هزینه تحصیل در کالج های کانادا : بررسی کامل

کانادا یکی از زیباترین و پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی است، این کشور به دلیل تعداد مهاجرین بالایی که دارد از تنوع فرهنگی و ملیتی بسیار بالایی برخوردار است. سالانه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. البته دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های مناسب علاوه بر بخش تحصیلی در بازار کار هم بستر مناسبی برای دانشجویان فراهم کند. بسیاری از دانشجویان بعد از اتمام فارغ‌التحصیلی ترجیح می‌دهند در کشور کانادا به دنبال کار باشند تا بتوانند از این طریق اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.
اما اولین سوالی که برای دانشجویان در زمینه ادامه تحصیل مطرح می‌شود، بحث هزینه تحصیلی و شهریه کالج یا دانشگاه است. باید گفت که ادامه تحصیل و زندگی در یک کشور دیگر ممکن است از لحاظ هزینه کمی برایتان سنگین باشد. از این رو اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید بهتر است قبل از عملی کردن تصمیم خود نسبت به هزینه‌های آن آگاهی پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر هزینه زندگی در کانادا با هزینه تحصیل در کالج های کانادا هم آشنا شوید. 

بیشتر بخوانید:

شهریه کالج های کانادا

 

کالج‌های کشور کانادا در مقایسه با دانشگاه‌های این کشور علاوه بر تنوع رشته کمتر، محیط بسیار کوچکتری دارند. شاید همین موضوع بتواند موجب تفاوت بین دانشگاه و کالج باشد. کالج‌های کشور کانادا معمولا مدارک و گواهینامه‌هایی در پایان دوره به دانشجویان ارائه می‌کنند که مربوط به دوره‌های سه یا چهار ساله ادامه تحصیل می‌باشند. کالج‌های کشور کانادا به دو دسته کالج‌های دولتی و کالج‌های خصوصی تقسیم می‌شوند. در ادامه با این کالج‌ها و میزان شهریه دریافتی آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد:

کالج های خصوصی:

این کالج‌ها به هیچ عنوان از جانب دولت یا استان مورد نظر حمایت مالی نخواهند شد. در واقع شهریه‌های دریافتی از دانشجویان حامی مالی کالج‌های خصوصی کشور کانادا هستند.  

کالج های دولتی:

این دسته از کالج‌ها توسط استان‌ها یا دولت فدرال کانادا پشتیبانی مالی می‌شوند. از این رو دانشجویان در مقایسه با کالج‌های خصوصی علاوه بر اینکه شهریه کمتری می‌پردازند، از امکانات و خدمات کمتری هم برخوردار خواهند شد. هزینه تحصیل در کالج های کانادا با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد. در واقع کالج‌های خصوصی با توجه به شهریه بالایی که دریافت می‌کند خدمات و امکانات گسترده‌تری را در اختیار دانشجو قرار می‌دهند.

شهریه ادامه تحصیل در کالج‌های کشور کانادا در مقایسه با دیگر کشورهای هم‌تراز خودش چون استرالیا، آمریکا، انگلیس و… بسیار ارزان‌تر است. در کالج‌های کشور کانادا دانشجویان معمولا باید برای یک دوره سه تا چهارماهه باید حدود 7 تا 9 هزار دلار شهریه بپردازند. شهریه کالج‌های کشور کانادا با توجه به خصوصی یا دولتی بودنش بسیار متفاوت است. عوامل بسیاری می‌توانند روی این میزان شهریه تاثیرگذار باشند ازجمله آن‌ها می‌توانیم به نوع کالج، شهر مورد نظر، رشته مورد نظر و… اشاره کرد. به طور میانگین شهریه کالج‌های کشور کانادا حدود 8 تا 16 هزار دلار در سال است. البته این میزان هزینه تنها مربوط به شهریه تحصیل دانشجویان بوده و هزینه زندگی آن‌ها جداگانه محاسبه می‌شود. سیسم آموزشی کشور کانادا این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا برای آگاهی از میزان شهریه کالج یا دانشگاه، به سایت کالج یا دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند و با توجه به نوع رشته و گزینه‌های انتخابی می‌توانند از میزان شهریه آگاه شوند. 

هزینه های زندگی برای تحصیل در کالج های کانادا

زندگی در کشور کانادا علاوه بر هزینه‌های تحصیلی، هزینه زندگی را هم در بر دارد. هزینه زندگی در این کشور به شدت به نوع و سبک زندگی شما بستگی دارد. البته استان مورد نظر هم می‌تواند روی این میزان هزینه تاثیرگذار باشد. اما از هزینه‌هایی که برای فرد دانشجو در کشور کانادا وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه مسکن:

هزینه مسکن هم یکی از مهم‌ترین هزینه‌هایی است که می‌تواند حدود 40 تا 50 درصد درآمد دانشجویان را از آن خود کند. معمولا دانشجویان می‌توانند برای کاهش هزینه تحصیل در کالج های کانادا در خوابگاه بمانند یا به صورت مشترک با چند نفر از دوستان خود خانه اجاره کنند. در حال حاضر یک خانه دو خوابه در کشور کانادا در یک منطقه معمولی ماهانه 1500 تا 1900 دلار اجاره دارد. البته میزان اجاره با توجه به استان مورد نظر، نوع خانه، محله مورد نظر و…. کاهش یا افزایش پیدا خواهد کرد. برای زندگی در شهرهای تورنتو و ونکوور باید هزینه بیشتری بپردازید. این دو شهر به عنوان گران‌ترین شهرهای کانادا شناخته شده‌اند. 

هزینه خورد و خوراک:

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین هزینه‌های مربوط به زندگی دانشجویان در کانادا، هزینه خورد و خوراک و موادغذایی است. در واقع یکی از مایحتاج روزانه افراد بوده و با توجه به فرهنگ و سبک غذایی افراد می‌تواند متفاوت باشد. برای این هزینه نمی‌توان مبلغ مشخصی را عنوان کرد، اما به طور میانگین افراد برای هزینه خورد و خوراک خود باید هر هفته حدود 50 تا 60 دلار هزینه کنند. البته زمانی که به کافه یا رستوران بروند این میزان هزینه افزایش پیدا می‌کند و به 70 تا 80 دلار در هفته خواهد رسید.  

هزینه حمل و نقل:

یکی از مزایای زندگی در کشور کانادا آن است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به نقاط مختلف شهر دسترسی پیدا کنید. اتوبوس، مترو، تاکسی و… ازجمله وسایل نقلیه‌ای هستند که می‌توانید با پرداخت هزینه از آن‌ها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که میزان هزینه پرداختی برای استفاده از تاکسی در مقایسه با دیگر وسایل نقلیه کمی گران‌تر است. برای خرید یک بلیط یک نفره در کشور کانادا باید حدود 3 دلار و 25 سنت بپردازید. البته این میزان هزینه برای دانشجویان، دانش آموزان و سالمندان به 2 دلار و 30 سنت کاهش پیدا می‌کند. بیشتر دانشجویان برای تردد خود در سطح شهر از کارت‌های مخصوص استفاده می‌کنند که به صورت سالانه شارژ می‌شود، تا یک سال هم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. 

هزینه درمان:

بسیاری از دانشجویان ترجیح می‌دهند تنها از بیمه دولتی کانادا استفاده کنند. این نوع بیمه مراقبت‌های اولیه و خدمات درمانی عمومی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. البته لازم به ذکر است که دانشجویان در تمام استان‌ها قادر نیستند که از بیمه دولتی استفاده کنند. در برخی از استان‌ها باید هزینه بیمه خصوصی را بپردازید که به مراتب بسیار بیشتر از بیمه دولتی خواهد بود. بهتر است در همان بدو ورودتان به کشور کانادا خود را تحت پوشش بیمه قرار دهید. 

هزینه تفریح:

تفریح و گردش بخشی از زندگی هر فرد است. ازجمله تفریحات دانشجویان در کشور کانادا علاوه بر طبیعت زیبا و بی نظیر این کشور می‌توان به تورهای گردشگری، بیلیارد، بولینگ، اسکی، اسکیت، بازدید از باغ‌وحش، سینما و.. اشاره کرد. این تفریحات میزان هزینه بسیاری متفاوتی دارند که به طور میانگین بین 6 تا 140 دلار متغیر خواهند بود. 

هزینه پوشاک:

افرادی که در کشور کانادا زندگی می‌کنند بیش از هر نوع آب و هوایی، آب و هوای سرد را تجربه خواهند کرد. خرید لباس‌های گرم و زمستانی بسیار کاربردی‌تر می‌باشد. بهترین زمان برای خرید لباس در این کشور، حراج‌های پایان فصل است. به عنوان مثال برای خرید یک کاپشن و یک بوت باید حدود 100 تا 300 دلار بپردازید. در صورتی که این مبلغ در زمان حراجی پایان فصل به نصف قیمت کاهش پیدا می‌کند.  

امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کالج های کانادا وجود دارد؟

امکان اخذ بورسیه تحصیلی از کالج‌های کشور کانادا در مقایسه با دانشگاه‌های این کشور کار بسیار سختی است. دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل در کالج‌های کشور کانادا با بورسیه تحصیلی باید دارای شرایط خاصی باشند و با توجه به امتیازاتی که دارند بورسیه به آن‌ها تعلق می‌گیرد. بورسیه کالج‌های خصوصی در صوتی که فرد متقاضی ویژگی خاصی داشته باشد به آن‌ تعلق خواهد گرفت.
بسیاری از افرادی‌که توانایی اخذ بورسیه تحصیلی در کالج‌های کانادا را ندارند ترجیح می‌دهند که در کالج‌های ارزان قیمت آن ادامه تحصیل دهند. 

تمکن مالی لازم برای تحصیل در کالج های کانادا چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین بخش‌های تاثیرگذار در اخذ بورسیه تحصیلی فرد، اثبات تمکن مالی آن است. فرد متقاضی باید بتواند تمکن مالی خود را برای دولت کانادا به اثبات برساند، از این رو دولت کانادا متوجه خواهد شد که ادامه تحصیل فرد در این کشور نمی‌تواند به منزله هزینه اضافی برای دولت باشد. در صورتی که تمکن مالی برای دولت کانادا قانع کننده نباشد، ویزای تحصیلی کانادا برای شما از جانب سفارت کانادا صادر نخواهد شد. در سال جاری (2022) میزان تمکن مالی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کالج‌های کشور کانادا را دارند به شرح زیر است:

میزان تمکن مالی فرد در کشور کانادا

برای هر فرد دانشجو سالانه 10 هزار دلار 

برای همراه دانشجو سالانه 4 هزار دلار  

میزان تمکن مالی فرد در استان کبک

برای هر فرد دانشجو سالانه 11 هزار دلار

برای همراه دانشجو سالانه 5 هزار دلار  

هزینه تحصیل در کالج‌های کشور کانادا 

بهتر است قبل از ورود به کشور کانادا و انتخاب کالج مورد نظرتان به سایت آن مراجعه کنید تا از میزان هزینه و شهریه آن آگاه شوید. در این بخش به بررسی هزینه تحصیل در کالج های کانادا خواهیم پرداخت:

نام کالج

استان یا شهر

میزان شهریه سالانه

کالج سنتنیال

انتاریو

14 تا 25 هزار دلار

کالج جرج براون

تورنتو

13 تا 40 هزار دلار

کالج سنکا

انتاریو

14 تا 25 هزار دلار

کالج موهاک

انتاریو

8 تا 21 هزار دلار

کالج شریدان

تورنتو

20 هزار دلار

کالج سنتنیال

تورنتو

14 هزار دلار

کالج نیاگارا

انتاریو

14 هزار دلار

کالج هامبر

انتاریو

17 هزار دلار

کالج جورجین

انتاریو

18 تا 20 هزار دلار

کلام آخر

انتخاب کشور کانادا یکی از بهترین گزینه‌ها برای ادامه تحصیل است. ادامه تحصیل در کالج‌های این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای جهان از هزینه کمتری برخوردار است. علاوه بر سیستم آموزشی این عامل باعث شده تا سالانه عده بسیاری از دانشجویان سراسر جهان این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود در نظر بگیرند. 

همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله ارزانترین کالج های کانادا از وبلاگ کن اپلای را مطالعه کنید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
27 شهریور 1400

شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

شرایط تحصیل در کانادا چیست؟

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، مدارس و کالج‌های کشور کانادا را دارید، باید قبل از اقدام به اخذ پذیرش در رابطه با قوانین پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی اطلاعات کاملی داشته باشید. کشور کانادا، کشوری بسیار قانون‌مندی است، همانطور که سطح کیفت آموزش در این کشور بسیار بالاست. این کشور در مورد رعایت قوانین

بهنام فارسی
13 دی 1400

درصد قبولی ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

در اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا عوامل بسیار مهمی می‌توانند تاثیرگذار باشند. در ادامه این مطلب با این عوامل بیشتر آشنا خواهید شد.  بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا اپلای کانادا ویزای تحصیلی کانادا سابقه سفرهای خاجی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که مورد توجه افسران اداره مهاجرت کانادا قرار دارد، سابقه سفرهای

بهنام فارسی
11 خرداد 1400

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هر ساله حدود 350 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل به کانادا می‌روند. کیفیت بالای سیستم آموزشی کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشجوها، دانشگاه‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و در بین 10 کشوری است که بیشترین ویزای تحصیلی کانادا برای آن صادر می‌شود.

بهنام فارسی
23 آبان 1401

روش اخذ فاند و فول فاند دکترا کانادا

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور می‌تواند هزینه مالی سنگینی برای دانشجو ایجاد کند. از این رو بیشتر دانشجویان به دنبال آن هستند راهی پیدا کنند تا بخشی از هزینه تحصیل و زندگی آن‌ها را پوشش دهد. اخذ بورسیه یا فاند تحصیلی یکی از بهترین راه‌هایی است که دانشجویان با دریافت آن می‌توانند زندگی

بهنام فارسی
9 آذر 1400

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته معماری

یکی از رشته‌های پرطرفدار کشور کانادا، رشته معماری است. ادامه تحصیل در این رشته می‌تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای فرد دانشجو رقم زند. در واقع رشته معماری یک نقطه مشترک بین رشته هنر و مهندسی است. بهترین دانشگاه های کانادا در حال حاضر با بهترین اساتید و سیستم آموزشی در حال ارائه دروس

بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان : شرایط و هزینه ها

کشور کانادا در شمالی‌ترین نقطه آمریکا قرار گرفته است. این کشور با وسعت زیادی که دارد، جمعیت بسیار کمی را در خود گنجانده است. کشور کانادا دارای 10 استان است که هرکدام از این استان‌ها با چهارچوب و قوانین خاص خود اداره می‌شوند. سیستم آموزشی قوی و سطح بالای این کشور باعث شده تا دانش‌آموزان

11 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

لیست دانشگاه های مهندسی کانادا : معرفی برترین ها

کانادا یکی از کشورهای پرطرفداری است که در قاره آمریکای شمالی قرار گرفته و با توجه به وسعت بالا جمعیت بسیاری کمی دارد. این کشور همواره به عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر و موفق در زمینه جذب دانشجو در جهان شناخته شده است. از طرفی کشور کانادا در برخی از رشته‌های تحصیلی چون پزشکی، مهندسی

بهنام فارسی
20 مرداد 1400

آیا تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم ممکن است؟

یکی از امن‌ترین و پرطرفدارترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل و زندگی، کشور کاناداست. دولت کانادا برای پذیرش مهاجرین بیشتر، در سال‌2020 و 2021 طرح‌های خوبی را معرفی کرد. به طوری که در چهار ماه ابتدایی سال 2020 برای 74 هزار مهاجر اقامت دائم کانادا صادر شد. سطح بالای سیستم آموزشی این کشور باعث شده

بهنام فارسی
1 تیر 1400

کار دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی معتبر و سطح بالای دانشگاه‌هایش، آرزوی بسیاری از دانشجویان است. تنها در سال 2019 حدود 400 هزار دانشجو از سراسر کشور برای ادامه تحصیل وارد کشور کانادا شدند، بیشتر این دانشجویان از کشورهایی چون نیجریه، ایران، فرانسه، کره جنوبی، ژاپن، برزیل، هند و آمریکا بودند. دانشجویان

10 دقیقه
بهنام فارسی
19 مهر 1400

چطور دیپلم آنلاین کانادا بگیریم؟

در حال حاضر بسیاری از خانواده‌ها که از لحاظ اقتصادی در شرایط مناسبی قرار دارند، خواهان آن هستند تا فرزندشان در مدارس معتبر کشورهای دیگر ازجمله کانادا تحصیل کنند. کشور کانادا از لحاظ سیستم آموزشی سطح بسیار بالایی دارد. از این رو بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که این کشور را برای ادامه تحصیل در هر

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
7 دی 1400

دانشگاه های هنر کانادا : لیستی از برترین ها

کشور کانادا می‌تواند یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل دانشجویان رشته هنر باشد. در این کشور برای رشته هنر ارزش بسیاری قائل شده‌اند و زیرساخت‌های لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان را هم فراهم کرده‌اند. در حال حاضر بیش از 300 رشته هنری در دانشگاه‌های این کشور تدریس می‌شود. اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در

15 دقیقه
بهنام فارسی
31 اردیبهشت 1401

دانشگاه های ارزان کانادا : معرفی دانشگاه ارزان 2023

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی در تلاش هستند تا برای ادامه تحصیل، پذیرش یکی از دانشگاه‌های کشور کانادا را دریافت کنند. با ورود به دانشگاه‌های این کشور، فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه و اشتغال به کار در کشور کانادا می‌توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. بدیهی است که اگر به فکر مهاجرت هستید، انتخاب رشته

بهنام فارسی
3 شهریور 1401

نمونه پروپوزال انگلیسی برای اپلای مستر +آموزش نگارش

آیا تا به حال اسم پروپوزال را شنیده‌اید؟ دانشجویانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند قطعا با این نام آشنایی دارند. هر دانشجویی در زمان مواجهه با پروپوزال با این سوالات روبه رو خواهد بود که چگونه باید یک پروپوزال خوب بنویسیم؟ چند درصد می‌تواند در اپلای تحصیلی تاثیرگذار باشد؟ هدف از نوشتن

بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
17 مهر 1401

دانشگاه کنکوردیا کانادا Concordia University

کانادا سرزمین فرصت‌هاست. بسیاری از دانشجویان آرزوی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را در سر دارند. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته و پیشرفته کمتر می‌باشد. از طرفی مدارک این دانشگاه‌ها هم از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو رقابت بر سر پذیرش در دانشگاه‌های کشور

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
آیا با مدرک دیپلم می‌توان در کالج‌های کشور کانادا ادامه تحصیل داد؟

بله، با مدرک دیپلم می‌توان در مقاطع مختلف تحصیلی دو یا سه ساله کالج‌های کانادا ادامه تحصیل دهید.

معتبرترین کالج‌های کشور کانادا کدام کالج‌ها هستند؟

هامبر، جورج براون، سنتیال، شریدان و…

در کالج‌های کشور کانادا چه دوره‌های مختلفی ارائه می‌شوند؟

دوره‌های دیپلما، سرتیفیکیت، بچلر، پست بچلر و DEC ازجمله دوره‌های موجود در کالج‌های کشور کانادا هستند.

آیا همسر فرد دانشجو می‌تواند در کانادا کار کند؟

بله در صورتی که ویزای W1  را اخذ کرده باشد می‌تواند به صورت تمام وقت در این کشور مشغول به کار شود.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.