بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در سال 2022

اگر شما هم قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین رشته های تحصیلی در کانادا کدام رشته‌ها هستند؟
دانشگاه‌های کشور کانادا از رتبه علمی بسیار بالایی برخودار هستند، از این رو می‌توانند بهترین‌ رشته‌های تحصیلی را ارائه دهند. این کشور توانست در سال 2019 رتبه سوم را در جهان از نظر تعداد پذیرش مهاجرین، به خود اختصاص دهد. در این مقاله قصد داریم تا بهترین رشته های تحصیلی در کانادا را به شما معرفی کنیم. پس اگر شما هم قصد مهاجرت و اخذ ویزای تحصیلی دانشگاه‌های کشور کانادا را دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

مهندسی

کشور کانادا توانسته در شهرهایی چون انتاریو و کبک بهترین شرایط کاری را برای مهندسین ایجاد کند. به طوری که بسیاری از دانشجویان بعد از فارغ‌التحصیلی از این رشته ترجیح می‌دهند در کانادا بمانند و مشغول به کار شوند. حداکثر حقوق و درآمد افراد در این حوزه حدود 100 هزار دلار در سال خواهد بود که البته این میزان حقوق با توجه به شرایط می‌تواند کمی تغییر کند. رشته مهندسی هم شامل گرایش‌های مختلفی است که در ادامه به چند مورد مهم و پرطرفدار آن اشاره خواهیم کرد:

مهندسی برق

یکی از شاخه‌های نوین و چدید در رشته مهندسی است که تاریخچه پیدایش این رشته به اواخر قرن 19 میلادی بازمی‌گردد. مهندسین برق می‌توانند به روی بخش‌های مختلفی چون نیروگاه‌های تولید انرژی، ژنراتورها، سیستم‌های تولید انرژی، سیستم‌های برقی و… کار کنند.

مهندسی عمران

یکی از زیرشاخه‌های کاملا حرفه‌ای رشته مهندسی، مهندسی عمران است. مهندس عمران با کمک دانش و علم خود به طراحی جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها و… کمک بسیاری می‌کند. یکی از پرمتقاضی‌ترین گرایشات رشته مهندسی است که مهندسی منایع آب و مهندسی محیط زیست را هم شامل می‌شود.

علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر یکی از بهترین رشته های تحصیلی در کانادا که بعد از فارغ‌التحصیلی، به دلیل نیازی که دولت کانادا به این رشته دارد به راحتی می‌توانید مشغول به کار شوید. در حال حاضر مدیریت پروژه IT و مهندسی نرم افزار در لیست بهترین رشته‌های تحصیلی و مشاغل کشور کانادا قرار دارند. دانشجویان می‌توانند در گرایش‌های کارشناسی علوم کامپیوتری، کارشناسی علوم داده‌ها، کارشناسی علوم آمار و… در این کشور مشغول به کار شوند. بعد از فراغ‌التحصیلی از این رشته می‌توانند در بخش‌های مدیر پروژه، توسعه دهنده وب، مهندسی نرم افزار، تحلیلگر برنامه، توسعه دهنده جاوا و…. مشغول به کار شوند.
میانگین حقوق افراد شاغل در این حوزه حدود 60 تا 130 هزار دلار در ماه متغیر است. این میزان درآمد در هر شهری با توجه به دانشگاه و شهر محل سکونت می‌تواند متفاوت باشد.

سلامت و بهداشت

یکی از بهترین رشته‌ها برای دانشجویان بین‌المللی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، رشته سلامت و حوزه پزشکی است. در واقع دانشجویان فارغ‌التحصیل در این رشته می‌توانند آینده شغلی درخشانی داشته باشند. حوزه پزشکی قابلیت رشد بسیار بالایی در این کشور دارد، از این رو دانشجویان برای ورود به رشته‌های پزشکی باید در یک رقابت بزرگ شرکت کنند. اما از بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در حوزه پزشکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرستاری

این رشته به عنوان یکی از بهترین رشته‌های حوزه پزشکی معرفی شده است. شاخه پرستاری بعد از فارغ‌التحصیلی به چند دسته مختلف تقسیم می‌شود. کمک پرستار رسمی، پرستار رسمی، کمک پرستار بهداشت و روان، کمک پرستار مجاز، پزشک پرستار و پرستار بهداشت و روان از بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در پرستاری هستند. پرستاران برای ادامه تحصیل در این رشته باید دروسی چون تئوری پرستاری، آناتومی انسان، روانشناسی و… را با موفقیت پشت سر بگذارند. هزینه ادامه تحصیل در این رشته با توجه به نوع دانشگاه و با توجه به شهر مورد نظر می‌تواند متغیر باشد.  

دندانپزشکی

یکی دیگر از بهترین رشته های تحصیلی در کانادا در حوزه پزشکی، دندانپزشکی نام دارد. این کشور می‌تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای فارغ‌التحصیلان این رشته فراهم کند. از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند تا در این رشته مشغول به کار شوند. ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های کشور کانادا حدود 6 سال خواهد بود، در طول دوره دانشجو می‌تواند با دریافت مجوزهای لازمه، به عنوان دندان‌پزشک شناخته شود. دانشجویان در این رشته چهار سال دروس تئوری و دو سال دروس عملی را می‌آموزند. برای ورود به این رشته هم دانشجویان باید همانند رشته پزشکی دو آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

داروسازی

در رشته داروسازی دانشجویان با توجه به علم و دانشی که در دانشگاه می‌آموزند، داروهای درمانی مختلفی را تولید می‌کنند. رشته داروسازی در کانادا یکی از گران‌ترین و پردرآمدترین رشته‌های کاناداست. درآمد بالا، اعتبار مدرک دانشگاهی، مناسب بودن نرخ شهریه، اهمیت به دانشجویان و… همه از عواملی هستند که دانشجویان را ترغیب به ادامه تحصیل در این رشته کرده است. برای ادامه تحصیل در این رشته باید همانند دیگر رشته‌های تحصیلی از شرایط و مزایای خاصی برخوردار باشید. یکی از شرایط مهم ادامه تحصیل در رشته داروسازی آن است که دانشجو باید حداقل دو سال در رشته پیش‌نیاز داروسازی ادامه تحصیل دهد.  در حال حاضر هم دانشگاه‌هایی چون تورنتو، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، لاوال، مانیتوبا و… این رشته را به دانشجویان ارائه کرده‌اند.

مقالات بیشتر برای مطالعه:

امور مالی

این رشته به عنوان یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی در کشور کانادا معرفی شده است، این رشته پایه و بنیان اقتصاد در کشور کاناداست. دانشجویان با کسب مدرک دانشگاهی در این رشته می‌توانند در بخش‌های مختلفی که مربوط به رشته اقتصاد در کشور است مشغول به کار شوند. دانشجویان بعد از فارغ‌التحصیلی می‌توانند در بخش‌های بانکداری، حسابداری، امور بیمه، مدیریت سرمایه، مدیریت دارایی و تجارت مشغول به کار شوند.
در حال حاضر ادامه تحصیل در رشته‌های معتبر امور مالی به شرح زیر خواهد بود:  

  • کارشناسی ارشد حسابداری: این رشته به صورت یک دوره یک ساله به دانشجویان دانشگاه یورک ارائه شده است. شهریه تحصیل در این دانشگاه برای یک سال 35 هزار دلار خواهد بود.
  • کارشناسی ارشد مدیریت ریسک مالی: طول دوره این رشته یک سال است و در دانشگاه تورنتو به دانشجویان ارائه شده است. شهریه تحصیل در این یکسال حدود 62 هزار دلار می‌باشد.
  • دوره MBA: این رشته به صورت تمام وقت در دانشگاه آلبرتا کانادا ارائه شده است. طول دوره این رشته حدود دو سال خواهد بود.
  • رشته مالی COM: این رشته به صورت یک دوره چهار ساله در دانشگاه کارلتون به دانشجویان ارائه شده است. هزینه تحصیل در این دانشگاه سالانه 31 هزار دلار کاناداست.
  • رشته B.A: این رشته تنها در دانشگاه ترنت ارائه شده و دانشجویان می‌توانند با شهریه 21 هزار دلار به ازای هر سال در این رشته تحصیل کنند.

حقوق

رشته حقوق در کانادا آینده بسیار روشنی دارد. شما می‌توانید با داشتن مدرک وکالت و با کسب موفقیت در آزمون وکالت به منبع درآمد بالا و موقعیت شغلی مناسبی دست پیدا کنید. رشته حقوق تنها محدود به دفاع در دادگاه نخواهد بود و دانشجو می‌تواند در بخش‌های مختلفی چون حقوق کیفری، حقوق قضایی و…. مشغول به کار شود.

روانشناسی

یک روانشناس بعد از فارغ‌التحصیلی ابتدا به عنوان یک استاد یا محقق در دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی مشغول به کار خواهد شد. بعد از آن و طی کردن دوره لازم می‌تواند در بخش‌های مختلف بیمارستان، کلینیک‌های درمانی، روانشناسی و…. مشغول به کار شود. دانشجویان رشته روانشناسی باید برای ادامه تحصیل در این رشته دروسی چون روانشناسی اخلاق، روانشناسی استرس، رفتار سازمانی، روان سنجی و… را با موفقیت پشت سر بگذارند.

زمین شناسی

یکی دیگر از رشته‌های مناسب برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته زمین شناسی است. دانشجویان فارغ‌التحصیل از این رشته می‌توانند با داشتن مدرک معتبر زمین شناسی در بخش‌های مختلفی چون مشاوره پروژه‌های شهری، معدن، استخراج نفت و… مشغول به کار شوند.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با بهترین رشته های تحصیلی در کانادا به شما معرفی کنیم. این رشته‌ها در عین حال که می‌توانند یکی از بهترین رشته های تحصیلی در کانادا باشند می‌توانند به عنوان پرتقاضاترین رشته‌ها هم معرفی شوند.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
18 دی 1400

درآمد مهندس کامپیوتر در کانادا چقدر است؟

بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا با اخذ اقامت تحصیلی به دیگر کشورهای جهان سفر کنند و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر آن به اتمام برسانند. کشور کانادا هم یکی از بهترین کشورهایی است که مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی می‌باشد. دانشگاه‌های معتبر این کشور به همراه سیستم آموزشی که دارند، توانسته‌اند

بهنام فارسی
2 تیر 1400

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان

بیش از 7000 موسسه آموزشی، آژانس‌های دولتی و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان نمرات آیلتس را برای تشخیص تسلط فرد به زبان انگلیسی معتبر می‌دانند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید در آزمون‌های زبان مثل آیلتس و تافل شرکت کنید. این آزمون‌ها سطح زبان متقاضی را مشخص می‌کند. متاسفانه همه متقاضیان، حتی کسانی که کاملا

بهنام فارسی
14 فروردین 1401

لیست بهترین دانشگاه های کانادا رشته حسابداری

رشته حسابداری به عنوان یکی از زیر شاخه های رشته ریاضی، یکی از کاربردی ترین بخش های مالی است. این رشته در کنترل دارایی ها، برنامه ریزی بودجه، مدیریت مالی و… فوق العاده مهم است. توانایی تصمیم گیری در مورد امور مالی، تحلیل و تجزیه، حل مسئله، نظارت بر حوزه های حسابداری از اهداف تحصیل

بهنام فارسی
17 مهر 1401

معرفی کالج سنتنیال کانادا Centennial college Toronto

کانادا یکی از کشورهای پیشرفته است که توانسته از نظر جایگاه علمی رتبه بالایی را کسب کند. همچنین این کشور در بین دیگر کشورهای جهان در بخش آموزش و پرورش جایگاه بالایی دارد. بسیاری از دانشجویان به دلیل سیستم آموزشی قوی و سطح بالایی که دارند این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب

بهنام فارسی
17 خرداد 1401

پذیرش دانشگاه کانادا از صفر تا صد

خوشبختانه برای ایرانی ها شرایط ویزای تحصیلی کانادا اخیرا در مقایسه با بقیه کشورها مطلوب بوده است. مدرسه ها و دانشگاه های کانادا با در نظر گرفتن  مقطع تحصیلی منتخب محصل شرایط مختلفی را برای او لحاظ می کنند.  بیشتر بخوانید: تحصیل در کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا اپلای کانادا ویزای تحصیلی کانادا مراحل کلی

11 دقیقه
بهنام فارسی
10 مهر 1400

مهمترین دلایل رد شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

اگر شما قصد دارید برای ادامه تحصیل به کشور کانادا سفر کنید، باید ابتدا درخواست پذیرش خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر این کشور ارسال کنید. در صورت پذیرش درخواست می‌توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنید. همه‌ی افرادی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام می‌کنند، نمی‌توانند از جانب سفارت کانادا ویزا

بهنام فارسی
18 مهر 1400

بررسی شرایط تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا

به دلیل وجود دانشگاه‌های معتبر در کشور کانادا، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی تحصیل در این کشور را به ادامه تحصیل در سایر کشورهای جهان ترجیح می‌دهند. همواره ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کانادا به عنوان یکی از پرطرفدارترین دوره‌ها شناخته شده است. ازجمله دلایل آن هم می‌توان به امکان دریافت فاند تحصیلی کانادا

بهنام فارسی
30 آبان 1401

تحصیل زیر 18 سال در کانادا : ثبت نام، بورسیه،هزینه

کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر جهان، برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند. سطح آموزشی، زندگی و رفاهی در این کشور بالاست. اگر تصمیم به ادامه تحصیل در کشور کانادا دارید، باید بگوییم که بهترین زمان برای اخذ پذیرش دوره‌های پیش از دانشگاه هستند.

10 دقیقه
بهنام فارسی
4 شهریور 1401

بهترین دانشگاه های ونکوور کانادا (شرایط و هزینه پذیرش)

اگر قصد تحصیل در کانادا دارید، احتمالا جزیرۀ زیبای ونکوور یکی از انتخاب‌های محل تحصیل و سکونت شما باشد. گفتنی‌ها دربارۀ بهترین کالج ها و دانشگاه های ونکوور کانادا زیاد است. می‌توانیم نکات زیادی راجع‌به ویژگی‌ها، شرایط پذیرش و شهریه‌های هر یک بنویسیم. بیایید با بررسی جامع بهترین دانشگاه‌ها و کالج‌های ونکوور شروع کنیم. بیشتر

20 دقیقه
بهنام فارسی
17 اردیبهشت 1401

رشته های ارزان در کانادا برای دانشجویان ایرانی

اگر شما هم قصد مهاجرت به کشور دیگری دارید لازم است، ابتدا در رابطه با کشور مقصد اطلاعات لازم را به دست آورید. از این رو راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا کشور مناسبی برای مهاجرت است یا نه. در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر آشنایی مختصری با کانادا، با رشته های ارزان

10 دقیقه
بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
بهنام فارسی
17 مهر 1401

دانشگاه کنکوردیا کانادا Concordia University

کانادا سرزمین فرصت‌هاست. بسیاری از دانشجویان آرزوی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را در سر دارند. هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته و پیشرفته کمتر می‌باشد. از طرفی مدارک این دانشگاه‌ها هم از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند، از این رو رقابت بر سر پذیرش در دانشگاه‌های کشور

بهنام فارسی
17 بهمن 1400

انواع ویزای کانادا : شرایط ، مدارک لازم و هزینه ها

یکی از کشورهای پهناور و مهاجرپذیر آمریکای شمالی، کشور کاناداست. این کشور به دلیل داشتن سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالایی که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جلب کند. در حال حاضر بسیاری از دانشجویان بین‌المللی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کشور کانادا را دارند. برای ادامه تحصیل

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی کانادا را بشناسید

همانطور که آگاه هستید ادامه تحصیل در کشور کانادا با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته‌ای که دارد می‌تواند آرزوی بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. معمولا والدینی که از لحاظ اقتصادی وضعیت و شرایط مساعدی دارند برای داشتن آینده‌ای درخشان‌تر، فرزند خود را از دوران تحصیلات متوسطه به این کشور می‌فرستند. در اینصورت شانس

10 دقیقه
بهنام فارسی
3 شهریور 1401

نمونه پروپوزال انگلیسی برای اپلای مستر +آموزش نگارش

آیا تا به حال اسم پروپوزال را شنیده‌اید؟ دانشجویانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند قطعا با این نام آشنایی دارند. هر دانشجویی در زمان مواجهه با پروپوزال با این سوالات روبه رو خواهد بود که چگونه باید یک پروپوزال خوب بنویسیم؟ چند درصد می‌تواند در اپلای تحصیلی تاثیرگذار باشد؟ هدف از نوشتن

بهنام فارسی
4 مرداد 1400

چطور برای اساتید خارجی ایمیل رسمی بنویسیم؟

بسیاری از افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند، باید با پروسه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌ها آشنایی داشته باشند. یکی از مراحل این پروسه، دریافت ایمیل با پاسخ مثبت از اساتید خارجی است. یکی از موارد مهم در اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های خارج از کشور ایمیل به اساتید خارجی

بهنام فارسی
11 مرداد 1401

عوامل موثر در موفقیت گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا

هر ساله دانشجویانی از سراسر دنیا متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های کانادا هستند. رنکینگ جهانی خوب، کیفیت بالای آموزش عالی، مناسب‌بودن هزینه‌ها و سبک زندگی منظم و پویا در کانادا دلیل علاقمندی دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در این کشور مهاجرپذیر است. بنابراین برای اینکه در رقابت با سایر دانشجویان شانس بیشتری برای ورود به دانشگاه‌های این

10 دقیقه
بهنام فارسی
20 مرداد 1400

دانشگاه های کانادا : لیست بهترین دانشگاه های 2022

سیستم آموزشی سطح بالا، شرایط زندگی و اقتصادی مناسب ازجمله معیارهایی است که دانشجویان بسیاری را از سراسر جهان، به تحصیل در کشور کانادا تشویق می‌کند. تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا همواره آرزوی بسیاری از دانشجویان است. بیش از 90 درصد کسانی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند اکنون در بهترین سمت‌ها مشغول به

11 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
بهترین دانشگاه‌های ارائه دهنده دروس روانشناسی کدام دانشگاه‌ها هستند؟

دانشگاه مک گیل، دانشگاه تورنتو، دانشگاه یورک، دانشگاه واترلو و… بهترین دانشگاه‌های ارائه دهنده دروس روانشناسی هستند.

هزینه تحصیل در رشته روانشناسی در کشور کانادا چقدر است؟

هزینه تحصیل دانشجویان رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی حدود 90 تا 200 دلار است.

پولسازترین رشته‌ها در دانشگاه‌های کانادا، کدام رشته‌ها هستند؟

رشته‌های مهندسی نرم افزار، زمین شناسی، امور مالی، داروسازی، مهندسی عمران، پرستاری و… از پولسازترین رشته‌های دانشگاهی در این کشور هستند.

آیا دانشگاه یورک، رشته‌های پزشکی را ارائه می‌کند؟

در حال حاضر این دانشگاه رشته‌هایی چون موسیقی، سینما، فیزیک، فلسفه، حسابداری، حقوق، مهندسی صنایع، مدیریت و… را ارائه می‌کند.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.