روش اخذ فاند و فول فاند دکترا کانادا

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور می‌تواند هزینه مالی سنگینی برای دانشجو ایجاد کند. از این رو بیشتر دانشجویان به دنبال آن هستند راهی پیدا کنند تا بخشی از هزینه تحصیل و زندگی آن‌ها را پوشش دهد. اخذ بورسیه یا فاند تحصیلی یکی از بهترین راه‌هایی است که دانشجویان با دریافت آن می‌توانند زندگی راحت‌تری در کشور مقصد داشته باشند.
دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر چون کارشناسی ارشد و دکترا به منظور کاهش هزینه‌های تحصیلی خود بیشتر به دنبال بورسیه و فاند تحصیلی می‌باشند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با فاند و فول فاند دکترا کانادا بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کامل و جامعی در این زمینه به دست آورید.

بیشتر بخوانید:

بورسیه یا فاند چیست؟

افرادی که به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور هستند، به منظور کاهش هزینه‌های زندگی همواره به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی یا فاند تحصیلی می‌باشند. بورسیه به کمک‌های مالی گفته می‌شود که از سوی دانشگاه‌ها، ارگان‌های مختلف و مراکز آموزشی به دانشجویان داده خواهد شد. دانشگاه هیچ هزینه‌ای را از دانشجو دریافت نمی‌کند، بورسیه معمولا از طرف ارگان‌ها و مراکز آموزشی مختلف به دانشجویانی اعطا می‌شود تا فرصت ادامه تحصیل از این دانشجویان دریغ نشود.

بورسیه تحصیلی در مقاطع مختلف دانشگاهی با توجه به مقالات منتشر شده در مجلات معتبر بین‌المللی به شرح زیر خواهد بود:

 • Scholarships  اسکولارشیپ: این نوع بورسیه تحصیلی با توجه به وضعیت تحصیل فرد و شرایط تحصیلی آن ارائه می‌شود. شرکت‌های دولتی، خصوصی و دانشگاه‌ها تنها مجاز هستند که این نوع بورسیه تحصیلی را ارائه دهند. بسیاری از دانشجویان این نوع بورسیه تحصیلی را با نام فلوشیپ هم می‌شناسند، برای اخذ آن باید علاوه بر معدل بالا، نمره زبان بالایی داشته باشید.
 • Loans  : وام دانشجویی تنها به دانشجویان بین‌المللی تعلق نمی‌گیرد بلکه تمام دانشجویان می‌توانند از آن استفاده کنند. نرخ سود و ضرر این نوع وام برای همه دانشجویان یکسان خواهد بود. تنها تفاوت آن در نوع بانک است، دانشجویان بین‌المللی باید از طریق بانک‌های خصوصی برای اخذ وام دانشجویی اقدام کنند.
 • Grants و Bursaries گرنت و برسری: این نوع بورسیه معمولا برای زمانی است که دانشجویان نیاز مالی دارند، دانشجویان بین‌المللی کمتر از این نوع بورسیه استفاده می‌کنند. برای اخذ این بورسیه نیازی به داشتن صلاحیت علمی خاصی نیست.

روش دریافت فاند دکترا در کانادا چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین گام‌های دریافت فاند دکترا کانادا، کامل بودن مدارک مورد نیاز برای اخذ فاند دکترا کانادا می‌باشد. بعد از کامل بودن مدارک شما باید نسبت به دریافت فاند تحصیلی خود اقدام کنید. ابتدا باید یک استاد خوب و مناسب برای فاند تحصیلی خود پیدا کنید. می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت Canapply و با کمک کارشناسان یک استاد خوب برای فاند دکترا کانادا پیدا کنید. سپس پروپوزال‌ دکتری به همراه رزومه خود را برای استاد مورد نظر ارسال کنید. بعد از موافقت استاد با فاند تحصیلی شما، در رابطه با بودجه مورد نظر و دیگر شرایط با شما صحبت خواهد کرد. در برخی از کشورها همچون کانادا، ادامه تحصیل در مقطع دکترا به عنوان یک شغل شناخته شده است و به دانشجویان حقوق تعلق می‌گیرد. دانشجویان با این میزان حقوق علاوه بر پوشش هزینه زندگی می‌توانند مبلغی از آن را پس انداز کنند.  

مدارک مورد نیاز برای اخذ فاند دکترا در کانادا چیست؟

دانشجویانی که به دنبال دریافت فاند و فول فاند دکترا کانادا هستند بهتر است مدارک لازم برای اخذ فاند دکترا را آماده کنند. این مدارک عبارتنداز:

 • مدارک تحصیلی متقاضی به همراه ترجمه
 • ریزنمرات دانشجو به همراه ترجمه
 • عکس3.5 در 4.5
 • داشتن انگیزه نامه یا SOP
 • کد پستی و آدرس دانشجو
 • مدرک زبان آیلتس و تافل با نمره قابل قبول
 • ارائه مقالات بین‌المللی و پروپوزال‌های دانشجویی
 • ارائه رزومه دانشجو
 • پیشنهاد تحقیقاتی در مقطع دکترا (دانشجو باید مفهوم خدمتی نو به علم را در پیشنهاد خود عنوان کند)
 • پارائه مدارک شناسایی متقاضی

بهترین فاندهای دکترا دانشگاه های کانادا کدامند؟

دستیار آموزشی Teaching Assistantship

 هزینه تحصیل دانشجویانی که این نوع فاند تحصیلی را دریافت می‌کنند از طرف استاد پرداخت می‌شود. دانشجویان کلاس‌ها، آزمایشگاه و… را در کنار استاد مدیریت می‌کنند. در برخی موارد دانشجو می‌تواند در حل تمرین، برگزاری امتحان، جلسات رفع اشکال و…. به استاد کمک کند.

دستیار پژوهشی یا Assistantship Research:

 در این بخش دانشجویان می‌توانند با انجام فعالیت‌های پژوهشی استاد، حقوق مشخصی را به صورت ماهانه دریافت کنند. دانشجویان در این نوع فاند تحصیلی به صورت مداوم در آزمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، همایش‌ها و…. حضور دارند. این نوع فاند تحصیلی به دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری تعلق می‌گیرد، در این دوره باید به دنبال استادی باشند که نیاز به یک دستیار آموزشی داشته باشد. اخذ این فاند تحصیلی هم دارای مزایای بسیاری است، شما مجبور به تدریس نیستید از این رو وقت و زمان بیشتری برای مطالعه و تحقیق خواهید داشت.

کارآموزی :(Internship)

دوره‌های کارآموزی در واقع دوره‌های کوتاه مدتی هستند که حقوق مشخصی در ازای کار کردن دانشجو پرداخت می‌کنند. میزان حقوق و پرداختی به کارآموز در این دوران به مراتب بسیار کمتر از عرف است. دانشجویان در این دوره معمولا در شرکت یا موسسه‌ای خارج از دانشگاه فعالیت می‌کنند. شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به دنبال افرادی هستند که با حقوق کم هم فعالیت خود را انجام دهند، در این میان دانشجویان بهترین گزینه برای کارآموزی می‌باشند. 

فول فاند چیست؟

در فول فاند تحصیلی تمام هزینه‌های زندگی فرد، هزینه تحصیل در دانشگاه، هزینه اقامت، هزینه سفر و…. پرداخت خواهد شد. از این رو نیازی نیست دانشجو هزینه‌ای بابت این موارد بپردازد. بیشتر دانشجویانی که موفق می‌شوند فول فاند تحصیلی دریافت کنند، تا پایان تحصیلات خود هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. این موضوع می‌تواند مزایا و فواید بسیاری را برای فرد به همراه داشته باشد. برای اخذ فول فاند تحصیلی باید با برنامه‌ریزی چند ساله پیش بروید، داشتن یک برنامه مشخص و فراهم کردن مدارک لازم می‌تواند شانس اخذ فول فاند شما را بیش از قبل کند. بسیاری از دانشجویان بر این باورند که شاید بتوانند با ثبت اختراع، شرکت در دوره‌ها و همایش‌های مختلف، شرکت در پروژه‌های تحقیقاتی، فعالیت‌های دانشگاهی و… یک رزومه پربار و غنی بسازند. هرچه رزومه شما قوی‌تر باشد قطعا شانس فاندینگ شما هم افزایش پیدا می‌کند.
اخذ فول فاند برای دانشجویان بین‌المللی کمی سخت است، ایجاد فضای رقابتی و پیشی گرفتن دانشجویان از یکدیگر باعث شده تا بیشتر دانشجویان با برنامه‌ریزی بلند مدت به دنبال فول فاند تحصیلی باشند. اساتید و دانشگاه‌ها برای دانشجویان چندین مصاحبه آنلاین در اسکایپ ترتیب می‌دهند تا میزان تسلط و توانایی دانشجویان از نزدیک سنجیده شود. به همین دلیل بهتر است با روحیه رقابتی و قوی در مصاحبه‌ها شرکت کنید. برخی از دانشجویان با وجود اینکه مدارکشان کامل است و رزومه پرباری دارند، اما در مصاحبه‌های حضوری نمی‌توانند موفق عمل کنند و همین موضوع عاملی برای عدم دریافت فاند آن‌ها خواهد شد.

مقالات بیشتر برای مطالعه:

شرایط اخذ فول فاند دکترا  کانادا چیست؟

شرایط و مدارک اخذ فول فاند دکتری هم مانند فاند دکتری می‌باشد. اما در فول فاند دکتری دانشجو نباید به هیچ عنوان گپ تحصیلی داشته باشد، داشتن گپ تحصیلی می‌تواند یک ویژگی منفی برای او تلقی شود. علاوه بر این موضوع نمرات بالا و داشتن معدل بالا هم در شانس اخذ فول فاند تحصیلی بی تاثیر نخواهد بود.  

شانس اخذ فاند و فول فاند دکترا کانادا چقدر است؟

شانس اخذ فاند و فول فاند دکترا در کانادا به دانشجو و فعالیت آن بستگی دارد. ممکن است شما پنج استاد را انتخاب کنید و هیچ یک از آن‌ها موافقت خود را برای همکاری با شما اعلام نکنند. ناامید نشوید و کماکان ادامه دهید. کامل بودن مدارک شما، داشتن مقالات علمی معتبر، نداشتن گپ تحصیلی و…. همه می‌توانند شانس اخذ فاند و فول فاند دکترا را در کشور کانادا افزایش دهند.

بهترین دانشگاه های کانادا برای اخذ کمک هزینه تحصیلی کدامند؟

 • دانشگاه کلگری
 • دانشگاه آتاباسکا
 • دانشگاه مک ایوان
 • دانشگاه آلبرتا
 • دانشگاه اتاوا
 • دانشگاه یورک
 • دانشگاه مونترال
 • دانشگاه کاپیلانو
 • دانشگاه رویال رودز
 • دانشگاه تورنتو
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • دانشگاه مک گیل
 • دانشگاه شربروک

کلام آخر

همانطور که در این مطلب عنوان کردیم مراکز آموزشی، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف، دانشگاه‌ها و…. فاند تحصیلی به دانشجویان ارائه می‌کنند. در حال حاضر شورای تحقیقات مهندسی و علوم طبیعی ( NSERC )، موسسه کانادایی تحقیقات سلامت ( CIHR )، شورای تحقیقات علوم انسانی و علوم اجتماعی ( SSHRC ) و موسسه کانادایی تحقیقات پیشرفته ( CIFAR ). از بهترین و معتبرترین موسساتی در کشور کانادا هستند که به دانشجویان بین‌المللی در همه مقاطع کمک هزینه تحصیلی اعطا می‌کنند. پیشنهاد میکنیم مقاله فاند و فول فاند ارشد کانادا را بخوانید.

بهنام فارسی

بهنام، موسس و مدیرعامل کن‌اپلای و فارغ التحصیل ارشد از دانشگاه کنکوردیا کانادا، باور دارد که با افزایش تعداد افراد متقاضی به مهاجرت تحصیلی، افراد و مسئولین حوزه‌های مرتبط باید دست به دست هم بدهند، تا این فرایند را برای دانشجویان اینترنشنال، آسان‌تر و ارزان‌تر شود.

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
پست های مرتبط
بهنام فارسی
17 بهمن 1400

بازار کار مهندسی کامپیوتر در کانادا چگونه است؟

رشته مهندسی کامپیوتر که با نام Computer Engineering هم شناخته می‌شود، یکی از بهترین رشته‌های تحصیلی در کشور کاناداست. بسیاری از اساتید این رشته را ترکیبی از رشته‌ی برق، الکترونیک و علوم کامپیوتر می‌دانند. در واقع این رشته تحصیلی برخلاف دیگر رشته‌های کامپیوتر چون مهندسی نرم افزار، دارای پیش زمینه‌ای در مهندسی الکترونیک و مهندسی

بهنام فارسی
9 آبان 1400

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا چیست؟

یکی از کشورهای پیشرفته جهان که در همسایگی کشور آمریکا قرار دارد، کاناداست. این کشور به دلیل داشتن شرایط اقتصادی با ثبات، زیرساخت‌های مناسب، سیستم آموزشی با کیفیت و… به عنوان یکی از بهترین و ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. همین امر باعث شده تا دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های

12 دقیقه
بهنام فارسی
11 خرداد 1400

بررسی زمان شروع و پایان سال تحصیلی در کانادا

کانادا با ۶۴۲ هزار دانشجوی خارجی، سومین مقصد برتر برای دانشجویان بین‌المللی در جهان است. سالانه صدها دانشجوی خارجی با هدف یک آینده بهتر، به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند تا در دانشگاه‌های برتر این کشور تحصیل کنند. دانشگاه‌های کانادا از محبوب‌ترین دانشگاه‌های جهان شناخته می‌شوند که علاوه بر سطح علمی و دانش به‌روز، از استانداردهای

بهنام فارسی
11 مرداد 1401

روش های مهاجرت به کانادا : بررسی شرایط و هزینه ها

کانادا مقصد خوبی برای مهاجران است؛ زیرا علاوه بر فرهنگ پذیرای مهاجر، برنامه‌های مهاجرتی متنوعی دارد. بسته به اینکه در چه سنی هستید، چه مدرک تحصیلی و سوابق شغلی دارید، از نظر مهارت‌های زبانی در چه سطحی هستید و میزان سرمایۀ شما چه‌قدر است انتخاب روش مهاجرت متفاوت خواهد بود. در این مطلب دربارۀ روش

18 دقیقه
بهنام فارسی
2 آذر 1401

تفاوت کالج با دانشگاه در کانادا و نحوه پذیرش آنها چیست؟

احتمالا شما هم افراد زیادی را می‌شناسید که برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرده‌اند؛ یا همین حالا به فکر مهاجرت تحصیلی به این کشور امریکای شمالی هستند. سفری برای ساختن آینده‌ای موفق و پیمودن مسیر رشد تحصیلی و شغلی. اگر شما هم ابتدای این سفر هیجان‌انگیز هستید و هنوز انتخاب نکرده‌اید برای چه رشته‌ای و

10 دقیقه
بهنام فارسی
27 آذر 1400

دانشگاه های گرافیک کانادا : معرفی و بررسی شرایط تحصیل

یکی از بزرگترین و وسیع‌ترین کشورهای جهان که هر سال مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی بوده، کشور کاناداست. این کشور با سیستم آموزشی با کیفیت و سطح بالای خود توانسته در رقابت با کشورهای پیشرفته‌ای چون انگلیس، آمریکا، استرالیا و.. قرار بگیرد. دانشگاه‌های معتبر این کشور تقریبا توانسته‌اند امکان تحصیل در رشته‌های مختلف را در

10 دقیقه
بهنام فارسی
2 بهمن 1400

اپلای تحصیلی مهندسی کامپیوتر کانادا از صفر تا صد

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که هرساله علاوه بر توریست و گردشگر، دانشجویان بسیاری را پذیرش می‌کند. سطح بالای سیستم آموزشی، رفاه اقتصادی، آرامش و… همه باعث شده‌اند تا افراد بسیاری خواهان زندگی و ادامه تحصیل در کانادا باشند. دانشگاه‌های این کشور از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا

بهنام فارسی
10 مهر 1400

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه مک گیل کانادا

اگر شما هم دانشجو هستید یا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید، بی شک یکی از آرزوهای شما ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور کاناداست. دانشگاه‌های این کشور از سطح سیستم آموزشی بالایی برخوردار هستند و با امکانات رفاهی و شرایط اقتصادی مناسبی که دارند، دانشجو می‌تواند یک زندگی ایده‌آل را در این کشور تجربه

بهنام فارسی
22 مهر 1400

بررسی تحصیل در رشته معماری در کانادا و آینده کاری

یکی از رشته‌های پرطرفدار و پرمتقاضی در دانشگاه‌های کشور کانادا، رشته معماری است. این رشته در بین رشته‌های مهندسی جایگاه و رتبه خود را پیدا کرده و از لحاظ کسب درآمد هم می‌تواند یک شغل پربازده و ایده‌آل باشد. کشور کانادا از آن دسته کشورهایی است که به این رشته بها و جایگاه بالایی داده

10 دقیقه
بهنام فارسی
21 آبان 1400

لیست دانشگاه های مهندسی کانادا : معرفی برترین ها

کانادا یکی از کشورهای پرطرفداری است که در قاره آمریکای شمالی قرار گرفته و با توجه به وسعت بالا جمعیت بسیاری کمی دارد. این کشور همواره به عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر و موفق در زمینه جذب دانشجو در جهان شناخته شده است. از طرفی کشور کانادا در برخی از رشته‌های تحصیلی چون پزشکی، مهندسی

بهنام فارسی
21 آبان 1400

رشته حقوق در کانادا : شرایط ، هزینه و آینده شغلی

کانادا کشوری است که همه ساله تعداد بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. برخورداری از بهترین سیستم آموزشی، بهترین دانشگاه‌ها و اساتید، اقتصاد با ثبات و پایدار و… ازجمله مواردی است که باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور انتخاب بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان باشد. کشور کانادا در

10 دقیقه
بهنام فارسی
23 آبان 1401

فول فاند ارشد کانادا : معرفی بهترین ها و روش اخذ

امروزه افراد زیادی تلاش می کنند که با گرفتن پذیرش دانشگاه های خارج از کشور به کشور های دیگر مهاجرت کنند. این خواسته آن‌ها دلایل متعددی دارد مثل دانشگاه های معتبر، شرایط شغلی بهتر و…دریافت بورسیه یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های ادامه تحصیل است. زیرا با دریافت بورسیه و گرفتن کمک

بهنام فارسی
17 مرداد 1400

نحوه استعلام ویزای کانادا برای تشخیص اصالت چگونه است؟

در حال حاضر کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. کشور کانادا توانسته عنوان دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود کند. اکنون این کشور به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورهای مقصد برای ادامه تحصیل دانشجویان شناخته شده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی، دانشگاه‌های این کشور را

بهنام فارسی
17 دی 1401

دانشگاه Nyit کانادا ونکوور + شرایط اپلای

تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و داشتن مدرک معتبر از دانشگاه‌های امریکایی رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه NYIT یا موسسه فناوری نیویورک یکی از مشهورترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های جهان است؛ که چندین شعبه در ایالات متحده و کشورهای دیگر دارد. یکی از پردیس‌های NYIT در شهر زیبای ونکوور قرار

12 دقیقه
بهنام فارسی
4 مرداد 1400

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا چقدر است؟

سالانه بیش از 190 هزار دانشجو بین‌المللی کشور کانادا را به عنوان مقصدی برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. با توجه به بالا بودن سطح علمی دانشگاه‌های کانادا هر سال به تعداد دانشجویان اضافه خواهد شد. اما برای ادامه تحصیل در  کانادا، دانشجو با هزینه‌های بسیاری روبه‌رو است. دانشجویان باید علاوه بر هزینه‌ زندگی در کانادا،

بهنام فارسی
7 آذر 1400

تحصیل دکترا در کانادا : شرایط ، مراحل و هزینه ها

کانادا به دلیل داشتن موسسات آموزشی، مدارس، دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبری که دارد توانسته توجه بسیاری از دانشجویان را به سمت خود جلب کند. سالانه بیش از 150 هزار دانشجو برای ادامه تحصیل وارد این کشور می‌شوند. دانشگاه‌های کشور کانادا هم بیش از 10 هزار رشته دانشگاهی را در مقاطع مختلف تحصیلی در اختیار دانشجویان

12 دقیقه
بهنام فارسی
21 مهر 1400

راهنمای اخذ ویزای همراه دانشجویی کانادا

کانادا کشوری است که به اتحاد خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. به این معنی که به دانشجو این فرصت را می‌دهد که خانواده خود را نیز به عنوان همراه به کانادا بیاورد. این کار به میزان زیادی به کم شدن استرس دانشجو کمک می‌کند و از نظر روحی تاثیر مثبتی نیز در فرد می‌گذارد. اگر هم

بهنام فارسی
13 دی 1400

تحصیل داروسازی در کانادا : شرایط و هزینه ها

بسیاری از دانشجویان به دنبال آن هستند تا در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های خارج از کشور ادامه تحصیل دهند. کشور کانادا یکی از مقاصد تحصیلی برای دانشجویان است. دانشگاه‌های این کشور به دلیل سطح بالایی که در سیستم آموزشی دارند، توانسته‌اند در رنکینگ‌های جهانی رتبه‌های بالایی را کسب کنند. به همین دلیل تحصیل پزشکی در کانادا

12 دقیقه
سوالات متداول
سوالات متداول در مورد تحصیل در خارج از کشور
qa-shape
آیا با داشتن مدرک زبان فرانسه هم می‌توان برای اخذ فاند تحصیلی اقدام کرد؟

کشور کانادا کشوری دو زبانه بوده و برای ادامه تحصیل در آن می‌توانید از مدارک هر دو زبان(فرانسوی، انگلیسی) استفاده کنید.

آیا فول فاند تنها به دانشجویان مقطع دکترا تعلق می‌گیرد؟

بله، فول فاند تحصیلی معمولا به مقطع دکترا اعطا می‌شود و دانشجو باید از رتبه علمی و جایگاه علمی بالایی برخوردار باشد.

تحصیل در مقطع دکترا در کشور کانادا چقدر طول می‌کشد؟

ادامه تحصیل در این مقطع حدود 3 تا 6 سال است. اما با توجه به نوع رشته و دانشگاه فرد می‌تواند متغیر باشد.

آیا فردی که در مقطع دکترا ادامه تحصیل می‌دهد می‌تواند نسبت به دریافت ویزای همراه اقدام کند؟

بله، فرد مورد نظر می‌تواند بعد از اخذ فاند تحصیلی و اقامت خود در کشور کانادا نسبت به دریافت ویزای همراهان خود اقدام کند.

سوالات شما

شما میتوانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید و یا به منظور پاسخگویی به سوالات خود اقدام به رزرو وقت مشاوره کنید.

دیدگاه مددی:

مراحل دریافت فول فاند کانادا رو توضیح میدید لطفا؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه آرمین عزیزی:

درخواست برای فول فاند تایم خاصی داره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه اردلان فتاحی:

به چه دلایلی درخواست فاند تحصیلی کانادا ریجکت میشه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه بِهراد موسوی:

بیشترین بورسیه هایی که دانشجوهای ارشد میگیرن کدوماس؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه پرویز:

چه بورسیه ای برای دانشجویانی که رشتها شون مربوط به تجارته مناسبه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه واعظی:

چه پیش نیازهایی برای گرفتن فاند دکترا کانادا وجود داره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه توانا هاشمیان:

چطور میتونم برای دکتری در کانادا بورسیه دریافت کنم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه خرم شریف:

کدوم دوره دکترا در کانادا بیشترین تقاضا را دارد؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه رامتین:

کمک هزینه دکتری IDRC در کانادا چقدر است؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه سِپِهر رحمانیان:

آیا می توانم دکترا را در کانادا به صورت رایگان بگذرونم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه سینا راد:

آیا تحصیل دکتری در کانادا ارزان است؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه فراز راستاد:

آیا تحصیل دکتری در دانشگاه تورنتو بورسیه فول فاند داره؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه فتاحی:

به جز کانادا کدوم کشور برای تحصیل فول فاند در دوره دکترا خوبه؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه فرزین جلیلی:

آیا می توانم بعد از دکترا در کانادا بمانم؟

پاسخ به این دیدگاه
دیدگاه صابری:

درباره اسکولارشیپ Queen Elizabeth کمی توضیح میدید؟

پاسخ به این دیدگاه
ازما بپرسید!

شما میتوانید دیدگاه و سوالات خود را در قسمت زیر برای ما ارسال کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

نام شما* ایمیل شما*
آدرس ایمیل شما مننتشر نمی شود. دیدگاه شما

همین حالا وقت مشاوره رایگان خود را رزرو کنید رزرو رایگان
همین حالا شروع کن!

شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی و بهترین مسیر پیشرفت تحصیل ی را به شما ارائه دهند.

رزرو مشاوره رایگان
مشاوران مجرب و حرفه‌ای

با رزرو وقت مشاوره رایگان فرآیند پذیرش تحصیلی خود را همین حالا شروع کن.

بررسی و ارزیابی مدارک تحصیلی شما

مشاوران حرفه‌ای ما در تلاش هستند تا به آنچه‌ که لایق آن هستید برسید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به کشور کانادا در خبرنامه ما عضو شوید.
کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به شرکت کن‌اپلای می‌باشد.