخته شده است اکنون رتبه 7 را در میان دانشکده‌های کانادا به خود اختصاص داده است.

دانشکده مدیریت جان مولسون

این دانشگاه همواره به دلیل سطح علمی بالا و استفاده از بهترین روش‌های تدریس در دانشگاه، به عنوان بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت شناخته شده است. در حال حاضر این دانشکده در میان 10 دانشگاه برتر رشته مدیریت کشور کانادا قرار گرفته است. این دانشکده دولتی هم از سال 1974 فعالیت خود را در شهر مونترال کشور کانادا آغاز کرده است. در این دانشکده دروس را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند و در این میان حدود 49 درصد دانشجویان را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده‌اند. این دانشکده توانسته رتبه 111 تا 120 را در رنکینگ جهانی از آن خود کند.
اکنون در این دانشگاه رشته‌های بازاریابی، مدیریت، تجارت و.. تدریس می‌شوند.

دانشکده مدیریت و بازرگانی سعودر Sauder

این دانشکده دولتی در شهر ونکوور قرار دارد، در این دانشکده حدود 46 درصد دانشجویان از ملیت‌های مختلف هستند. این دانشکده که در پردیس پوینت گری دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد. از بهترین رشته‌های این دانشکده می‌توان به کارآفرینی و نوآوری، مدیریت بازرگانی، منابع انسانی، قانون و تجارت و… اشاره کرد. این دانشکده توانسته رتبه هفتم را در رنکینگ دانشگاه‌های کانادا و رتبه 110 را در رنکینگ دانشگاه‌های جهان به خود اختصاص دهد.

دانشکده تجارت Schulich

یکی دیگر از دانشکده‌های معروف در حوزه کسب و کار و بازرگانی، دانشکده شولیچ است. این دانشکده فعالیت خود را از سال 1974 آغاز کرده و تا به امروز توانسته جایگاه خود را در بین 10 دانشکده برتر قرار دهد. در این دانشکده دولتی دروس به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شوند.

دانشکده مدیریت و بازرگانی اسمیت

این دانشکده یکی دیگر از دانشکده‌های معتبر کشورکاناداست که از اعتبار بالایی هم برخوردار است. این دانشکده که در استان انتاریو واقع شده است توانسته رتبه چهارم در کانادا و رتبه 78 در جهان را به خود اختصاص دهد. حدود 40 درصد دانشجویان این دانشکده را دانشجویان بین‌المللی که از ملیت‌های مختلف هستند تشکیل داده‌اند.

دانشکده تجارت آیوی Ivey

یکی از قدیمی‌ترین دانشکده‌های مدیریت کانادا که فعالیت خود را از سال 1950 در شهر لندن کشور کانادا آغاز کرد، دانشکده تجارت آیوی است. این دانشکده با عنوان دانشکده کسب و کار وسترن فعالیت خود را آغاز نمود سپس به دلیل تحقیقات بسیارگسترده‌ای که در بخش تجارت و بازرگانی انجام داد، به عنوان یک مرکز پیشرو در این بخش شناخته شد. در حال حاضر این دانشکده با توجه به سطح علمی که دارد، رتبه سوم در کانادا و رتبه هفتم در جهان را به خود اختصاص داده است. بیش از 40 درصد دانشجویان این دانشکده را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده‌اند.

مدرسه کسب‌ و کار دسائتلز Desautels

یکی از معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین مدارس کسب و کار در حوزه تجارت و بازرگانی، مدرسه کسب‌ و کار دسائتلز است. این مدرسه فعالیت خود را از سال 1906 با عنوان دانشکده مدیریت دانشگاه مک گیل آغاز کرد. اکنون با این سطح دانش و اساتید مجربی که دارد به عنوان سومین دانشکده برتر در حوزه کسب و کار آمریکای شمالی شناخته می‌شود. این مدرسه که در شهر مونترال استان کبک قرار گرفته است دارای رتبه دوم در کانادا و رتبه هفتم در جهان است. حدود 80 دصد دانشجویان این مدرسه را دانشجویان بین‌المللی تشکیل داده‌‌اند.

دانشکده مدیریت روتمن

این دانشکده توانسته در میان بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت عنوان بهترین دانشگاه مدیریت را به خود اختصاص دهد. این دانشکده از سال 1950 فعالیت خود را از شهر تورنتو آغاز کرده است و اکنون رتبه یکم در کانادا و رتبه 54 در جهان را از آن خود کرده است. ددلاین پذیرش در رشته مدیریت در این دانشکده ماه اکتبر است و تمام دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از بهترین رشته‌های ارائه شده در این دانشگاه می‌توان به کارشناسی ارشد امور مالی، مدیریت بازرگانی، MBA و… اشاره کرد.

کلام آخر

تحصیل در رشته مدیریت، در دانشگاه‌های کشور کانادا شاید سختی‌های بسیاری داشته باشد. اما در آینده می‌تواند فرصت شغلی خوبی را ایجاد کند. اگر شما هم جزو دانشجویانی هستید که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، قطعا مهاجرت تحصیلی به کانادا میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.  

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
2 تیر 1400

شرایط سنی تحصیل در کانادا چیست؟

هرساله به تعداد دانشجویان بین‌المللی در کانادا اضافه می‌شود. این کشور علاوه بر یک سیستم آموزشی با کیفیت، امکانات بسیاری را برای دانشجو فراهم می‌کند. تحقیقات، کمک به انتشار مقالات علمی و همکاری های بین‌المللی سه مزیت اصلی دانشگاه‌های کانادا نسبت به سایر کشورهاست. همین مزایا باعث شده اکثر دانشجویان بین‌المللی، کانادا را برای تحصیل

بهنام فارسی
21 آبان 1400

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی کانادا را بشناسید

همانطور که آگاه هستید ادامه تحصیل در کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته‌ای که دارد می‌تواند آرزوی بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. معمولا والدینی که از لحاظ اقتصادی وضعیت و شرایط مساعدی دارند برای داشتن آینده‌ای درخشان‌تر، فرزند خود را از دوران تحصیلات متوسطه به این کشور می‌فرستند. در اینصورت شانس

10 دقیقه
بهنام فارسی
7 دی 1401

بهترین دانشگاه های مونترال کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، آرزوی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. این کشور با سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیتی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به خود جلب کند. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم در این امر بی تاثیر نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا در

12 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

معرفی بهترین مدارس آنلاین کانادا

اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارید، بی شک کشور کانادا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سیستم آموزشی این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف پیشرفت بسیاری داشته است، از این رو بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در سراسر جهان خواهان اپلای کانادا و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

انواع ویزای کانادا : شرایط ، مدارک لازم و هزینه ها

یکی از کشورهای پهناور و مهاجرپذیر آمریکای شمالی، کشور کاناداست. این کشور به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالایی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جلب کند. در حال حاضر بسیاری از دانشجویان بین‌المللی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را دارند. برای ادامه تحصیل

10 دقیقه
بهنام فارسی
17 مرداد 1400

شرایط تحصیل در کانادا چیست؟

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، مدارس و کالج‌های کشور کانادا را دارید، باید قبل از اقدام به اخذ پذیرش در رابطه با قوانین پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی اطلاعات کاملی داشته باشید. کشور کانادا، کشوری بسیار قانون‌مندی است، همانطور که سطح کیفت آموزش در این کشور بسیار بالاست. این کشور در مورد رعایت قوانین

بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
4 مرداد 1400

با ارزانترین شهرهای کانادا برای زندگی و تحصیل آشنا شوید

حدود 80 درصد مردمی که در کانادا زندگی می‌کنند از کیفیت زندگی خود در این کشور راضی هستند. این کشور امکانات و خدمات سطح بالایی را در اختیار مردم قرار می‌دهد، به همین دلیل امید به زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. کانادا یکی از زیباترین کشورهای آمریکا شمالی است

بهنام فارسی
2 تیر 1400

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان

بیش از 7000 موسسه آموزشی، آژانس‌های دولتی و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان نمرات آیلتس را برای تشخیص تسلط فرد به زبان انگلیسی معتبر می‌دانند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید در آزمون‌های زبان مثل آیلتس و تافل شرکت کنید. این آزمون‌ها سطح زبان متقاضی را مشخص می‌کند. متاسفانه همه متقاضیان، حتی کسانی که کاملا

بهنام فارسی
14 اسفند 1400

بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی

کشور کانادا همواره در زمره کشورهایی قرار گرفته است که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در کانادا ، درخواست پذیرش خود را به دانشگاه‌های آن ارسال می‌کنند. در واقع رفاه اقتصادی، کیفیت سیستم آموزشی، دانشگاه‌های معتبر و… همه باعث شده‌اند که دانشگاه‌های این کشور انتخاب دانشجویان بین‌المللی باشد. در حال حاضر شرایط اخذ

بهنام فارسی
7 آذر 1400

تحصیل دکترا در کانادا : شرایط ، مراحل و هزینه ها

کانادا به دلیل داشتن موسسات آموزشی، مدارس، دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبری که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جلب کند. سالانه بیش از 150 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل وارد این کشور می‌شوند. دانشگاه‌های کشور کانادا هم بیش از 10 هزار رشته دانشگاهی را در مقاطع مختلف تحصیلی در اختیار دانشجویان

12 دقیقه
بهنام فارسی
17 بهمن 1400

کالج زبان کانادا | بهترین کالج های زبان کانادا + هزینه

برای مهاجرت به هرکشوری راه و روش های مختلفی وجود دارد اما برخی از این راه‌ها بخاطر محاسن شان بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند و اصطلاحا راه های طلایی نامیده می‌شوند. یکی از این راه‌ها برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل در رشته‌ی زبان بوده که این حجم از استقبال بدلیل امکانات بالایی

بهنام فارسی
27 آذر 1400

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی در کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر در جهان است. سطح آموزش بالا در دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور، رفاه اقتصادی و… همه باعث شده‌اند تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باشند. این کشور با طبیعت زیبا، دانشگاه‌ها، پارک، بناهای تاریخی و دریاچه‌های خود توانسته سالانه حدود 400 هزار

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
22 مهر 1400

بررسی تحصیل در رشته معماری در کانادا و آینده کاری

یکی از رشته‌های پرطرفدار و پرمتقاضی در دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته معماری است. این رشته در بین رشته‌های مهندسی جایگاه و رتبه خود را پیدا کرده و از لحاظ کسب درآمد هم می‌تواند یک شغل پربازده و ایده‌آل باشد. کشور کانادا از آن دسته کشورهایی است که به این رشته بها و جایگاه بالایی داده

10 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

همه چیز درباره تحصیل در کالج های کانادا از مراحل پذیرش تا هزینه ها

کشور کانادا تا سال گذشته(2020) هر ماه میزبان 25 تا 35 هزار مهاجر از کشورهای مختلف جهان بوده، اما از ماه مارس سال 2020 این آمار کاهش چشمگیری پیدا کرده است. از طرفی سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس این کشور گزینه انتخابی

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
شرایط کار دانشجویی در رشته مدیریت در کشور کانادا چگونه است؟

دانشجویان مقطع کارشناسی در این رشته می‌توانند 10 تا 15 ساعت در هفته و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند 20 ساعت در هفته مشغول به کار دانشجویی شوند.

آیا برای ادامه تحصیل در این رشته به مدرک زبان نیاز دارید؟

بله، برای ادامه تحصیل در این رشته به مدرک زبان با نمره قابل قبول نیاز است.

برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت حداقل نمره GMAT باید چقدر باشد؟

این نمره باید بالای 580 باشد.

بهترین دانشگاه کانادا در رشته مدیریت در رتبه‌بندی کیواس کدام دانشگاه است؟

دانشگاه تورنتو

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.