شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت عمومی بدن و سایر استخوان‌بندی‌ها به دست می‌آورند.

رشته دندانپزشکی یکی از رشته‌های محبوب کشور کاناداست، هرساله دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در کانادا در این رشته درخواست پذیرش خود را ارسال می‌کنند. شرایط کار دندانپزشکی درکانادا در مقایسه با سایر کشورهای جهان در سطح بالاتری قرار دارد. اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارید یا می‌خواهید اطلاعاتی درباره‌ی شغل دندانپزشکی در کانادا به دست آورید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

عناوین شغلی دندانپزشکی در کانادا چیست؟

دانشجویان رشته دندانپزشکی با وجود سختی‌های این رشته، به آینده رشته دندانپزشکی با موقعیت شغلی مناسب و درآمد ایده‌آل امیدوار هستند. اما شاید این موضوع برای شما هم سوال باشد که شغل دندانپزشکی در کاناداشامل چه عناوین شغلی می‌شود؟ ازجمله عناوین شغلی دندانپزشکی در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتودنسی
 • دندانپزشکی کودکان
 • پیرا دندانپزشکی
 • جراحی فک و دهان و صورت
 • دندانسازی
 • اندودنتیکس (معالجه ریشه)
 • پروتزهای دهان و دندان
 • آسیب شناسی دهان و دندان
 • بهداشت عمومی دهان و دندان
 • رادیولوژی دهان و دندان

وظایف دندانپزشک در کشور کانادا چیست؟

وظایف اصلی یک دندانپزشک در چهارچوب خود مشخص شده است اما در هر کشوری با توجه به سطح آموزش و سیستم آن کشور، ممکن است کمی متفاوت باشند. در این بخش می‌خواهیم وظایفی که یک دندانپزشک در کشور کانادا دارد را به شما شرح دهیم.

 • کمک به دیگر پزشکان بخش و نظارت روی کار بهداشت کاران در بیمارستان یا مطب شخصی
 • ترمیم دندان، کشیدن دندان‌های خراب و کاشتن دندان جدید
 • انجام تمام جراحی‌های مربوط به دهان، لثه و دندان
 • گرفتن تخصص در هر یک از رشته‌های مرتبط با دندانپزشکی همچون بهداشت عمومی دندانپزشکی، رادیولوژی دهان و دندان و…
 • تمیز کردن دندان‌های مراجعه کننده و آموزش به آن‌ها در رابطه با بهداشت دهان و دندان
 • معاینه دندان، لثه و تشخیص هرگونه پوسیدگی و عیوب در دهان و دندان‌ها
 • طراحی دندان مصنوعی و دستورالعمل ساخت آن به سازندگان دندان مصنوعی و متخصصان ساخت دندان

بازار کار رشته دندانپزشکی در کانادا چگونه است؟

ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی کار بسیار عاقلانه‌ای است، در حال حاضر این رشته به عنوان یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین رشته‌های دانشگاهی در این کشور شناخته شده است. زیرشاخه‌های دندانپزشکی در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار متنوع تر شده، به طوری که دندانپزشک تنها شخصی نیست که دندان خراب را بکشد یا پر کند.
افراد در رشته دندانپزشکی مهارت‌های مختلفی را کسب می‌کنند، که همین امر باعث می‌شود بتوانند در دیگر بخش‌های حوزه‌ی سلامت دهان و دندان به خوبی فعالیت داشته باشند. در واقع افرادی که در کشور کانادا از این رشته فارغ‌التحصیل می‌شوند در بخش‌های بهداشت دهان و دندان، بازسازی دندان، جراحی، تدریس در دانشگاه و شرکت در تحقیقات می‌توانند به فعالیت مشغول شوند.

چشم انداز آینده دندانپزشکی در کانادا

آینده این رشته در کشور کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد که موجب رشد و موفقیت در این رشته می‌شود. یکی از این عوامل استان محل زندگی و کار فرد است. با توجه به تحقیقاتی که روی این مسئله انجام شده‌ است بازار کار رشته دندانپزشکی در استان‌هایی چون آلبرتا، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا، نیوفاندلند، کبک، مانیتوبا، انتاریو و جزیره پرنس ادوارد رشد چشمگیری خواهد داشت. اما وضعیت این رشته در استانی چون نوا اسکاشیا شاید رشد چندانی نداشته باشد، از این رو بسیاری از افراد این شهرها را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. در این شهرها علاوه بر زندگی می‌توانند آینده شغلی خوبی در رشته دندانپزشکی داشته باشند.

درآمد دندانپزشکی در کانادا

درآمد افراد در رشته دندانپزشکی تنها به استان و محل زندگی آن‌ها محدود نمی‌شود، نوع تخصص آن‌ها هم می‌تواند یک امر تاثیرگذار روی میزان درآمد فرد باشد. در ادامه میزان درآمد دندانپزشکی در چند استان کانادا را مورد بررسی قرار می‌‌دهیم.

نام استان

حداقل درآمد

حداکثر درآمد

میانگین درآمد

نوا اسکاشیا

27.917 دلار

166.709 دلار

115.050 دلار

انتاریو

32.418 دلار

248.306 دلار

114.966 دلار

بریتیش کلمبیا

30.748 دلار

214.663 دلار

104.055 دلار

کبک

29.334 دلار

243.253 دلار

121.027 دلار

آلبرتا

31.668 دلار

344.374 دلار

127.890 دلار

 

امنیت شغلی دندانپزشکی در کانادا چگونه است؟

داشتن امنیت شغلی و احساس امنیت در رابطه با میزان درآمد دریافتی در هر شغلی می‌تواند، روی بازده و راندمان کار تاثیر بگذارد. کشور کانادا هم همواره یکی از کشورهای پیشرفته در جهان است که به این موضوع در تمامی مشاغل فعال در کشور خود اهمیت می‌دهد. کشور کانادا توانسته فرصت ‌های شغلی مناسبی را برای افراد رقم بزند و از طرفی هم، توانسته امنیت شغلی افراد شاغل را تامین کند. افراد شاغل در رشته دندانپزشکی از همان روز اول فعالیت خود در هر کلینیک یا بیمارستان باید استخدام شوند، به این ترتیب می‌توانند احساس امنیت و آرامش در کار و حرفه خود داشته باشند.
یکی از مزایای کار در رشته دندانپزشکی در کشور کانادا آن است که شما در صورت بیکار شدن، می‌توانید از بیمه بیکاری خود استفاده کنید. این کشور برای نیروی کار خود اهمیت و ارزش بسیار زیادی قائل است، افرادی که در رشته دندانپزشکی از کار خود بیکار می‌شوند می‌توانند 55 درصد درآمد هفتگی خود را از بیمه دریافت کنند.

شرایط لازم شغل دندانپزشکی در کانادا

شغل دندانپزشکی هم همانند سایر مشاغل به مهارت‌ها و دانش خاصی نیاز دارد. باید به قدری دانش و مهارت داشته باشید که علاوه بر انجام وظایف مربوط به خود بتوانید در زمینه بهداشت دهان و دندان دیگران را راهنمایی کنید.

مهارت های لازم

برای کار در یک دندانپزشکی باید فرد مهارت لازم کار با دستگاه‌های مختلف، استفاده از ابزار و تجهیزات دندانپزشکی، آنالیز، عکس‌برداری، مدیریت و نظارت، درمان و مراقبت از سلامت افراد، پردازش و رسیدگی به اطلاعات راداشته باشد. در واقع تنها نمی‌توان گفت که یک دندانپزشک باید بتواند مشکل مراجعه کننده را برطرف کند، در اصل باید یک مدیر و تحلیلگر حرفه‌ای باشد تا بتواند با تشخیص به موقع عارضه فرد را درمان کند.
اما تنها این موضوع نمی‌تواند تکمیل کننده کار دندانپزشک باشد. یک فردی که از رشته دندانپزشکی فارغ‌التحصیل شده است باید دانش بالایی در زمینه خدمات سلامت، خدمات مشتری، امور مالی و مدیریتی، پزشکی، مشاوره، زیست شناسی و علوم پایه داشته باشد.

دریافت مجوزهای لازم

فرد برای کار در رشته دندانپزشکی در کشور کانادا همانند رشته‌های مهندسی که برای کار باید از نظام مهندسی مجوزهای لازم را دریافت کنند، باید مجوزهای لازم برای فعالیت خود را از نظام دندانپزشکی دریافت کند. افرادی که در یک دانشگاه معتبر در خارج از کشور کانادا تحصیلات خود را به اتمام رسانده‌اند، باید برای اخذ پروانه کار و مجوزهای لازم به نظام دندانپزشکی استان مورد نظر در کانادا مراجعه کنند.
برای اینکه فرد بتواند مجوزهای لازم را دریافت کند لازم است که قبل از آن گواهینامه NDEB خود را دریافت کند. البته این موضوع تنها نمی‌تواند برای دریافت مجوز از نظام دندانپزشکی لازم باشد، باید علاوه بر آن شرایط دیگری هم داشته باشد تا بتواند مجوز کار خود را در این کشور دریافت کند:

 • داشتن مدرک دندانپزشکی از یک دانشگاه معتبر
 • معادل سازی مدارک و گذراندن آزمون‌های کتبی و عملی برای اخذ گواهینامه NDEB
 • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • گذراندن آزمون‌های قوانین پزشکی، مقررات حرفه‌ای و…

کلام آخر

تحصیل در رشته دندانپزشکی در  کانادا می‌تواند با سختی‌های بسیاری همراه باشد، اما شغل دندانپزشکی در کانادا با داشتن حقوق و مزایا عالی، داشتن امنیت شغلی همراه است. همین موضوع باعث می‌شود تا فرد برای رسیدن به آن‌ها این سختی‌ها را پشت سر بگذارد.

سوالات متداول

در حال حاضر دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورنتو در بین 50 دانشگاه برتر جهان در رشته دنداپزشکی قرار گرفته‌اند. و از بهترین دانشگاه های کانادا هستند.

بله در صورتی که مدارک خود را معادل سازی کند و مجوزهای لازم را اخذ کند به راحتی می‌تواند فعالیت خود را در مطب یا بیمارستان آغاز کند.

استان آلبرتا، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا وانتاریو است.

به طور کلی یک دندانپزشک می‌تواند پنج روز در هفته، حدود 30 تا 40 ساعت مشغول به کار باشد.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
3 مرداد 1400

شانس اخذ ویزای کاندیشنال کانادا یا پذیرش مشروط چقدر است؟

هر ساله بسیاری از دانشجویان بین‌المللی موفق به اخذ پذیرش مشروط در کالج ها و دانشگاه های کانادا می‌شوند. اما پذیرش مشروط دقیقاً چیست؟ این نوع پذیرش چه مزایایی دارد؟ در این مقاله نحوه دریافت پذیرش مشروط برای دانشجویان بین المللی را توضیح می دهیم. همچنین تمام نکات مهم درباره شانس اخذ ویزای کاندیشنال و

بهنام فارسی
17 خرداد 1401

پذیرش دانشگاه کانادا از صفر تا صد

خوشبختانه برای ایرانی ها شرایط ویزای تحصیلی کانادا اخیرا در مقایسه با بقیه کشورها مطلوب بوده است. مدرسه ها و دانشگاه های کانادا با در نظر گرفتن  مقطع تحصیلی منتخب محصل شرایط مختلفی را برای او لحاظ می کنند.  بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا اپلای کانادا ویزای تحصیلی کانادا مراحل کلی

11 دقیقه
بهنام فارسی
11 خرداد 1400

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هر ساله حدود 350 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل به کانادا می‌روند. کیفیت بالای سیستم آموزشی کانادا باعث شده تا بسیاری از دانشجوها، دانشگاه‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و در بین 10 کشوری است که بیشترین ویزای تحصیلی کانادا برای آن صادر می‌شود.

بهنام فارسی
8 شهریور 1400

معرفی ارزانترین کالج های کانادا برای دانشجویان بین المللی

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کالج‌ها یا دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند، می‌دانند که ادامه تحصیل در یک کشور دیگر می‌تواند با هزینه‌‌های بالایی همراه باشد. این هزینه‌ها علاوه بر هزینه‌ی زندگی، شامل هزینه‌ی دانشگاه و کالج است. هزینه دانشگاه و کالج به عوامل مختلفی چون نوع دانشگاه، نوع رشته مورد نظر و…

10 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1400

مدارس برتر کانادا برای مهاجرت تحصیلی کدامند؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی است. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های برتر جهان در این کشور قرار دارند. علاوه براین، هزینه زندگی و تحصیل در کانادا معقول است. از طرفی تحصیل در کشوری با دانشجویان از کشورهای مختلف فارغ از ملیت، رنگ و نژاد در فضایی دوستانه باعث

بهنام فارسی
18 مهر 1400

بررسی شرایط تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا

به دلیل وجود دانشگاه‌های معتبر در کشور کانادا، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی تحصیل در این کشور را به ادامه تحصیل در سایر کشورهای جهان ترجیح می‌دهند. همواره ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کانادا به عنوان یکی از پرطرفدارترین دوره‌ها شناخته شده است. ازجمله دلایل آن هم می‌توان به امکان دریافت فاند تحصیلی کانادا

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا چقدر است؟

سالانه بیش از 190 هزار دانشجو بین‌المللی کشور کانادا را به عنوان مقصدی برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. با توجه به بالا بودن سطح علمی دانشگاه‌های کانادا هر سال به تعداد دانشجویان اضافه خواهد شد. اما برای ادامه تحصیل در  کانادا، دانشجو با هزینه‌های بسیاری روبه‌رو است. دانشجویان باید علاوه بر هزینه‌ زندگی در کانادا،

بهنام فارسی
27 شهریور 1401

هزینه ویزای تحصیلی کانادا به تفکیک مراحل

گاهی یک تصمیم مسیر زندگی فرد یا حتی یک خانواده را به‌کلی تغییر می‌دهد. تحصیل در کانادا چنین فرصت بزرگ و فوق‌العاده‌ای است. اما این تغییر چه مقدار هزینه دارد؟ برای تحصیل در کانادا چه‌قدر سرمایه لازم است؟ برای پاسخ این پرسش‌‌هل باید جزئیات مالی تحصیل دانشجویان بین المللی، از جمله هزینۀ تهیه مدارک لازم

بهنام فارسی
2 آذر 1401

تفاوت کالج با دانشگاه در کانادا و نحوه پذیرش آنها چیست؟

احتمالا شما هم افراد زیادی را می‌شناسید که برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرده‌اند؛ یا همین حالا به فکر مهاجرت تحصیلی به این کشور امریکای شمالی هستند. سفری برای ساختن آینده‌ای موفق و پیمودن مسیر رشد تحصیلی و شغلی. اگر شما هم ابتدای این سفر هیجان‌انگیز هستید و هنوز انتخاب نکرده‌اید برای چه رشته‌ای و

10 دقیقه
بهنام فارسی
24 اردیبهشت 1401

تحصیل فیزیوتراپی در کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا شامل استانداردهای بالای آموزشی بوده و این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر جهانی است. اما شغل فیزیوتراپی با کد شغلی NOC 3142 در کشور کانادا شامل برنامه ریزی و ارزیابی بیمارها و اجرای برنامه‌های درمانی مختص هر شخص جهت مراقبت، بهبود یا باز یافتن عملکرد اولیه و حرکات بدنی شخص، التیام درد و پیش

بهنام فارسی
1 دی 1401

مشاوره تحصیلی در کانادا از صفر تا صد

هنگام شروع هر سفر مهم‌ترین مسئله یافتن بهترین مسیر است؛ به‌ویژه اگر سفرتان به قصد ساختن آینده‌ای درخشان باشد. تحصیل در کانادا تصمیم ارزشمند و سرنوشت‌سازی است. چه کسی بهتر از مشاوری باتجربه، کارآزموده و آشنا با قوانین مهاجرتی می‌تواند شما را در مسیر درست هدایت کند؟! اما پیش از مشاوره تحصیلی در کانادا نکاتی

بهنام فارسی
7 دی 1400

دانشگاه های هنر کانادا : لیستی از برترین ها

کشور کانادا می‌تواند یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل دانشجویان رشته هنر باشد. در این کشور برای رشته هنر ارزش بسیاری قائل شده‌اند و زیرساخت‌های لازم برای اشتغال فارغ‌التحصیلان را هم فراهم کرده‌اند. در حال حاضر بیش از 300 رشته هنری در دانشگاه‌های این کشور تدریس می‌شود. اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در

15 دقیقه
بهنام فارسی
21 مرداد 1400

هزینه اپلای تحصیلی کانادا چقدر است؟

مهاجرت به یک کشور خارجی می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد. کشور کانادا یکی از بهترین و برترین کشورهای مقصد برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری دارند. دانشگاه‌های این کشور هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی را پذیرش می‌کند، تنها دلیل آن هم می‌تواند رنکینگ بالای

بهنام فارسی
11 مرداد 1401

عوامل موثر در موفقیت گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا

هر ساله دانشجویانی از سراسر دنیا متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های کانادا هستند. رنکینگ جهانی خوب، کیفیت بالای آموزش عالی، مناسب‌بودن هزینه‌ها و سبک زندگی منظم و پویا در کانادا دلیل علاقمندی دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در این کشور مهاجرپذیر است. بنابراین برای اینکه در رقابت با سایر دانشجویان شانس بیشتری برای ورود به دانشگاه‌های این

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

بهترین شغل های دانشجویی در کانادا : پردرآمد و پاره وقت

دانشجویان بین‌المللی برای کاهش هزینه‌ی تحصیل خود در کشور کانادا، به دنبال کار پاره‌وقت هستند. شاید اولین سوالی که در ارتباط با کار دانشجویی برایتان مطرح شود، میزان حقوق و درآمد آن است. اینکه میزان درآمد کار پاره وقت چقدر است؟ چند ساعت در روز باید کار کرد؟ بهترین شغل‌های دانشجویی در کانادا کدام است؟

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

لیست دانشگاه های مهندسی کانادا : معرفی برترین ها

کانادا یکی از کشورهای پرطرفداری است که در قاره آمریکای شمالی قرار گرفته و با توجه به وسعت بالا جمعیت بسیاری کمی دارد. این کشور همواره به عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر و موفق در زمینه جذب دانشجو در جهان شناخته شده است. از طرفی کشور کانادا در برخی از رشته‌های تحصیلی چون پزشکی، مهندسی

بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
بهترین دانشگاه‌های دندانپزشکی کانادا کدام دانشگاه‌ها هستند؟

در حال حاضر دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورنتو در بین 50 دانشگاه برتر جهان در رشته دنداپزشکی قرار گرفته‌اند. و از بهترین دانشگاه های کانادا هستند.

آیا یک دندانپزشک خارجی می‌تواند در این کشور مشغول به کار شود؟

بله در صورتی که مدارک خود را معادل سازی کند و مجوزهای لازم را اخذ کند به راحتی می‌تواند فعالیت خود را در مطب یا بیمارستان آغاز کند.

بیشترین حقوق شغل دندانپزشکی در کانادامربوط به کدام استان است؟

استان آلبرتا، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا وانتاریو است.

ساعت کار یک دندانپزشک در کانادا چگونه است؟

به طور کلی یک دندانپزشک می‌تواند پنج روز در هفته، حدود 30 تا 40 ساعت مشغول به کار باشد.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.