بررسی رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا از تحصیل تا اشتغال

کشور کانادا یکی از معدود کشورهای جهان بوده که همواره به دنبال جذب نیروی متخصص در بخش پزشکی و پیراپزشکی است. جمعیت سالمند در این کشور رو به افزایش است و همین موضوع می‌تواند امنیت شغلی در حوزه پزشکی را برای افراد فراهم آورد. یکی از رشته‌هایی که تقاضا برای آن در کشور کانادا به شدت بالاست، رشته دستیار دندانپزشکی می‌باشد. دانشگاه‌های این کشور در رشته دستیار دندانپزشکی، همانند تحصیل دندانپزشکی در کانادا هر ساله دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی بیشتر با رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا، با وظایف و نحوه اخذ اقامت از این طریق آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

دستیار دندانپزشک کیست و چه وظایفی دارد؟

در واقع هر دندانپزشکی برای انجام کارهای خود به یک دستیار نیاز دارد، دستیار دندانپزشک موجب سرعت بخشیدن کارهای پزشک خواهد شد. دستیار دندانپزشک(Dentist Assistant) باید در حوزه دندانپزشکی مهارت لازم را داشته باشد. البته تنها داشتن مهارت دندانپزشکی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان باشد، در کنار آن باید بتواند مهارت جزئی‌نگری، همدلی با بیمار، مدیریت بیماران، کنترل استرس، مسئولیت پذیری و… را داشته باشد.
در حال حاضر Dentist Assistant دارای مزایای بسیاری است و همین امر باعث شده تا افراد بسیاری به سمت این رشته جذب شوند. از مزایای دستیار دندانپزشک می‌توان به درآمد بالا، داشتن محیط شغلی مناسب، تنوع کاری بالا، فرصت شغلی خوب و… اشاره کرد. 

ازجمله وظایف دستیار دندانپزشک در کانادا عبارتنداز:

 • فراهم کردن محیط مناسب برای کار دندانپزشک 
 • شستن و استریل کردن وسایل کار دندانپزشک(آماده‌سازی یونیت)
 • قرار دادن ساکشن در دهان بیمار برای خشک کردن دهان
 • انجام قالب‌گیری‌های مربوط به ساخت دندان 
 • آموزش در رابطه با بهداشت دهان و دندان 
 • مشاهده و نظارت لازم روی وضعیت بیمار
 • آماده‌سازی تجهیزات پزشکی 
 • آماده کردن بیمار برای معاینه دندانپزشک 
 • ثبت اطلاعات اولیه مربوط به بیمار 
 • چک کردن و تامین مواد اولیه مورد نیاز دندانپزشک
 • نحوه پذیرش بیماران، نوبت‌دهی و هماهنگی مراجعه بعدی 
 • انجام رادیوگرافی در صورت نیاز 
 • چک کردن مواد مورد نیاز موجود در مطب و سفارش آن با هماهنگی با دندانپزشک

بررسی رشته تحصیلی دستیار دندانپزشکی در کانادا

برای ادامه تحصیل در رشته دستیار دندانپزشکی کانادا، فرد متقاضی علاوه بر اینکه باید 18 سال سن داشته باشد، باید بتواند تحصیلات خود را در مقطع متوسطه با موفقیت پشت سر بگذارد. سپس بعد از آن باید گواهینامه مربوط به معاینات داخلی دهان I , II را با نمره عالی اخذ کند. معمولا این دوره برای کسب گواهینامه، یک ساله می‌باشد و پیش‌نیاز رشته دستیار دندانپزشکی در کاناداست. این گواهینامه نشان دهنده دانش و مهارت بالای فرد متقاضی است.
دانشجویان رشته دستیار دندانپزشکی حدود 30 ساعت در هفته (معادل 25 جلسه) کلاس آموزشی دارند. کل دوره آموزشی دانشجویان این رشته 1254 ساعت است که حدود 52 هفته طول می‌کشد، البته دوره کارآموزی هم که شامل دو دوره 60 ساعته می‌باشد در طول ترم لحاظ شده است. ازجمله دروسی که دانشجویان رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا باید آن را با موفقیت بگذارنند می‌توان به دندانپزشکی پیشگیرانه، ثبت سوابق دندانپزشکی، میکروبیولوژی دندانپزشکی، اصول رادیوگرافی دندانپزشکی، ایمنی مواد دندانپزشکی و…. اشاره کرد. دانشجویان این رشته باید در تمامی سمینارها، همایش‌ها، کنفرانس‌ها، کلاس‌های عملی و تئوری مربوطه شرکت کنند. 

در میان دانشگاه‌ها و کالج‌های کشور کانادا دانشگاه‌ وینیپگ، کالج دورهام، کالج کموسان، کالج فنشا، کالج نیاگارا، دانشگاه جزیره ونکوور، کالج نوا اسکوشیا بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌های کشور کانادا در سال 2021 در رشته دستیار دندانپزشکی معرفی شدند. 

علاوه بر دروسی که باید با نمره قابل قبول آن‌ها را بگذرانید، در طول دوره آموزشی برای دانشجویان سه آزمون برگزار می‌شود. این آزمون‌ها علاوه بر اینکه فرد را از نظر پیشرفت تحصیلی بررسی می‌کند، می‌تواند دانشجو را برای آزمون نهایی NDAEB که توسط شورای ملی دستیار دندانپزشکی کانادا انجام می‌شود آماده کنند. امتحانات تئوری و عملی رشته دستیار دندانپزشکی حدود 25 ساعت طول می‌کشد. 

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی برای رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا

اگر قصد دارید تا از طریق اخذ پذیرش تحصیلی در رشته دستیاری دندانپزشکی به کشور کانادا سفر کنید، باید از طریق اخذ پذیرش در دانشگاه‌های این کشور درخواست خود را ثبت کنید. سپس با توجه به دانشگاه مورد نظر، مدارک لازم برای پذیرش را ترجمه شده به دانشگاه ارسال کنید. ازجمله مدارک موردنیاز برای اخذ اپلای کانادا در رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • مدارک تحصیلی دوره‌های گذشت(ترجمه شده)
 • اثبات تمکن مالی 
 • داشتن مدرک زبان معتبر(انگلیسی یا فرانسوی)
 • داشتن یک انگیزه‌نامه قوی و معتبر 
 • داشتن معدل قابل قبول از دوره تحصیلی پیشین
 • مدارک شخصی معتبر و ترجمه شده(شناسنامه، پاسپورت و…)

بسیاری از افراد قصد مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار در رشته دستیار دندانپزشکی را دارند. شرایط اخذ اقامت برای این دسته از افراد کمی متفاوت‌تر از اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور است. برای اخذ اقامت از طریق کار در رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا، باید مراحل زیر را طی کنید:

مدارک تحصیلی و شغلی خود را برای ارزیابی و بررسی بیشتر به International Credential Assessment Services of Canada ICAS  ارائه دهید. در صورتی که مدارک شما مورد تایید این سازمان قرار بگیرد، فرم‌هایی را برایتان ارسال می‌کنند که با توجه به اطلاعات شخصی خود باید آن‌ها را پر کنید. سپس برای مشخص کردن تاریخ و ساعت مصاحبه با شما تماس می‌گیرند.
اگر در مصاحبه قبول شدید، مدرک مربوط به کار در کشور کانادا در رشته دستیار دندانپزشکی را برایتان صادر خواهند کرد. بعد از اخذ این مدرک به مدت سه سال زمان دارید تا بتوانید نسبت به مهاجرت به کشور کانادا اقدام کنید. 

آینده شغلی دستیار دندانپزشک در کانادا چگونه است؟

این کشور می‌تواند از لحاظ شغلی موقعیت بسیار خوبی را برای افراد شاغل در رشته دستیار دندانپزشکی داشته باشد. اما برای فعالیت در این حوزه باید آزمون NDAEB را با موفقیت پشت سر بگذارید. شاید برایتان سوال باشد که آزمون NDAEB چیست و برای شرکت در آن باید چگونه اقدام کرد؟ برای اینکه بتوانید به عنوان دستیار دندانپزشکی در کانادا مشغول به کار شوید باید مدرک آزمون NDAEB را داشته باشید. برای ثبت نام در این آزمون ابتدا باید درخواست خود را در وب سایت NDAEB ثبت کنید و هزینه مربوط به آزمون را که حدود 700 دلار کانادا است بپردازید.
آزمون NDAEB حدود چهاربار در سال برگزار می‌شود و شامل هشت بخش(روش‌های پیشگیری، روش‌های آزمایشگاهی، سوابق بیمار، روش‌های پشتیبانی بالینی، علوم دندانپزشکی، روش‌های مراقبت از بیمار، روش‌های مدیریت تمرین، رفتار مناسب در محیط حرفه‌ای) می‌باشد. برای پاسخ به این 200 سوال گزینه‌ای که هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسوی ارائه شده‌اند حدود چهار ساعت زمان خواهید داشت.
بعد از آزمون و بررسی نتایج آن پاسخ آزمون را برای شما ایمیل می‌کنند، در صورت عدم تایید در این آزمون شما مجاز هستید تا سه بار دیگر در آن شرکت کنید. اگر بعد از این سه بار هم موفق به اخذ مدرک NDAEB نشدید باید دوره تحصیلی دستیار دندانپزشکی در کانادا را مجددا بگذرانید. 

در صورتی که در این آزمون موفق شوید شما می‌توانید به عنوان دستیار دندانپزشک در کشور کانادا مشغول به کار شوید. همانطور که می‌دانید میزان تقاضا برای این رشته تحصیلی بسیار بالاست و در حال حاضر حدود 77 درصد دستیاران دندانپزشک در کشور کانادا به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند. میزان درآمد دستیار دندانپزشکی در کانادا بالاست. اکنون میزان حقوق دستیار دندانپزشک در شهرهای ادمونتون و اتاوا ساعتی 24 تا 26 دلار است. 

چرا تحصیل در رشته دستیار دندانپزشکی در کانادا بهتر از رشته دندانپزشکی است؟

یکی از رشته‌های پرمتقاضی و پرطرفدار در کشور کانادا، رشته دستیار دندانپزشکی است. بسیاری از دانشجویان علاقه‌مند به رشته دندانپزشکی هستند اما از طرفی هم مهم‌ترین معیار آن‌ها ورود سریع به بازار کار است. اگر به دنبال آن هستید تا با یادگیری یک مهارت، در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوید بی شک رشته دستیار دندانپزشکی می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. ازجمله دلایلی که موجب شده تا ادامه تحصیل در رشته دستیار دندانپزشکی کانادا بهتر از دندانپزشکی آن باشد می‌توان به حقوق و مزایای عالی، دوران تحصیل کوتاه‌تر و…. اشاره کرد. 

کلام آخر

مدت زمان ادامه تحصیل در رشته دستیار دندانپزشکی در مقایسه با رشته دندانپزشکی کمی کوتاه‌تر است. همین موضوع باعث شده تا بیشتر افراد برای ادامه تحصیل در کشور کانادا، این رشته را انتخاب کنند. علاوه بر این موضوع تحصیل در رشته دستیار دندانپزشکی می‌تواند زمینه مهاجرت به این کشور را برای افراد مهیا کند، پذیرش این دسته از افراد بسیار راحت‌تر از دیگر مشاغل انجام می‌شود. تنها دلیل آن می‌تواند نیاز کشور کانادا به افراد فعال در این حوزه باشد. 

همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا  که یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا برای رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و … است را مطالعه کنید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
30 آبان 1401

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا کدامند؟

کشور کانادا یکی از بزرگترین کشورهای مقصد(بعد از آمریکا و استرالیا) برای دانشجویان بین‌المللی است. جمعیت دانشجویان بین‌المللی در این کشور در مقایسه با دهه میلادی گذشته حدود سه برابر بیشتر شده است. کانادا توانست در سال 2019 نزدیک به 400 هزار ویزای دانشجویی صادر کند، این میزان برای کشور کانادا یک رکوردشکنی بزرگ محسوب

بهنام فارسی
14 اسفند 1400

بهترین دانشگاه های کانادا رشته زبان انگلیسی

کشور کانادا همواره در زمره کشورهایی قرار گرفته است که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در کانادا ، درخواست پذیرش خود را به دانشگاه‌های آن ارسال می‌کنند. در واقع رفاه اقتصادی، کیفیت سیستم آموزشی، دانشگاه‌های معتبر و… همه باعث شده‌اند که دانشگاه‌های این کشور انتخاب دانشجویان بین‌المللی باشد. در حال حاضر شرایط اخذ

بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در سال 2022

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین رشته های تحصیلی در کانادا کدام رشته‌ها هستند؟ دانشگاه‌های کشور کانادا از رتبه علمی بسیار بالایی برخودار هستند، از این رو می‌توانند بهترین‌ رشته‌های تحصیلی را ارائه دهند. این کشور توانست در سال 2019

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

شرایط کار پس از تحصیل در کانادا و اخذ ویزای کاری

سیستم آموزشی سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا هر ساله عده بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان بین‌المللی، دانشگاه‌ها و مدارس این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. طبق آمار منتشر شده از جانب دولت کانادا سالانه حدود 150 هزار تا 250 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا درخواست

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
2 بهمن 1400

اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا از صفر تا صد

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که هرساله علاوه بر توریست و گردشگر، دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کند. سطح بالای سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، آرامش و… همه باعث شده‌اند تا افراد بسیاری خواهان زندگی و ادامه تحصیل در کانادا باشند. دانشگاه‌های این کشور از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا

بهنام فارسی
19 مهر 1400

بررسی هزینه تحصیل در دبیرستان های در کانادا

با وجود اینکه هزینه تحصیل در دبیرستان های کانادا بسیار بالاست، اما والدین ترجیح می‌دهند که فرزندان خود را برای ادامه تحصیل به این کشور بفرستند. دوره دبیرستان یکی از مهم‌ترین پایه‌های تحصیلی است و دانش‌آموزانی که دبیرستان‌های این کشور را انتخاب می‌کنند راحت‌تر می‌توانند وارد دانشگاه یا کالج شوند. سیستم آموزشی کشور کانادا زیر

بهنام فارسی
23 آبان 1401

فول فاند ارشد کانادا : معرفی بهترین ها و روش اخذ

امروزه افراد زیادی تلاش می کنند که با گرفتن پذیرش دانشگاه های خارج از کشور به کشور های دیگر مهاجرت کنند. این خواسته آن‌ها دلایل متعددی دارد مثل دانشگاه های معتبر، شرایط شغلی بهتر و…دریافت بورسیه یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های ادامه تحصیل است. زیرا با دریافت بورسیه و گرفتن کمک

بهنام فارسی
7 دی 1401

بهترین دانشگاه های مونترال کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، آرزوی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. این کشور با سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیتی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به خود جلب کند. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم در این امر بی تاثیر نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا در

12 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

همه چیز درباره تحصیل در کالج های کانادا از مراحل پذیرش تا هزینه ها

کشور کانادا تا سال گذشته(2020) هر ماه میزبان 25 تا 35 هزار مهاجر از کشورهای مختلف جهان بوده، اما از ماه مارس سال 2020 این آمار کاهش چشمگیری پیدا کرده است. از طرفی سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای کشور کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس این کشور گزینه انتخابی

بهنام فارسی
25 تیر 1401

آموزش نگارش استادی پلن کانادا + نمونه Study Plan

نمونه استادی پلن کانادا یکی از نیازها و دغدغۀ بیشتر افرادی است که به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند. چرا که مهم‌ترین مدرک برای دریافت ویزای تحصیلی از سوی سفارت کانادا استادی پلن است. پس شما باید متنی حرفه‌ای، جذاب و متقاعدکننده بنویسید که شانس پذیرش‌تان را افزایش دهد. اما استادی پلن چیست؟ در

14 دقیقه
بهنام فارسی
6 مرداد 1400

قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای دانشجویان بین‌المللی در کشور کانادا مطرح می‌شود کار دانشجویی است. تحصیل در یک کشور خارجی علاوه بر هزینه تحصیلات می‌تواند هزینه‌های دیگری را هم در برداشته باشد. بیشتر دانشجویان برای آشنایی با محیط زندگی، آداب و رسوم مردم کانادا و کسب درآمد تصمیم می‌گیرند که در حین تحصیل به

بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
بهنام فارسی
2 بهمن 1400

بهترین کشور ها برای تحصیل در رشته کامپیوتر

همواره انتخاب مقصد برای دانشجویان بین‌المللی با توجه به نوع رشته، یکی از سخت‌ترین تصمیمات است. برای انتخاب کشور و دانشگاه مورد نظر بهتر است با تحقیقات و آگاهی کامل پیش بروید. در این مقاله شما را با بهترین کشور ها برای تحصیل در رشته کامپیوتر آشنا خواهیم کرد، پس تا انتهای این مقاله با

بهنام فارسی
21 مهر 1400

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند چه شرایطی دارد؟

یکی از مرفه‌ترین کشورهایی که ادامه تحصیل در آن آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان است، کشور کاناداست. این کشور سیستم آموزشی با کیفیتی دارد و توانسته با دانشگاه‌ها و مدارس معتبر خود در سراسر جهان، سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جذب کند. امروزه بسیاری از خانواده‌ها

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
بهترین زمان برای مهاجرت کاری به کشور کانادا چه سن و سالی است؟

بهترین بازه سنی برای مهاجرت به این کشور، 27 تا 40 سال است. البته این موضوع تنها به سن و سال مربوط نمی‌شود، در کنار آن به دانش و مهارت فرد هم توجه ویژه‌ای دارند.

آیا می‌توان در صورت بروز مشکل از انجام آزمون NDAEB انصراف داد؟

بله باید درخواست کتبی خود را به هیئت مدیره در آزمون ارسال کنید. به این موضوع هم توجه داشته باشید که کل هزینه آزمون عودت داده نخواهد شد.

آیا میزان حقوق دستیار دندانپزشک در کانادا در تمام استان‌ها یکسان است؟

خیر، میزان حقوق و درآمد در تمام استان‌ها یکسان نبوده و هراستان با توجه به چهارچوب‌هایی که دارد دارای حقوق و درآمد متفاوتی است.

آزمون NDAEB در چه ماه‌هایی برگزار خواهد شد؟

معمولا در آخرین شنبه ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و شنبه دوم ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.