مشاوره تحصیلی در کانادا از صفر تا صد

هنگام شروع هر سفر مهم‌ترین مسئله یافتن بهترین مسیر است؛ به‌ویژه اگر سفرتان به قصد ساختن آینده‌ای درخشان باشد. تحصیل در کانادا تصمیم ارزشمند و سرنوشت‌سازی است. چه کسی بهتر از مشاوری باتجربه، کارآزموده و آشنا با قوانین مهاجرتی می‌تواند شما را در مسیر درست هدایت کند؟! اما پیش از مشاوره تحصیلی در کانادا نکاتی هست که باید از آن آگاه باشید؛ تا سریع‌تر به هدفتان برسید.

بیشتر بخوانید:
کالج nyit کانادا
دانشگاه های مونترال کانادا
دانشگاه کنکوردیا کانادا
کالج سنتنیال کانادا
دانشگاه یورک ویل کانادا

اهمیت مشاوره برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا مقصد محبوب بسیاری از دانشجویان بین المللی است. عموما دلیل این محبوبیت مقرون‌به‌صرفه بودن و روند ساده مهاجرت به این کشور در نظر گرفته می‌شود. با این حال، به دلیل حجم بالای متقاضیان ویزای تحصیلی احتمال ریجکتی یا رد ویزا کانادا زیاد است.

همان‌طور که می‌دانید برای مهاجرت تحصیلی تنها گردآوری مدارک و پرکردن فرم‌های درخواست ویزا کافی نیست. دلایل متفاوتی، از جمله نقص در مدارک، می‌تواند سبب ریجکتی ویزا شود. بنابراین باید اطلاعات دقیقی به‌دست آورید و مدارک، فرم‌ها و نامه‌های‌تان پیش از ارسال به اداره مهاجرت کانادا توسط مشاور معتبر ارزیابی شود.

مشاور و کارشناس قابل اعتماد با آگاهی از جدیدترین قوانین و سیاست‌های مهاجرتی و باتوجه به شرایط خاص پرونده مهاجرتی‌تان بهترین، ارزان‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر را پیشنهاد می‌کند. به‌علاوه با توجه به جزئیات قانونی شانس پذیرش دانشگاه و اخذ ویزا و بورسیه را افزایش می‌دهد. همچنین کمک می‌کند تا شهروندی و اقامت دائم کانادا را بگیرید و نهایتا در باارزش‌ترین دارایی‌تان، یعنی وقت، صرفه‌جویی کنید.

چه مواردی شامل مشاوره تحصیلی در کانادا میشود؟

گرفتن پذیرش و اپلای برای بهترین دانشگاه گرچه هیجان‌انگیز است؛ اما دشواری‌هایی هم دارد. جزئیات زیادی هست که غفلت از آن‌ها ممکن است چند ماه تا چند سال بین شما و اهداف‌تان فاصله بیاندازد. احتمالا می‌پرسید چه نکاتی؟ یا مشاور در چه مواردی می‌تواند به ما کمک کند؟

مشاوره تحصیلی در کانادا

انتخاب رشته و دانشگاه

یکی از اقدامات مهم برای مهاجرت تحصیلی انتخاب رشته و دانشگاه با توجه به سوابق تحصیلی، رزومه و اهداف آینده است. اگر رشته خاصی مد نظر دارید مشاور می‌تواند رزومه شما را متناسب با این هدف تنظیم و اصلاح کند.

اهمیت این نکته اینجا است که در مواردی افسر ویزا درباره دلیل انتخاب رشته از متقاضی ویزای دانشجویی سوالاتی می‌پرسد. چنانچه برنامه انتخابی شما با سوابق تحصیلی و شغلی‌تان هماهنگ باشد لازم است مدارکی را به رزومه و نامه درخواست ویزا کانادا ضمیمه کنید.

نوشتن انگیزه نامه

هنگامی که برنامه تحصیلی مدنظرتان در کانادا با پیشینه تحصیلی و حوزه فعالیت‌های شما همخوانی نداشته باشد، ممکن است احتمال رد درخواست ویزا افزایش یابد. در این حالت باید همراه با مدارکتان نامه‌ای، در قالب مشخص، تحویل دهید.

دلایل انتخاب مراکز آموزشی کانادا را در انگیزه‌نامه شرح دهید. توضیح دهید تحصیل در این رشته، آن هم در یکی از کالج یا دانشگاه‌های کانادایی، چطور شما را در رسیدن به اهداف، دغدغه‌ها و اجرای ایده‌‌های‌تان یاری می‌کند. یک مشاور باتجربه می‌تواند در نوشتن انگیزه نامه برای ویزای دانشجویی کانادا از شما حمایت می‌کند؛ تا متن موثرتری تحویل دهید.

رزومه نویسی

بررسی عملکرد تحصیلی متقاضی در سال‌های گذشته و مقاطع تحصیلی قبلی یکی از موارد موثر بر احتمال تایید ویزا است. معمولا دانشجویان بین المللی با نمرات علمی خوب و تسلط بر مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی شانس بالاتری برای پذیرش در دانشگاه‌های کانادا دارند. نمرات ضعیف و نداشتن فعالیت‌های پژوهشی-تحقیقاتی می‌تواند منجر به تردید درباره توانایی فرد برای گذراندن موفق دوره‌های تحصیل در کانادا شود.

در نتیجه نوشتن رزومه حرفه‌ای برای برجسته‌کردن نقاط قوت و نشان‌دادن توانایی‌ها و استعدادهای شما اهمیت به‌سزایی دارد. توصیه جدی می‌شود که رزومه خود را زیر نظر کارشناسی باتجربه و آشنا با نکات رزومه‌نویسی برای ویزای کانادا تنظیم کنید.

کمک به تکمیل مدارک

تمام دانشجویان بین الملل باید مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا را به فرم درخواست ویزا ضمیمه کنند. همچنین شرایطی هست که نیاز به مدارک پشتیبانی برای تکمیل پرونده و به‌حداقل رساندن احتمال ریجکتی باشد. حضور مشاوره تحصیلی در کانادا که با قوانین، اولویت‌ها و سیاست‌های روز این کشور آشنا است نقش موثری در سرعت پیشرفت روند کار و بالارفتن شانس اخذ ویزا دارد.

اپلای تحصیلی و اخذ پذیرش

برای اپلای کانادا و درخواست ویزا نیاز به نامه پذیرش یا Letter of Acceptance (LOA) یکی از مراکز آموزشی منتخب (DLI) این کشور دارید. هرگونه مشکل در این نامه ممکن است منجر به رد درخواست شما شود. اگر به‌عنوان متقاضی نتوانید حداقل شرایط ورود به موسسه خاصی را برآورده کنید احتمالا افسر با درخواست ویزای شما موافقت نکند.

بنابراین باید مطمئن شوید موسسه‌ای که از آن نامه پذیرش گرفته‌اید جز موسسات آموزشی DLI کانادا هست. همچنین کپی نامه را به سایر مدارک درخواست ویزا ضمیمه کنید.

مشاوره تحصیلی کانادا

کمک به اخذ فاند و بورسیه

هزینه تحصیل در کانادا علاوه بر شهریه شامل اجاره اقامتگاه یا خوابگاه، هزینه کتاب و لوازم مورد نیاز، خورد و خوراک، رفت‌وآمد و سایر هزینه‌های ضروری است. بدیهی است تامین همه موارد از دارایی شخصی برای بسیاری از مردم دنیا دشوار باشد. از این رو دولت کانادا تعدادی برنامه کمک‌هزینه تحصیلی در نظر گرفته که دانشجویان مستعد و سخت‌کوشی از سراسر جهان شانس بهره‌مندی از آن را دارند.

تعدادی از دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا هم برنامه‌های بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده‌اند. بیشتر این موسسات در انتاریو و بریتیش کلمبیا فعالیت دارند.

علاوه بر این دانشجویان بین المللی کانادا، بدون نیاز به ویزای کار، می‌توانند به‌صورت پاره‌وقت در دانشگاه یا خارج از محوطه دانشگاهی، مشغول به کار شوند. با این روش بخشی از هزینه‌های زندگی دانشجویی در کانادا تامین می‌شود.

همان‌طور که گفتیم رقابت برای رسیدن به دانشگاه‌های کانادا زیاد است. بنابراین چنانچه تصمیم دارید برای دریافت فاند و بورسیه کانادا اقدام کنید از تجربیات و دانش مشاور مهاجرت به کانادا کمک بگیرید.

کمک به اخذ ویزای تحصیلی با کمترین احتمال ریجکتی و …

در بخش‌های قبلی درباره نکات مهم پذیرش و اپلای تحصیلی کانادا توضیح دادیم. علاوه بر این موارد دلایل خاص‌ دیگری هم هست که می‌تواند احتمال ریجکتی ویزا را بالا ببرد. سوپیشینه یا محکوم‌شدن به جرمی در گذشته، نداشتن گواهی پزشکی؛ به دلیل ابتلا به بیماری مسری تهدیدکننده سلامت و ایمنی یا سابقه خدمت در بخش نظامی و… برخی از این موارد هستند.

بنابراین ممکن است فرایند دریافت ویزا و انجام سایر امور مربوط به مهاجرت با مشکلاتی مواجه ‌شود. فرقی ندارد چند بار به این کشور سفر کرده‌اید، تحقیقات شما چه‌اطلاعاتی در اختیارتان قرار داده یا رزومه‌تان چه‌قدر پربار است؛ همیشه جزئیاتی هست که می‌تواند خسارتی به بار آورد. مشاوره تحصیلی با بررسی ریزترین نکته‌ها و تشخیص جزئی‌ترین کاستی‌های پرونده شما احتمال ریجکتی را به کمترین حد می‌رساند.

حالا نوبت این رسیده که به یک سوال مهم پاسخ دهیم. چطور برای بهترین دانشگاه‌های کانادا اپلای کنم؟!

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا از کجا شروع کنم؟

مواردی هست که افسر اداره مهاجرت به آن‌ها اهمیت بیشتری می‌دهد. بیایید چک‌لیست مختصر افزایش شانس اخذ ویزای کانادا را با هم بررسی کنیم:

  • هنگام درخواست ویزا تمام مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی، مانند گواهی آزمون زبان آیلتس/ تافل و گواهی پایان‌دوره تحصیلی قبلی و… را گردآوری کنید. برای این منظور بررسی وبسایت رسمی دولت کانادا را فراموش نکنید.
  • فرم درخواست ویزا را بادقت بخوانید و تکمیل کنید. پیش از ارسال، مطمئن شوید هیچ کادری را خالی نگذاشته‌اید.
  • متقاضی ویزای دانشجویی کانادا باید به تمام سوالات سایت اداره مهاجرتی کانادا پاسخ دقیق و درست بدهد.
  • انگیزه‌نامه از مهم‌ترین مدارک ویزای تحصیلی است؛ باید همراه با درخواست‌تان ارسال شود. فراموش نکنید به تمام دستاوردهای تحصیلی، انگیزه‌ها و هدف‌تان از تحصیل در کانادا اشاره کنید. با این کار تصمیم‌گیری را برای افسر ویزا آسان‌تر می‌کنید و شانس‌تان را برای رسیدن به هدف بالاتر می‌برید.
  • کپی نامه پذیرش موسسه آموزشی معتبر کانادایی را همراه با مدارک‌تان روی سایت بارگزاری کنید.
  • گواهی تمکن مالی و مدارکی مبنی بر اثبات توانایی در تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا برای یک سال اول ضروری است. در صورت شاغل‌بودن فیش حقوقی یا صورت‌حساب‌های بانکی را هم همراه با فرم درخواست ارسال کنید.
  • درباره تمام سوابق سفر و احیانا دلایل رد درخواست‌های قبلی‌تان برای ویزا، توضیحات شفاف و کاملی بنویسید.

مشاوره تحصیلی رایگان به کمک هوش مصنوعی کن اپلای

این روزها تکنولوژی بیشتر از گذشته به کمک ما آدم‌ها آمده است. همین امر احتمال خطا و اتلاف وقت را تا حد زیادی کمتر کرده. پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی کن اپلای هم یکی از ابزارهای آنلاین تخصصی است که می‌تواند مناسب‌ترین رشته تحصیلی را به شما پیشنهاد دهد.

مشاوره تحصیلی رایگان به کمک هوش مصنوعی

همچنین شما می‌توانید سوالات خود را درباره انواع روش‌های مهاجرت به کانادا و جزئیات مورد ابهام به‌صورت آنلاین از مشاوران کن اپلای بپرسید. یک مشاور باتجربه مدارکی را که آپلود کرده‌اید بررسی می‌کند و باتوجه به اهداف‌تان بازخورد مناسبی ارائه می‌دهد. حالا می‌توانید با خیال راحت بقیه مراحل پذیرش از برترین دانشگاه‌های کانادا را به پلتفرم کن اپلای بسپارید.

از کجا باید شروع کنید؟! فرم درخواست مشاوره رایگان وبسایت کن اپلای را تکمیل کنید، تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

شما در یک قدمی رویاهای‌تان هستید

ایده‌ای که امروز در ذهن شما پرورش یافته می‌تواند به‌زودی در واقعیت اجرا شود. اجازه دهید تیمی متخصص با تجربیات موفق جزئیات مسیر را برایتان شرح دهد. هنگام مشاوره تحصیلی در کانادا شرایط و چشم‌انداز آینده شما ارزیابی می‌شود. مشاور با بررسی جزئیات اسناد و مدارک قانونی مورد نیاز کمک می‌کند فرایند قانونی پذیرش از دانشگاه، مراحل درخواست ویزا و گرفتن بورس تحصیلی را سریع‌تر و باآرامش بیشتری سپری کنید. حتی می‌توانید درباره نگرانی‌های‌تان از آینده زندگی در کانادا، تبدیل ویزای دانشجویی به شهروندی و اقامت دائم با او مشورت کنید.

با گام‌های مطمئن جلو بروید

اگر اولین باری است که می‌خواهید برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید توصیه می‌کنیم از بهترین مشاور مهاجرتی کانادا کمک بگیرید. مشاور حرفه‌ای نقش موثری در انتخاب رشته و دانشگاه بهتر و استفاده از فرصت کمک‌هزینه تحصیلی دولت و دانشگاه‌های کانادا فراهم می‌کند. همچنین کمک می‌کند پروفایل و رزومه قوی‌تری بسازید و با ویرایش انگیزه‌نامه شانس دریافت ویزا را بالا ببرید.

اما اگر پیش از این با رد درخواست ویزا مواجه شده‌اید، جای نگرانی نیست. مشاور تحصیل در کانادا راه‌های رفع ریجکتی را به شما نشان می‌‌دهد. همچنین تا رسیدن به رشته و دانشگاه دلخواه‌تان از شما پشتیبانی و حمایت می‌کند.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
7 دی 1401

بهترین دانشگاه های مونترال کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، آرزوی بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. این کشور با سیستم آموزشی سطح بالا و با کیفیتی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را در سراسر جهان به خود جلب کند. البته وجود دانشگاه‌های معتبر هم در این امر بی تاثیر نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا در

12 دقیقه
بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا

اگر بدنبال تحصیل در رشته روانشناسی در کانادا هستید، بی شک جایتان اینجاست! کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته روانشناسی است. سطح کیفیت خدمات زندگی، آموزشی و فرهنگی، آن را به یکی از محبوبترین مکان تحصیلی تبدیل کرده است. به دلیل اینکه دولت کانادا بر آگاهی و سلامت روان  شهروندان

12 دقیقه
بهنام فارسی
9 آبان 1400

معرفی بهترین مدارس آنلاین کانادا

اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارید، بی شک کشور کانادا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سیستم آموزشی این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف پیشرفت بسیاری داشته است، از این رو بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در سراسر جهان خواهان اپلای کانادا و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بهنام فارسی
9 آبان 1400

همه چیز درباره تحصیل پرستاری در کانادا از اخذ پذیرش تا ادامه تحصیل

کشور کانادا یک کشور مهاجرپذیر است و هرساله تعداد بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جذب می‌کند. هزینه تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگری چون آمریکا، استرالیا و.. بسیار مقرون به صرفه‌تر است. شاید این موضوع دلیلی بر تعداد بالای دانشجویان دانشگاه‌های کشور کانادا باشد. بی شک یکی از رشته‌های پرتقاضا در

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

انواع ویزای کانادا : شرایط ، مدارک لازم و هزینه ها

یکی از کشورهای پهناور و مهاجرپذیر آمریکای شمالی، کشور کاناداست. این کشور به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالایی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جلب کند. در حال حاضر بسیاری از دانشجویان بین‌المللی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را دارند. برای ادامه تحصیل

10 دقیقه
بهنام فارسی
2 تیر 1400

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان

بیش از 7000 موسسه آموزشی، آژانس‌های دولتی و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان نمرات آیلتس را برای تشخیص تسلط فرد به زبان انگلیسی معتبر می‌دانند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید در آزمون‌های زبان مثل آیلتس و تافل شرکت کنید. این آزمون‌ها سطح زبان متقاضی را مشخص می‌کند. متاسفانه همه متقاضیان، حتی کسانی که کاملا

بهنام فارسی
30 آبان 1400

مدارس برتر کانادا برای مهاجرت تحصیلی کدامند؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی است. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های برتر جهان در این کشور قرار دارند. علاوه براین، هزینه زندگی و تحصیل در کانادا معقول است. از طرفی تحصیل در کشوری با دانشجویان از کشورهای مختلف فارغ از ملیت، رنگ و نژاد در فضایی دوستانه باعث

بهنام فارسی
21 آبان 1400

رشته حقوق در کانادا : شرایط ، هزینه و آینده شغلی

کانادا کشوری است که همه ساله تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. برخورداری از بهترین سیستم آموزشی، بهترین دانشگاه‌ها و اساتید، اقتصاد با ثبات و پایدار و… ازجمله مواردی است که باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور انتخاب بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. کشور کانادا در

10 دقیقه
بهنام فارسی
2 بهمن 1400

اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا از صفر تا صد

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که هرساله علاوه بر توریست و گردشگر، دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کند. سطح بالای سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، آرامش و… همه باعث شده‌اند تا افراد بسیاری خواهان زندگی و ادامه تحصیل در کانادا باشند. دانشگاه‌های این کشور از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

بازار کار مهندسی کامپیوتر در کانادا چگونه است؟

رشته مهندسی کامپیوتر که با نام Computer Engineering هم شناخته می‌شود، یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی در کشور کاناداست. بسیاری از اساتید این رشته را ترکیبی از رشته‌ی برق، الکترونیک و علوم کامپیوتر می‌دانند. در واقع این رشته تحصیلی برخلاف دیگر رشته‌های کامپیوتر چون مهندسی نرم افزار، دارای پیش زمینه‌ای در مهندسی الکترونیک و مهندسی

بهنام فارسی
20 مرداد 1400

دانشگاه های کانادا : لیست بهترین دانشگاه های 2023

سیستم آموزشی سطح بالا، شرایط زندگی و اقتصادی مناسب ازجمله معیارهایی است که دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان، به تحصیل در کشور کانادا تشویق می‌کند. تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا همواره آرزوی بسیاری از دانشجویان است. بیش از 90 درصد کسانی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند اکنون در بهترین سمت‌ها مشغول به

13 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند چه شرایطی دارد؟

یکی از مرفه‌ترین کشورهایی که ادامه تحصیل در آن آرزوی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان است، کشور کاناداست. این کشور سیستم آموزشی با کیفیتی دارد و توانسته با دانشگاه‌ها و مدارس معتبر خود در سراسر جهان، سالانه تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به سمت خود جذب کند. امروزه بسیاری از خانواده‌ها

بهنام فارسی
17 دی 1401

لیست دانشگاه های کانادا بر اساس استان و رنکینگ برای اپلای

شاید مدت ها است که فکر شما درگیر ادامه تحصیل در یک کشور دیگر است. امروز ما قصد داریم یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل را به شما معرفی کنیم. دانشگاه های خوب، تحصیلات عالی، موقعیت شغلی مناسب، سطح فرهنگ بالا و … همه از عواملی است که بسیاری از افراد را در سراسر

14 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

هزینه تحصیل در کالج های کانادا : بررسی کامل

کانادا یکی از زیباترین و پهناورترین کشورهای آمریکای شمالی است، این کشور به دلیل تعداد مهاجرین بالایی که دارد از تنوع فرهنگی و ملیتی بسیار بالایی برخوردار است. سالانه بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف، دانشگاه‌ها و کالج‌های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. البته دولت کانادا توانسته با ایجاد زیرساخت‌های مناسب علاوه

بهنام فارسی
6 مرداد 1400

قوانین کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای دانشجویان بین‌المللی در کشور کانادا مطرح می‌شود کار دانشجویی است. تحصیل در یک کشور خارجی علاوه بر هزینه تحصیلات می‌تواند هزینه‌های دیگری را هم در برداشته باشد. بیشتر دانشجویان برای آشنایی با محیط زندگی، آداب و رسوم مردم کانادا و کسب درآمد تصمیم می‌گیرند که در حین تحصیل به

بهنام فارسی
21 مرداد 1400

هزینه تحصیل در کانادا چقدر است؟

زندگی در یک کشور دیگر با شرایط اقتصادی و فرهنگی جدید در ابتدا برای هر فردی کمی سخت است. کشور کانادا هم جزو یکی از بهترین مقاصد دانشجویان برای ادامه تحصیل است. این کشور به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی که دارد، هرساله عده بسیاری از دانشجویان از کشورهای مختلف جهان را جذب خود می‌کند.

11 دقیقه
بهنام فارسی
8 شهریور 1400

تحصیل دندانپزشکی در کانادا : شرایط و هزینه ها

یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های پزشکی، دندانپزشکی است. هرساله دانشگاه‌های کانادا علاوه بر دانشجویان بومی، دانشجویان بین‌المللی بسیاری را از سراسر جهان برای تحصیل دندانپزشکی در کانادا پذیرش می‌کند. اساس، معیار و تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته با سایر رشته‌های تحصیلی تفاوت بسیاری دارد. اگر قصد تحصیل دندانپزشکی در کانادا را دارید با ما

سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
اهمیت مشاوره تحصیلی کانادا برای متقاضیان اپلای دانشگاه‌های کانادا چیست؟

مشاور قابل اعتماد با آگاهی از جدیدترین قوانین و سیاست‌های مهاجرتی و باتوجه به شرایط خاص پرونده مهاجرتی‌تان بهترین، ارزان‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر را پیشنهاد می‌کند. به‌علاوه با ارزیابی جزئیات قانونی شانس پذیرش دانشگاه و اخذ ویزا و بورسیه را افزایش می‌دهد.

مشاوره تحصیلی در کانادا شامل چه مواردی می‌شود؟

انتخاب رشته و دانشگاه، نوشتن رزومه و انگیزه‌‌نامه، کمک به تکمیل مدارک، سپری کردن مراحل پذیرش و اخذ بورس و کمک‌هزینه تحصیلی از مهم‌ترین اقدامات برای مهاجرت تحصیلی کانادا است. مشاور در تمام طول را همراه و حامی شما است.

چرا برای درخواست ویزای کانادا نیاز به نوشتن انگیزه نامه هست؟

برای دریافت ویزای دانشجویی باید هدف و انگیزه خود از تحصیل در کانادا را برای مسئول اداره مهاجرت این کشور شرح دهید. همچنین توضیح دهید تحصیل در این رشته، آن هم در یکی از کالج یا دانشگاه‌های کانادایی، چطور شما را در رسیدن به اهداف، دغدغه‌ها و اجرای ایده‌‌های‌تان یاری می‌کند.

مشاور تحصیلی کانادا چطور احتمال ریجکتی ویزا را کاهش می‌دهد؟

تفاوتی ندارد تحقیقات شما چه‌اطلاعاتی درباره مهاجرت تحصیلی در اختیارتان قرار داده یا رزومه‌تان چه‌قدر پربار است؛ همیشه جزئیاتی هست که می‌تواند خسارتی به بار آورد. مشاور تحصیلی با بررسی نکته‌ها و تشخیص جزئی‌ترین کاستی‌های پرونده شما احتمال ریجکتی را به کمترین حد می‌رساند.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.