فول فاند ارشد کانادا : معرفی بهترین ها و روش اخذ

امروزه افراد زیادی تلاش می کنند که با گرفتن پذیرش دانشگاه های خارج از کشور به کشور های دیگر مهاجرت کنند. این خواسته آن‌ها دلایل متعددی دارد مثل دانشگاه های معتبر، شرایط شغلی بهتر و…دریافت بورسیه یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های ادامه تحصیل است. زیرا با دریافت بورسیه و گرفتن کمک هزینه تحصیلی بخش بزرگی از هزینه های فرد کاهش می یابد.

کانادا هم می تواند یکی از بهترین مقاصد مهاجران برای ادامه تحصیل باشد. زیرا دانشگاه های این کشور سطح علمی بسیار بالایی دارند. شاید شما هم به فکر این باشید که چه طور فول فاند و یا فاند دانشگاه های کانادا را دریافت کنیم و چه شرایطی دارد و…، در این مقاله همراه باشید تا به جواب سوال هایتان برسید.

بیشتر بخوانید:

بورسیه یا فاند چیست؟

معنوی لغوی فاند، پولی است که جمع می‌شود تا برای هدف خاصی خرج شود. حال منظور از این هدف هر چیزی می تواند باشد. یکی از این اهداف دانشگاه یا کالجی است که پولی را برای اعطای بورسیه به دانشجویان کنار می گذارد و تمرکز اصلی ما هم در اینجا همین فاند یا بورسیه دانشجویی است.

فاند یعنی مبلغی که به عنوان حمایت مالی دانشجو در دوران تحصیل با شرایط متنوع ازطرف دانشگاه، کالج و یا حتی دولت پرداخت می شود. شرایط و انواع فاند متفاوت است.

روش دریافت فاند کارشناسی ارشد در کانادا چگونه است؟

دانشجویانی که متعلق به کشور کانادا نیستند و در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های کانادا به تحصیل می پردازند، می توانند برای گرفتن فاند ارشد کانادا اقدام کنند. زیرا کلا هزینه دانشگاه برای دانشجویان کانادایی کمتر از دانشجویان بین المللی است. و اخذ فاند ارشد کانادا میتواند از هزینه های زندگی دانشجویان به طور قابل توجهی بکاهد.  پرداخت کننده این هزینه ها دولت و دانشگاه های این کشور هستند. باید توجه داشت که در مقطع کارشناسی ارشد هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر و قوانین آن متفاوت است.

برای داشتن اطلاع از قوانین دانشگاه مورد نظرخود، به وبسایت دانشگاه مراجعه کرده واز شرایط دقیق دانشگاه برای اخذ بورسیه مطلع شوید. اما به طور کلی برای اخذ فاند تحصیلی کانادا به معدل کل، سوابق تحصیلی، شروط سنی، ارائه ریز نمرات قبلی، توصیه نامه، نمره زبان، داشتن برنامه تحصیلی، مقالات علمی و نداشتن گپ تحصیلی است. برای گرفتن فاند می‌توانید به طورهمزمان به چند دانشگاه درخواست دهید، زیرا شانس شما برای اخذ فاند در مقطع کارشناسی ارشد بیشتر است .

قبل از ارسال مدارک خود حتما تمام فرصت های گرفتن فاند تحصیلی  را بررسی کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ فاند کارشناسی ارشد در کانادا چیست؟

اگر قصد گرفتن فاند کارشناسی ارشد را دارید، شانس شما برای گرفتن فاند از دانشگاهی که مقطع دکتری ندارد بیشتر است.

شرایط اصلی اخذ فاند:

 • نمرات و معدل بالا
 • مدرک تحصیلی معتبر
 • سن مناسب و عدم گپ تحصیلی
 • مدرک معتبر زبان انگلیسی یا فرانسه و تسلط بالا برآن زبان
 • مدارک تمکن مالی کانادا
 • پاسپورت

شرایط فرعی اخذ فاند: 

 • انگیزه نامه قوی
 • توصیه نامه قوی
 • انتشار مقاله ISI

به نکات زیر در هنگام درخواست برای اخذ فاند تحصیلی از اساتید توجه کنید:

 • خصوصیات خانوادگی، مذهبی و اطلاعات شخصی خود را بازگو نکنید
 • در رزومه خود مختصر و کوتاه بنویسید. از گفتن نکات اضافی پرهیز کنید
 • تمام مطالبی که در رزومه شما ثبت می شود، باید سند و مدرک داشته باشد
 • برای رزومه خود محتوای طرح دار و رنگی انتخاب نکنید
 • ازتمام توانمندی های خود به طور صحیح و دقیق در رزومه صحبت کنید
 • وقتی رزومه شخصی خود را ارائه می دهید، در نگارش انگیزه نامه از آرزوها و اهداف و برنامه های شغلی خود صحبت نکنید. چون که رزومه شما نشان دهنده برنامه شماست. 

مبلغ فاند کارشناسی ارشد کانادا چقدر است؟

با توجه به دانشگاه، رشته، شرایط دانشجو و مقدار شهریه میزان فاند دریافتی می‌تواند متفاوت باشد. پس نمی‌توان برای همه یک مبلغ دقیق را گفت.

در صورتی که دانشجو بتواند فول فاند ارشد کانادا دریافت کند نیازی نیست مبلغی برای شهریه و … بپردازد. در غیر اینصورت باید به سایت هر دانشگاه مراجعه کرده و فاندهایی که دانشگاه پرداخت می‌کند را بررسی کنید.

نکته مهم این است دوره کارشناسی ارشد حدودا 2 ساله است. اگر شما موفق به اخذ فاند کارشناسی کانادا شوید ولی مدت تحصیل شما بیش از 2 سال طول بکشد باید برای هر ترم اضافه حدود 1000 دلار کانادا پرداخت کنید.

بهترین فاندهای دانشگاه های کانادا کدامند؟

در کشور کانادا، دولت و دانشگاه های این کشور کمک هزینه های تحصیلی فراوانی در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند. اما بعضی از این کمک هزینه ها شرایط خیلی بهتری دارند و بخش بزرگتری از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان در کشور کانادا در حین تحصیل را فراهم می کنند و شرایط بهتری برای زندگی دانشجویان تامین می کنند.  بورسیه های ‌کانادا به دو بخش دولتی و غیر دولتی تقسیم می شود.

یکی از بهترین بورسیه های دولتی کانادا، پسا دکترای بانتینگ است. این بورسیه دراختیار دانشجویان بین المللی قرار می گیرد و دولت به کسانی این فاند را می دهد که در رشته های علوم طبیعی، اجتماعی و یا تحقیقات بهداشت تحصیل کرده اند.  بورسیه تحصیلات تکمیلی وانیر هم یکی دیگر از بورسیه هایی است که در زمان دکتری می توانید آن را دریافت کنید و مخصوص دانشجویان بین المللی است.  یکی دیگر از بورسیه های خوب کانادا، بورسیه تحقیقات و پژوهش IDRC است. این بورسیه به کسانی داده می شود که از کشور های در حال توسعه به کانادا مهاجرت کنند و در دوره کارشناسی ارشد یا دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر کانادا نام نویسی کرده اند. 

در مورد بورسیه های غیر دولتی هم می توان گفت که سازمان های بسیار زیادی در کانادا هستند که بورسیه های مختلفی به دانشجویان ارائه می دهند. یکی از این بورسیه ها بورسیه امنیتی سرف شارک است. برای اخذ این فاند ابتدا باید یک مقاله علمی در اختیار نهاد قرار دهید تا بتوانید پول مورد نظر را دریافت کنید‌. افراد با هر ملیتی می توانند این فاند را دریافت کنند. 

بورسیه غیر دولتی دیگر، صندوق اکولوژیکی آنه والی است. این بورسیه فقط در استان های کبک و بریتیش کلمبیا در دسترس است. و در اختیار کسانی قرار می گیرد که مدرک دکتری در رابطه با شرایط حیوانات داشته باشند.  این ها تنها بخشی از بورسیه های دولتی و غیر دولتی است که کانادا ارائه می دهد و تعداد بسیار زیاد دیگری از این مدل بورسیه ها وجود دارد.

فول فاند چیست؟

همانطور که می دانید فاند تنها هزینه های دانشگاه و تحصیل دانشجو را تامین می کند. که این مبلغ در ابتدای سال تحصیلی به خود دانشجو داده می شود، یا به طور مستقیم شهریه را به  دانشگاه پرداخت می کنند.  اما در فول فاند علاوه بر هزینه های تحصیل، مبلغی اضافی به عنوان هزینه های زندگی به فرد پرداخت می شود.

مقالات بیشتر برای مطالعه:

شرایط اخذ بورسیه فول فاند کارشناسی ارشد کانادا چیست؟

کسانی که قصد دریافت فول فاند ارشد کانادا را دارند باید بتوانند مدرک زبان مناسب با نمره بالا حداقل در حد آیلتس ۶.۵ را ارائه دهند. دانشجویان برای اینکه بتوانند درخواست فول فاند بدهند نیاز به معدل بالا، رزومه مناسب، مقالات داخلی، مقالات ISI و انگیره نامه خواهند داشت. علاوه بر این ها داشتن جوایز تحصیلی یا اختراع به شما کمک خواهد کرد. دریافت فول فاند در مقطع ارشد برای دانشجویان امکان پذیر است. اما میزان فاند تحصیلی بستگی به نظر دانشگاه و اساتید نیز دارد. 

کلام آخر

دانشجویان بین المللی که علاقه به تحصیل در دیگر کشور هارا دارند، از طریق اخذ بورسیه تحصیلی کانادا و فول فاند می توانند بخشی از هزینه های تحصیلی و اقامتی خود را تامین کنند. 

اگر رزومه درخشانی دارید؛ مثلا معدل بالا داشته باشید، مقالات متعدد داشته باشید یا آیلتس بالا ارائه کنید. می توانید نسبت به دریافت فول فاند وتامین اکثر هزینه های خود مطمئن باشید.  از طرفی دیگر اگر انگیزه نامه خود را به طور حرفه ای نگارش کنید؛ می توانید بورسیه دانشگاه های کانادا را دریافت کنید.البته فول فاند و فاند به نظر دانشگاه و اساتید دانشگاه هم مرتبط است. بورسیه فول فاند کارشناسی ارشد

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
13 آذر 1400

معرفی رشته های هنری پردرآمد در کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل و ادامه زندگی است. دانشگاه‌های معتبر، سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالا، رفاه اقتصادی و… همگی دلیل بر آن شده تا بسیاری از دانشجویان و دانش‌آموزان ادامه تحصیل در کانادا  را انتخاب کنند. رشته هنر هم یکی از رشته‌های پرطرفداری است که هرسال متقاضی

بهنام فارسی
26 دی 1400

بهترین کشور برای تحصیل هوش مصنوعی + معرفی دانشگاه ها

آیا تا به حال عبارت هوش مصنوعی به گوشتان خورده است؟ در واقع هوش مصنوعی یکی از گرایش‌های رشته کامپیوتر است  و به هر هوشی که شبیه به هوش انسان باشد گفته می‌شود. به عبارتی دیگر هوش مصنوعی، استفاده از یک کامپیوتر برای شبیه سازی و تقلید از هوش انسان است. امروزه هوش مصنوعی جای

بهنام فارسی
11 مرداد 1401

معرفی فرم های ویزای تحصیلی کانادا + آموزش پر کردن آنها

در زمان اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا، یکی از مهم‌ترین اموری که باید در رابطه با تکمیل آن دقت داشت فرم های ویزای تحصیلی کانادا می‌باشد. در واقع تکمیل درست و به موقع فرم های ویزای تحصیلی کانادا می‌تواند روی شانس پذیرش دانشجو تاثیرگذار باشد. در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با فرم

بهنام فارسی
18 مهر 1400

بررسی شرایط تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا

به دلیل وجود دانشگاه‌های معتبر در کشور کانادا، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی تحصیل در این کشور را به ادامه تحصیل در سایر کشورهای جهان ترجیح می‌دهند. همواره ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کانادا به عنوان یکی از پرطرفدارترین دوره‌ها شناخته شده است. ازجمله دلایل آن هم می‌توان به امکان دریافت فاند تحصیلی کانادا

بهنام فارسی
27 شهریور 1400

شرایط کار دندانپزشکی در کانادا

رشته دندانپزشکی(Dentistry)یکی از شاخه‌های علم پزشکی است که به بررسی بهداشت دهان و دندان، سلامت بافت لثه، تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به این بخش می‌پردازد. البته این رشته تنها محدود به دندان نمی‌شود، افرادی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند اطلاعات و علم لازم در زمینه ناحیه گیجگاهی، سر، صورت، فک، سلامت

بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل داروسازی در کانادا : شرایط و هزینه ها

بسیاری از دانشجویان به دنبال آن هستند تا در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های خارج از کشور ادامه تحصیل دهند. کشور کانادا یکی از مقاصد تحصیلی برای دانشجویان است. دانشگاه‌های این کشور به دلیل سطح بالایی که در سیستم آموزشی دارند، توانسته‌اند در رنکینگ‌های جهانی رتبه‌های بالایی را کسب کنند. به همین دلیل تحصیل پزشکی در کانادا

12 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

همه چیز درباره تحصیل پرستاری در کانادا از اخذ پذیرش تا ادامه تحصیل

کشور کانادا یک کشور مهاجرپذیر است و هرساله تعداد بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جذب می‌کند. هزینه تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگری چون آمریکا، استرالیا و.. بسیار مقرون به صرفه‌تر است. شاید این موضوع دلیلی بر تعداد بالای دانشجویان دانشگاه‌های کشور کانادا باشد. بی شک یکی از رشته‌های پرتقاضا در

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

تحصیل در کانادا با سن بالا ممکن است؟

کسانی که خواهان تحصیل کردن در کانادا می باشند، می بایست این مسئله را مورد توجه قرار دهند که بعضی از کالج های این کشور در مقایسه با دانشگاه های دایر در کشور کانادا شرایط پذیرش تحصیلی کم درد سرتر و ساده تری داشته و در برابر سن شخص متقاضی حساسیت زیادی بروز نمی دهند

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

بهترین شهر های کانادا برای تحصیل کدامند؟

بیشتر افراد برای ادامه تحصیل در کانادا ، دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را انتخاب می‌کنند  که از مهم ترین دلایل آن، می توان از سطح بالای سیستم آموزشی و دانشگاه‌های این کشور در رنکینگ جهانی نام برد. کشور کانادا بیش از 80 دانشگاه و 240 کالج دارد و هر ساله حدود 150 هزار دانشجوی بین‌المللی

بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
17 مهر 1401

دانشگاه کنکوردیا کانادا Concordia University

کانادا سرزمین فرصت‌هاست. بسیاری از دانشجویان آرزوی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را در سر دارند. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته و پیشرفته کمتر می‌باشد. از طرفی مدارک این دانشگاه‌ها هم از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو رقابت بر سر پذیرش در دانشگاه‌های کشور

بهنام فارسی
14 اسفند 1400

بهترین دانشگاه های کانادا رشته مدیریت کدامند؟

همواره یکی از پولسازترین و بهترین رشته‌های تحصیلی در بهترین دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته مدیریت است. درآمد افراد شاغل در این حوزه در کشورهای پیشرفته در مقایسه با دیگر کشورها کمی بالاتر است. دانشگاه‌های کشور کانادا توانسته‌اند خود را به بالاترین نقطه در موفقیت و آموزش عالی رشته‌های مدیریتی برسانند. در ادامه این مطلب قصد

بهنام فارسی
30 آبان 1401

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا کدامند؟

کشور کانادا یکی از بزرگترین کشورهای مقصد(بعد از آمریکا و استرالیا) برای دانشجویان بین‌المللی است. جمعیت دانشجویان بین‌المللی در این کشور در مقایسه با دهه میلادی گذشته حدود سه برابر بیشتر شده است. کانادا توانست در سال 2019 نزدیک به 400 هزار ویزای دانشجویی صادر کند، این میزان برای کشور کانادا یک رکوردشکنی بزرگ محسوب

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

کالج زبان کانادا | بهترین کالج های زبان کانادا + هزینه

برای مهاجرت به هرکشوری راه و روش های مختلفی وجود دارد اما برخی از این راه‌ها بخاطر محاسن شان بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند و اصطلاحا راه های طلایی نامیده می‌شوند. یکی از این راه‌ها برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل در رشته‌ی زبان بوده که این حجم از استقبال بدلیل امکانات بالایی

بهنام فارسی
16 اردیبهشت 1401

تفاوت فاند و بورسیه چیست؟ معرفی انواع کمک هزینه تحصیلی

بیشتر دانشجویان به دنبال آن هستند تا بتوانند در دانشگاه‌های معتبر ادامه تحصیل دهند، به دنبال آن می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چگونه می‌توان از فاند تحصیلی یا بورسیه تحصیلی استفاده کرد؟ همانطور که می‌دانید هزینه تحصیل و زندگی در کشورهای دیگر با توجه به

بهنام فارسی
21 آبان 1400

هزینه تحصیل در کالج های کانادا : بررسی کامل

کانادا یکی از زیباترین و پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی است، این کشور به دلیل تعداد مهاجرین بالایی که دارد از تنوع فرهنگی و ملیتی بسیار بالایی برخوردار است. سالانه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. البته دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های مناسب علاوه

بهنام فارسی
27 شهریور 1400

با انواع مدرسه در کانادا آشنا شوید

کیفیت بالا سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، امکانات آموزشی جدید و مدرن و… همگی از عواملی هستند که باعث شده دانش‌آموزان بسیاری در سراسر جهان خواهان ادامه تحصیل در مدارس این کشور باشند. بسیاری از دانش‌آموزان تمایل دارند که در مدارس این کشور تحصیل کنند، اما با انواع مدرسه در کانادا آشنایی لازم و کافی ندارند.

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
انواع فاند های تحصیلی در کشور کانادا کدامند؟

scholarships, bursaries, grants

شرط سن برای اخذ فاند و فول فاند کارشناسی ارشد کانادا چگونه است؟

افراد بالای ۲۵ سال که ۲ سال یا بیشتر از زمان اخذ آخرین مدرک تحصیلی آنها گذشته است. شانس کمتری برای پذیرش دارند و باید دلیل قانع کننده ای برای پذیرش بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند.

مهاجرت از طریق بورسیه تحصیلی چگونه است؟

اگر بعد از اتمام تحصیل خود در کانادا، در همین کشور شروع به کار کنید و وارد بازار کار شوید، می توانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را بگیرید.

داشتن مقاله برای اخذ فاند تحصیلی واجب است؟

یکی از مدارک مورد نیاز شما برای گرفتن فاند تحصیلی، مقاله است. اما الزامی بودن یا نبودن آن بسته به دانشگاه مورد نظر شما متفاوت است.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

دیدگاه آریان‌پور:

میگن سال آخر تحصیلی بهترین زمان برای گرفتن فاند هست. این موضوع درسته؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه نورا زارع:

بورسیه رو فقط افرادی که روزمه خیلی خوبی دارن میتونن بگیرن؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه SADRA:

تلاش برای گرفتن بورسیه‌هایی که مبلغشون زیاد نیست فایده‌ای داره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه نیلان پیوندی:

این درسته که بورسیه فقط به افرادی که رزومه خوب و توان مالی پایین دارن اعطا میشه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه تیام توسلی:

رقابت سر گرفتن بورسیه هم بالاست و همین مورد گرفتن بورسیه رو تقریبا غیرممکن میکنه

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه رامبد تبریزی:

چطوری شانس گرفتن بورسیه تحصیلی کانادا رو افزایش بدم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه ساسان ابطحی:

به صورت کلی هزینه یه دانشجو در کانادا چقدر میشه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه شهاب سرمد:

شرایط برای گرفتن فاند پزشکی چطوره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه صمد حجتی:

کدوم دانشگاه ها بیشتر فاند ارائه میدن؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه کیارش باطنی:

راحت ترین بورسیه تحصیلی در کانادا کدام است؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه صدیقی:

کدام دانشگاه در کانادا برای دانشجویان بین المللی فول فاند می دهد؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه یزدان:

چه معدلی برای بورسیه تحصیلی کانادا لازم است؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه آرزو دانایی‌فر:

به جز کانادا کدوم کشور برای فول فاند گرفتن بهتره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه ارنواز:

کدام دانشگاه در کانادا معدل پایین را قبول می کند؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه اهورا پازوکی:

آیا می توانم بدون آیلتس در کانادا بورس تحصیلی بگیرم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه برديا:

آیا می توانم بدون پرداخت شهریه ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه بهارک رسولی:

سلام من رشته ام کامپیوتره میخوام برای ارشد برم کانادا میتونم بورسیه بگیرم؟ شرایطش چیه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه عاشوری:

چطور میشه از طریق بورسیه به کانادا مهاجرت کرد؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه پرديس شیخ‌الاسلامی:

چه زمانی باید درخواست بورسیه کنیم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه باغچه‌بان:

چگونه برای بورسیه 100% در کانادا اقدام کنم؟

پاسخ به این دیدگاه
ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.